آمازون نخست روز 2021: بهترین معاملات اولیه و همه چیز برای دانستن

[ad_1]

خود را پرانتز کنید: Amazon Prime Day 2021 در آینده نزدیک شما قرار دارد. در مورد آنچه که در طی این رویداد دو روزه به وجود خواهد آمد ، صحبت های زیادی وجود دارد ، اما اگر در مورد قیمت معاملات زودهنگام پرندگان در زیر چیزی وجود دارد ، Prime Day امسال بزرگتر از هر زمان دیگر آماده است.

ما می دانیم که فکر در مورد تمام آن قیمت های کاهنده می تواند طاقت فرسا باشد ، و این به این دلیل است. Prime Day به سختی یک رویداد فروش بزرگ دیگر است که شما فقط می توانید آن را تجربه کنید معمولی مرور کنید ، بنابراین اگر می خواهید سبد خرید خود را قبل از شروع کار بسازید ، در اینجا همه چیزهایی است که ما تا کنون در مورد Amazon Prime Day 2021 می دانیم.

Amazon Prime Day چیست؟

اگر تازه وارد Prime Day شوید ، بزرگترین فروش آمازون در سال است. بله ، بزرگتر از فروش Big Style آن است. بله ، احتمالاً بزرگتر از معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری نیز هست. روز نخست آمازون که در هفتمین سال حضور خود در ایالات متحده است ، برای همه میلیون ها عضو نخست نخست که می توانند معاملات شیرین را در طیف وسیعی از دسته ها به مدت 48 ساعت کامل انجام دهند ، رایگان است. (این رویداد فروش به عنوان یک روز جشن 20 سالگی آمازون آغاز شد ، اما آنقدر محبوب شده است که مردم مدام درخواست بیشتری می کنند ، و فروشندگان بیش از این که بخواهند متعهد شوند).

به عنوان یک عضو Prime ، می توانید تخفیف های سخاوتمندانه ای را در سراسر مد (شرکت بعد از همه فروشگاه Shoppop دارد) ، زیبایی برتر ، تناسب اندام ، خانه و محصولات فنی را ببینید. مارک های معروف مانند Levi’s ، Olaplex ، Apple ، Sony ، Bose ، Samsung ، Nintendo Switch و Roomba تمایل به پیوستن به این اقدام را دارند ، بدین معنی که می توانید کالاهای ضروری مد تابستان را تهیه کنید ، قفسه بالایی خود را تازه کنید و در نهایت امتیاز بی سیم خود را بدست آورید از زمانی که مرتب شدن به نوعی مراقبه تبدیل شده بود ، چشم به راه بودیم.

چه زمانی آمازون نخست روز 2021 است؟

دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. روز نخست آمازون 2021 به طور رسمی در روزهای دوشنبه ، 21 ژوئن و سه شنبه ، 22 ژوئن برگزار می شود. در سال های گذشته ، غول تجارت الکترونیکی رویداد خرید سالانه را در هفته دوم جولای برگزار کرده است تا فروش سنتی تابستان و جذب جدید را انجام دهد. اعضای اصلی کمی زودتر از فصل هدیه دادن دیوانه وار. (محصول سال گذشته بود ، زمانی که احتمالاً به دلیل همه گیری ویروس کرونا به اکتبر منتقل شد.) اما با تاریخ تأیید شده برای پایان ماه ژوئن ، آنها شروع به کار می کنند – و ما نمی توانیم آماده تر برای آن باشیم.

چیزی که ما شاهد آمدن آن نبودیم (اما یک پیروزی بزرگ برای مشاغل کوچک) این است که ، مطابق با اعلامیه مطبوعاتی خود ، خرده فروش به اعضای آمازون پرایم 10 دلار اعتبار برای استفاده در Prime Day به مشتریانی که “10 دلار برای تجارت کوچک انتخاب می کنند” ارائه می دهد محصولات و مارک های مستقر در ایالات متحده در فروشگاه آمازون ، از جمله محصولات Amazon Handmade و Amazon Launchpad. ” این اتفاق در روزهای منتهی به روز نخست آمازون ، از 7 ژوئن تا 20 ژوئن رخ می دهد.

چگونه می توان معاملات رعد و برق را در طول آمازون نخست روز 2021 دریافت کرد؟

آه ، بله ، معاملات مشهور رعد و برق. این معاملات با زمان محدود و ضربان ضربان شما فقط مختص اعضای Prime است – و اغلب در نهایت بهترین معاملات Prime Day هستند. اگر هنوز عضو آن نیستید ، می توانید امروز برای یک دوره آزمایشی 30 روزه (که بعداً همیشه می توانید آن را لغو کنید) ثبت نام کنید تا قبل از فروش بزرگ ، لیست خواسته های خود را شروع کنید. هزینه عضویت سالانه آمازون پرایم 119 دلار (دانشجویان 59 دلار پرداخت می كنند) هزینه دارد و شامل دسترسی به Prime Video ، تبلیغات Whole Foods و ارسال دو روزه رایگان است ، در صورتی كه از مزایای اشتراك تعجب می كنید. و هنگامی که اکنون در Prime ثبت نام می کنید ، می توانید چهار ماه اشتراک رایگان در Amazon Music نیز کسب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>