‘آموزش جنسی’ فصل 3: هر آنچه تاکنون می دانیم

[ad_1]

چه زمانی آموزش جنسی فصل دوم در ماه ژانویه در Netflix افتاد ، کاربران توییتر به همان اندازه که یک سال پیش ، وقتی اولین داستان جذاب روی سن آمدن انگلیس بود ، هیجان زده بودند.

بیشتر از شیمی جیلیان اندرسون و آسا باترفیلد به عنوان دو یا دو فرزند مادر و پسر ژان و اوتیس میلبورن به طور واضح همیشه مورد استقبال قرار می گیرند ، اما این برخی از شخصیت های خارج از خانه درمانگران جنسی بودند که در این فصل فرصتی برای درخشش بیشتر به آنها داده شد ، به ویژه Aimee Gibbs (Aimee Lou Wood) ، که در یک اتوبوس عمومی از یک آزمایش سخت و قابل قبول #MeToo عبور می کند زرق و برقجسیکا رادلوف “مهمترین” لحظه تماشای سریال را توصیف می کند.

در همین حال ، درام پایان ناپذیر مایو (اما مکی) و اوتیس ادامه دارد ، مایو در مورد مادرش تصمیمی دلخراش می گیرد و آدام (کانر سویندلز) برای اریک (Ncuti Gatwa) اعلامیه داشت. یکی از بزرگترین چیزها در مورد آموزش جنسی ورود ناخوشایند آن به موضوعاتی است که اغلب در سایر سریال های “دبیرستان” نادیده گرفته می شوند ، به همین دلیل فصل سه نمی تواند خیلی زود فرا برسد. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون می دانیم.

نت فلیکس

این اتفاق می افتد نت فلیکس این خبر را در فوریه سال 2020 با مونولوگ عالی Principle Groff (آلیستر پتری) اعلام کرد.

چیزهای زیادی در این کلیپ یک دقیقه ای فاش نشده است ، اما به نظر می رسد که ما بیشتر در رابطه بین “کروبیان” آدام و اریک فرو خواهیم رفت. چه کسی دیگر نمی تواند صبر کند؟

طرفداران عجیب شدند. بگذارید فقط بگوییم ، افراد در توییتر تأیید کردند.

ما سرانجام تاریخ انتشار داریم! بیش از یک سال پس از اعلامیه اولیه فصل سه ، Netflix تاریخ افت را تأیید کرده است! Drumroll ، لطفا.17 سپتامبر 2021!

طبق معمول ، در کل هشت قسمت وجود خواهد داشت ، اما این تمام چیزی نیست که ما می دانیم. Netflix اطلاعات بیشتری را در مورد ما در 24 ژوئن منتشر کرد.

در اینجا خلاصه داستان آمده است ضرب الاجل: “یک سال جدید است ، اوتیس در حال رابطه جنسی غیر رسمی است ، اریک و آدام رسمی هستند و ژان یک بچه در راه دارد. در همین حال ، مدیر جدید Hope (با بازی Jemima Kirke) تلاش می کند Moordale را به یک ستون تعالی برگرداند ، Aimee فمینیسم را کشف می کند ، Jackson یک له می شود و یک پیام صوتی گمشده هنوز در معرض دید است. برای حیوانات متعهد ، پدیده های بیگانه ، کاپ کیک های ولوی و موارد دیگر خانم گروف آماده شوید. “

سام تیلور / نتفلیکس

درست خواندید! چند بازیکن جدید در شهر وجود دارد. جدا از کرکه ، مردم گزارش می دهد که دعا صالح اولین بازیگری خود را به عنوان کال ، “یك دانش آموز غیربایناری در Moordale انجام می دهد ، كه بلافاصله با دیدگاه جدید Hope برای مدرسه درگیر می شود.”

تعداد عکسهای بیشتری وجود دارد! به نظر می رسد یک چشم انداز برای مدرسه لباس فرم جدید است … و آدام به نظر می رسد که به Moordale برمی گردد؟

سام تیلور / نتفلیکس
سام تیلور / نتفلیکس
آموزش جنسی فصل 3. Ncuti Gatwa در نقش اریک افیونگ ، آسا باترفیلد در نقش اوتیس میلبورن در قسمت 7 فصل 3 آموزش جنسی. Cr. سام تیلور / NETFLIX © 2020سام تیلور / نتفلیکس
سام تیلور / نتفلیکس

برای به روزرسانی دوباره اینجا را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>