آرایشگر هایلی بیبر شکست چگونه می توان “پوست فیلتر شده” را بدست آورد

[ad_1]

تردیدی نیست که هایلی بیبر یک نماد سبک در حال ظهور است. و گرچه او وقتی از مد صحبت می کند از آزمایش نمی ترسد (آن لحظه باورنکردنی شلاق Met Gala را به خاطر می آورید؟) ، اما وقتی صحبت از زیبایی می شود ، او معمولاً آن را بسیار کم حرف نگه می دارد. فارغ از ظاهر ، پوست براق او ثابت می ماند.

گرچه ژنتیک به احتمال زیاد در حال بازی است – همانطور که محصولات مورد علاقه او برای مراقبت از پوست نیز مورد استفاده قرار می گیرند – هنرمند آرایش و سفیر BareMinerals دنیکا بدروسیان نیز یکی از بازیگران اصلی درخشش این مدل است. به همین دلیل من فرصتی پیدا کردم تا با Bedrossian در مورد پنج نکته اصلی او برای پوست درخشان و “فیلتر شده” گپ بزنم. در مورد مشاوره تغییر بازی او بیشتر بخوانید.

مراقبت از پوست مهم است.

نکته جدیدی نیست ، اما تکرار می شود: آماده سازی پوست همه چیز است. بدروسیان می گوید: “استفاده از مراقبت از پوست شماره یک مورد مهم برای چهره شما خواهد بود.” او می گوید قبل از استفاده از آرایش روی سرم تمرکز کنید تا پوست شما به بهترین شکل ممکن درآید. بدروسیان می گوید: “مهم نیست که چند سال دارید ، سرم به پوست شما کمک می کند.” “این به شما این گزاف گویی را می بخشد ، آن طراوت چربی را که همه ما می خواهیم و به آن احتیاج داریم به شما می بخشد ، و همچنین یک چیز ماندگار خواهد بود. اگر اکنون شروع به استفاده از این موارد کنید ، پوست شما هرگز مرحله بدی را پشت سر نمی گذارد. واقعاً مهم است که شما اکنون همه خوبی ها را به آن اضافه کنید تا شروع به ساختن کند و این پایه شگفت انگیز را برای پوست شما ایجاد کند. ” موارد مورد علاقه وی PhytoRetinol BareMinerals برای صاف کردن پوست در طول شب و سرم گیاهان Long Life Herb برای پر کردن پوست قبل از آرایش است.

bareMinerals Ageless 10٪ Phyto-Retinol Concentrate Night

BareMinerals 10٪ کنسانتره شبانه فیتو رتینول

bareMinerals سرم ضد پیری صورت

سرم صورت ضد پیری BareMinerals Skinlongevity Long Life Herb

Farmacy Filling Good Hyaluronic Acid Plumping Serum

Farmacy Filling Good Hyaluronic Acid Plumping Serum

Glow Recipe Plum Plump Serum Hyaluronic Acid

Glow Recipe Plum Plump Serum Hyaluronic Acid

از انگشتان خود استفاده کنید.

برای طبیعی ترین پایان ، Bedrossian پیشنهاد می کند که پایه خود را با انگشتان خود استفاده کنید. پس از استفاده از سرم شبنم برای آماده سازی ، او دوست دارد با چند قطره از مواد پایه Liquid Mineral ، و با استفاده از نوک انگشتان آن را به پوست فشار دهد. او می گوید: “این واقعاً آسان است و تا سطح پوست گرم شده و بسیار زیبا ازدواج می کند.”

بنیاد معدنی مایع اصلی BareMinerals

بنیاد Dior Forever Skin Glow

بنیاد Dior Forever Skin Glow

Flower Beauty پایه واقعی سرم را دریافت کنید

Flower Beauty پایه واقعی سرم را دریافت کنید

Revlon PhotoReady Candid Glow Moisture Foundation

از پودر نترسید.

هنگامی که هدف داشتن پوست درخشان است ، ممکن است اولین انگیزه شما برای دور ریختن پودر باشد ، اما در واقع برای دستیابی به آن ظاهر کاملاً بی نظیر هوایی بسیار مهم است – فقط باید از آن به درستی استفاده کنید. بدروسیان می گوید برای تنظیم آرایش و همچنین “تار کردن و نرم کردن همه چیز” از یک لایه نازک پودر شفاف فشرده روی قلم مو استفاده کنید (او عاشق پودر جدید BareMinerals است). اگر پوست چربی دارید ، او می گوید یک قدم جلوتر بروید و با استفاده از پفک ، پودر را به مناطقی که واقعاً به آن نیاز دارید ، فشار دهید – پیشانی ، بینی ، چانه. شما می توانید این کار را در مناطقی که به صافی بیشتری مانند زیر دست و یا اطراف بینی خود نیاز دارید ، انجام دهید ، برای “اثر فیلتر شده فوق العاده روان”.

bareMinerals پودر تنظیم کننده حجاب معدنی اصل

پودر تنظیم کننده حجیم معدنی BareMinerals

ONE / SIZE Ultimate Blurring Setting Powder

پودر تنظیم کننده تاری / یک / اندازه نهایی

پودر تنظیم و صاف کننده پودر Kosas Cloud Set

پودر تنظیم و صاف کننده پودر Kosas Cloud Set

CoverGirl پودر فشرده شده رفع چروک فوری و بدون سن

CoverGirl پودر فشرده شده رفع چروک فوری و بدون سن

با پوست خود کار کنید.

با توجه به رنگ چهره ، این همه کار با پوست است ، نه بر خلاف آن ، برای طبیعی ترین جلوه. “اگر چرب هستید ، می گویم یک مجموعه نهایی را انجام دهید [of powder] بعد از اینکه آرایش خود را روی تمام صورت خود انجام دادید ، و سپس هر روز که پیشرفت می کند ، ممکن است فقط در مناطقی که به آن نیاز دارید لمس کنید. ” بگذارید برخی از روغن های طبیعی شما در مناطقی که برای روشن نگه داشتن مواد برجسته استفاده می کنید ، بدرخشند تا همه چیز تازه و براق به نظر برسد. “یک چهره فوق العاده مات در حال حاضر روند خاصی نیست. گذاشتن مقداری از آن شبنم طبیعی در پوست مهم است و زیباست و به نوعی عادت جدید است. “

مقداری درخشش اضافه کنید.

برای درخشش ظریف Bedrossian توصیه می کند که به عنوان مرحله آخر روی یک برجسته کننده مایع ضربه بزنید. او می گوید: “آنها عالی هستند زیرا شما به آرایش زیادی احتیاج ندارید.” او دوست دارد که شما می توانید آنها را قبل از پایه گذاری به کل صورت خود اضافه کنید ، برای یک ظاهر براق و یا بعد از آن ، برای برجسته تر شدن برجستگی روی گونه ها. او می گوید: “شما می خواهید آن را در مناطقی كه نور برخورد می كند و درخشش طبیعی به پوست می بخشد ، نگه دارید.”

L'Oréal True Match تقویت کننده درخشش طبیعی Lumi Glotion

L’Oréal True Match تقویت کننده درخشش طبیعی Lumi Glotion

لوازم آرایشی Becca لوازم آرایشی روشن کننده مایع روشن

لوازم آرایشی Becca لوازم آرایشی روشن کننده مایع روشن

برجسته مایع حجاب نورپرداز Danessa Myricks

برجسته مایع حجاب نورپرداز Danessa Myricks

هایلایتر سبک سایه ای Glowy Super Gel سبک

هایلایتر سبک سایه ای Glowy Super Gel سبک

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>