آریانا گراند در عروسی اش یکی از گوشواره هایش را به صورت سر و ته پوشید

[ad_1]

روز بزرگ آریانا گراند شامل یک اشاره سر سخت و دشوار در زندگی او بود. این ستاره پاپ اخیراً در یک مراسم صمیمی در خانه با دالتون گومز با مشاور املاک ازدواج کرده و فقط تصاویر این رویداد را به صورت آنلاین منتشر کرده است. عروسی شیک ، شیک و بسیار زیبایی بود. و نگاه او 100٪ آری بود.

عروس از گوشواره های مروارید و الماس ساخته لورین شوارتز استفاده می کرد که با حلقه نامزدی او مطابقت داشت. گزارش می دهد ، نه تنها این ، بلکه یکی از گوشواره ها وارونه بود Vogue. این یک گرایش زیباشناختی برای او است شیرین کننده روزنامه ، گزارش می دهد ، زمانی که خواننده غالباً عکس هایی را به صورت وارونه تایپ یا ارسال می کند ، که “نشان دهنده قدردانی از پایین ترین لحظات زندگی او و چگونگی کمک آنها به کجا و کسی است که اکنون است”.

در همین ویژگی ، ما همچنین یاد گرفتیم که لباس گراند از Vera Wang Haute آمده است. وقتی وانگ Grande را برای Met Gala پوشید ، طراح به ستاره قول داد که روزی برای او لباس عروسی طراحی کند. او ظاهر را با پاشنه های پلت فرم Giuseppe Zanotti به پایان رساند. دالتون کت و شلواری از تام فورد به تن داشت.

وانگ و گراند با ادامه یادداشت های شیرین یکدیگر درباره روز عاشقانه ، به جشنهای عاشقانه خود در Stories Instagram ادامه دادند.

آریانا گرانداینستاگرام:arianagrande

گراند توسط والدینش ، جوآن گراند و اد بوترا از راهرو عبور کرد.

ما قبلاً می دانستیم که گومز به طراحی باند عروسی گراند کمک کرد ، یک باند زیبا ، خوش ذوق از پلاتین و الماس که متناسب با ظاهر مدرن و تمیز او برای حلقه نامزدی و عروسی بود. یک منبع فاش کرد که عروسی “زیبا بود اما خیلی جالب نبود …” آری دوست داشت ساده و با سلیقه باشد. تنها چیزی که به آنها اهمیت می داد این بود که در آنجا خانواده داشته باشند و بتوانند از لحظه خاص کنار هم لذت ببرند. ” ما فقط می توانیم تصور کنیم که آلبوم شیرین تر گراند هم اکنون ساخته شده است زیرا او یک زن خوشبخت متاهل است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>