آریانا گراند در مراسم اهدای جوایز موسیقی iHeartRadio انگشتر ازدواج خود را تکان داد

[ad_1]

آریانا گراند به تازگی اولین حضور عمومی خود را به عنوان یک زن متاهل انجام داده و البته حلقه ازدواج او بسیار زیباست. با حضور در مراسم جوایز موسیقی iHeartRadio برای اجرای “Save Your Tears” با The Weeknd ، ستاره پاپ حلقه نامزدی و گروه عروسی خود را در دست چپ خود داشت.

به گزارش E ، شوهر گراند ، دالتون گومز ، در طراحی حلقه ازدواج گراند ، “یک گروه پاوه زیبا و خوش ذوق از پلاتین و الماس ،” کمک کرد. اخبار.

Solow & Co به E تأیید شد! اخباری مبنی بر اینکه این شرکت “یک باند دست ساز الماس و پلاتین برای آریانا ایجاد کرده است.” (این امر باعث ایجاد حلقه نامزدی وی شد.) سخنگوی می گوید تیمی در طراحی “با دالتون کار کرد” و به یک “گروه زیبا ، خوش سلیقه پلاتین و الماس پاوه” رسید که “دالتون از آن بسیار راضی بود.”

خود سولو چند ماه پیش فاش کرد که ، به گفته گومز ، مرواریدها از نظر احساسی “بسیار خاص” برای گراند هستند ، به همین دلیل آنها در حلقه نامزدی منحصر به فرد او گنجانده شده اند. در دسامبر ، سلوو به E گفت! از خواستگاری ، “دالتون از زمان حضور در ساحل غربی و من در دفتر خود در نیویورک در هر مرحله از مراحل انتخاب FaceTime و Zoom شرکت داشت. او در مورد آنچه می خواست بسیار دقیق بود. “

کوین مازور ، گتی ایماژ

آریانا گراند اخیراً عکس هایی را از عروسی صمیمی خود در خانه با آژانس املاک لوکس منتشر کرده و معنای خاصی از عناصر روز را برای Vogue. او گوشواره های مروارید و الماس توسط Lorraine Schwartz پوشیده بود که با انگشتر نامزدی او مطابقت داشت و یکی از گوشواره ها وارونه بود. این یک گرایش زیباشناختی برای او است شیرین کننده رسانه ها گزارش دادند ، زمانی که خواننده غالباً عکس هایی را به صورت وارونه تایپ یا ارسال می کند ، که “نشان دهنده قدردانی از پایین ترین لحظات زندگی او و چگونگی کمک آنها به کجا و کسی است که اکنون است”.

لباس او از ورا وانگ هاوته بود. وقتی وانگ Grande را برای Met Gala پوشید ، طراح به ستاره قول داد که روزی برای او لباس عروسی طراحی کند. او ظاهر را با پاشنه های پلت فرم Giuseppe Zanotti به پایان رساند. دالتون کت و شلواری از تام فورد به تن داشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>