آملی زیلبر بدون این لوازم ضروری زیبایی چهره تازه نمی تواند زندگی کند

[ad_1]

آملی زیلبر تأثیرگذار روزمره شما نیست. بله ، او 8+ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و TikTok دارد ، جایی که می توانید ساعت ها به تحسین سبک شخصی او بپردازید ، اما استراتژی اجتماعی این جوان 19 ساله خیلی بیشتر از این است. یک پست خاص – که به نظر می رسد آگهی استخوان های مجسمه گونه و ابروهای صابونی است – در واقع پیامی است که از پیروانش می خواهد در مورد سلامت روان خود بازتر عمل کنند. در دیگری او با یک ژاکت بزرگ در گوشه ای از خیابان برای تبلیغ ویدیویی درباره اصلاح عدالت کیفری در حال ژست گرفتن است.

به عبارت دیگر ، همه اینها بخشی از برنامه آملی زیلبر است.

زیلبر از خانه پدر و مادرش در لس آنجلس به من گفت: “تمام سیستم من در مورد تحصیل و آگاهی در مورد دنیای اطراف شما است.” “من پیروان خود را تشویق می کنم که از صدای خود برای فعالیت ، ایستادن ، بلند شدن صدا و جنگیدن برای هر علتی که قلب آنها را تپ کند استفاده کنند.”

به همین دلیل دانشجوی اول دانشگاه جورج تاون و سفیر جوان یونیسف می خواستند برای تولید رژگونه چند منظوره و مرطوب کننده برجسته با Jouer Cosmetics ، خط آرایش بدون ظلم و گیاهخوار و گیاه همکاری کنند. رژگونه – در گل رز روشن – Be Loud و مومیایی برجسته Be Strong نامگذاری شده است.

لوازم آرایشی Jouer و رژگونه آملی رژگونه Highlighter Stick

Jouer x Amelie Blush & Bloom Cheek + Lip Duo

زیلبر می گوید: “این محصول برای گسترش بیشتر این دانش است که شما می توانید با صدای بلند و قوی باشید و برای آنچه به آن اعتقاد دارید بجنگید.” چوب چند منظوره همچنین در تمام رنگ های مختلف پوست کار می کند. او می گوید: “این برای من هنگام ایجاد رنگ مهم بود.” “این درخشش بسیار طبیعی به نظر می رسد ، و سپس رژگونه کمی رنگ می افزاید ، بنابراین بدون اینکه آرایش صورت کامل ایجاد شود ، بیدار کردن کامل است.”

و با برنامه شلوغش ، زیلبر – که در حال مطالعه سیاست خارجی خاورمیانه است – یکی یا دو مورد را در مورد استفاده بهینه از وقت خود می داند. برای زرق و برقآخرین نسخه Big Beauty Questions ، او ما را در مورد چگونگی کنترل اضطراب ، بهترین توصیه های زیبایی از مادرش و رایحه ای که خوشبختی او را به همراه دارد ، پر می کند.

زرق و برق: شما این همه چیز در حال انجام است ، پس چگونه یک لحظه برای خودتان اختصاص می دهید؟

آملی زیلبر: این س suchال مهمی است زیرا من واقعاً عمیقاً با اضطراب دست و پنجه نرم می کنم. طی چند هفته گذشته که در زندگی من بسیار شیوع یافته است. من متوجه شده ام که مطالعه و ژورنالیسم واقعاً کمک می کند. خواندن فقط روح من را تغذیه می کند و ذهن من را تغذیه می کند. و روزنامه نگاری مرا از لحظه خارج می کند و به من اجازه می دهد تا درک کنم چه چیزی را تجربه می کنم.

آیا کتابی وجود دارد که راحتی زیادی در آن پیدا کرده باشید؟

من تازه مطالب گلنون دویل را خواندم رام نشده. این واقعاً باعث شد که من در احساساتم غوطه ور شوم و به من کمک کرد خودم ، دیدگاه و نحوه تفکر و پردازش مسائل را درک کنم. من همچنین همین الان کتاب های برنه براون را شروع کردم که احساس می کنم شباهت زیادی به گلنون دارد.

توسط Glennon Doyle ، نسخه گالینگور بدون گناه

“Untamed” توسط گلنون دویل ، گالینگور

بهترین توصیه زیبایی مادر شما به شما چیست؟

مادرم از بچگی به من می گفت هر روز کرم ضد آفتاب بزن. من واقعاً برای مدت طولانی تمایلی نداشتم تا اینکه فهمیدم کرم ضد آفتاب چقدر مهم است. من عاشق EltaMD UV Daily Tented Broad Spectrum SPF40 هستم زیرا فوق العاده سبک و سبک است.

EltaMD UV Daily Spectrum Broad Spectrum SPF40 رنگی

EltaMD UV Daily Tinted Broad-Spectrum SPF 40

از آنجا که شما علاقه زیادی به مطالعه جهان دارید ، آیا یک شهر یا کشوری وجود دارد که بیشترین الهام از زیبایی را به شما بدهد؟

من با پاریس وسواس دارم. من فرانسوی هستم و به زبان فرانسوی بزرگ شدم ، بنابراین عشق و قدردانی زیادی نسبت به فرهنگ فرانسه و نحوه مد و زیبایی فرانسوی ها وجود دارد. این واقعاً طبیعی و پر زرق و برق و لوکس است. اما همچنین مهم است که به همه فرهنگهای جهان نگاه کنید و از همه روشهای زیبایی آنها قدردانی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>