آشپزخانه کورتنی کاکس ثابت می کند که او مونیکا در زندگی واقعی است

[ad_1]

کورتنی کاکس روز پنجشنبه ، 15 آوریل برای نمایش آشپزخانه بسیار سازمان یافته خود به اینستاگرام رفت و این یک بار برای همیشه ثابت می کند که او در زندگی واقعی مونیکا است.

کاکس در یک فیلم سلفی گفت: “به من بگو تو مونیکا هستی بدون اینکه به من بگویی مونیکا هستی.” وی سپس با رونمایی از یک کشوی ظروف کاملاً مرتب آشپزی ، یک کابینت ادویه جات کاملاً مرتب و یک کشوی چاشنی با برچسب های منفرد ، دقیقاً همان کار را انجام داد – به عبارت دیگر ، سه موردی که مونیکا کاملاً در آشپزخانه خود دارد. زندگی ، ایجاد احساسات هنری است ، مردم!

در زیر فیلم را برای خود تماشا کنید.

بخش نظرات مملو از طرفدارانی است که به خاطر شباهت های کاکس با او زندگی می کنند دوستان شخصیت. یک نفر نوشت: “او برای آن نقش به دنیا آمد.”

دیگری پاسخ داد: “خوب ، من تو را حتی بیشتر دوست دارم”.

ارین فاستر با تمسخر گفت: “کلاسیک مونیکا” ، در حالی که دبرا مسینگ – یکی از نمادهای کمدی دهه 90/2000 – نوشت: “حسود”.

راستش من هم هستم. من به زودی حرکت می کنم – کورتنی کاکس ، آیا می توانید به من کمک کنید آشپزخانه خود را مرتب کنم؟ من در این بخش بی فایده هستم

صحبت از دوستان، دیدار مجدد HBO Max بدون نسخه که انتظار می رود بازیگران فیلمبرداری را به پایان برساند ، این بدان معناست که امیدواریم خیلی زود آن را بگیریم. در مورد آنچه می توان انتظار داشت ، این هنوز یک معما است. لیزا کودرو ، معروف به فیبی ، به Rob Lowe در پادکست خود گفت: “این جنبه های مختلفی دارد.” به معنای واقعی کلمه! با راب لاو، مطابق با مردم.

“من دیوید خواهم بود. هیچ چیز فیلمنامه ای نیست و شخصیت ما هم نیست. “، دیوید شویمر ، بازیگر راس ، در آوریل 2021 در مورد این ویژه به گراهام نورتون گفت. اما وی افزود: “همه ما خودمان هستیم ، اگرچه یک بخش از آن وجود دارد که نمی خواهم آن را بدهم ، اما همه ما چیزی می خوانیم.” چیزی بخوان؟ آیا ما در مورد یک صحنه کلاسیک صحبت می کنیم؟ یک قسمت کامل؟ شاید این یکی با کمد مخفی مونیکا باشد – یک قسمت نمادین که واقعاً تمایل او به تمیزی را برجسته می کند.

هرچه هست ، حوصله تماشای آن را ندارم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>