آریانا گرانده قصد دارد فصل آینده داور صدا باشد

[ad_1]

آریانا گراند قرار است در این مورد قاضی شود صدا فصل آینده ، خواننده پاپ در اینستاگرام 30 مارس فاش کرد.

“تعجب !!! من از پیوستن بهkellyclarksonjohnlegendblakeshelton در فصل آینده بسیار هیجان زده ، مفتخر و هیجان زده هستم … فصل 21 ازnbcthevoice! nnickjonas دلمون برای شما تنگ خواهد شد ، ”گراند در اینستاگرام در کنار عکسی از خودش که در یک نماد نشسته است نوشت صدا صندلی

به ازای IG Grande ، او جایگزین Nick Jonas می شود که به عنوان داور در فصل جاری حضور دارد صدا.

طرفداران خواننده “34 + 35” ، به طور طبیعی ، از این خبر سر و صدا می کنند. “تصور کنید که روی صحنه هستید. آواز در صدا آریانا اولین کسی است که صندلی خود را برای شما چرخانده است. HOLY SHIT ، ”یکی از طرفداران توییت کرد.

“omg آریانا می خواهد قاضی در صدای wtf باشد. چه خبر زیبایی “، یکی دیگر را در کنار چندین ایموجی گریان منتشر کرد. در همین حال ، یک سوم به شوخی گفت: “من دارم گریه می کنم که آریانا برای همه زنگ اخبار را فشار می دهد ، زیرا او احساس بدی خواهد داشت.”

اینکه آریانا گراند چگونه توانسته این را در برنامه خود جای دهد ، یک معما است. این خانم 27 ساله به تازگی ششمین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرده است موقعیت ها، در اکتبر ، که تاکنون دو بازدید بزرگ را پشت سر گذاشته است: آهنگ عنوان و “34 + 35”. با وجود محدودیت های ویروس کرونا ، مشخص نیست که تور برگزار می شود یا خیر.

گراند به لیست قابل توجهی از صدا قضات. کریستینا آگیلرا ، آدام لوین ، CeeLo Green ، شکیرا ، آشر ، فارل ویلیامز ، مایلی سایرس ، آلیشیا کیز ، جنیفر هادسون و گوئن استفانی از هنرمندان گذشته که در این نمایشگاه صندلی داشته اند ، هستند.

بعضی اوقات وقتی خواننده ها روی هم کار می کنند صدا، یک همکاری به دنبال دارد. آیا یک کلاهبردار کلی کلارکسون-آریانا گراند در آینده ما است؟ یا یک لحظه گراند-جان افسانه اشک آور؟ آیا او به آهنگ بلیک شلتون سر می زند ؟! ذهنم می چرخد ​​… درست مثل گرانده که فصل آینده روی آن صندلی می آید!

آیا این به معنای شروع تماشای من است صدا؟ بله ، من قصد دارم شروع به تماشای صدا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>