آنابیت گیش روزمره مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

از جوهر مورد علاقه فرقه گرفته تا کرم دور چشم روغن emu ، Gish ما را به خانه خود دعوت کرد (خوب ، از طریق Zoom ، یعنی) برای اینکه باید داشته های امتحان شده و واقعی خود را نشان داد که واقعاً این کار را انجام می دهند. زمان نسخه دیگری از Drop the Routine.

پاک کننده من

من از مرهم روغن پاک کننده بادام شیرین Nyakio استفاده می کنم. این فقط ملایم ترین ، دوست داشتنی ترین و مرطوب کننده ترین ماده پاک کننده است. من هر شب از آن استفاده می کنم.

مومیایی کننده روغن پاک کننده بادام شیرین Nyakio در ظرف

مومیایی روغن پاک کننده بادام شیرین Nyakio

ذات من

ذات درمان فعال دختر Vintner. این یک تجربه چند حسی است. رایحه تسکین دهنده است ، بنابراین وقتی آن را می پوشم ، احساس شادابی می کنم.

اسانس درمان فعال Vintner's Daughter با قطره چکان

اسانس درمان فعال دختر وینتنر

سرمهای من

سرم گیاه شناسی Vintner’s Daughter یک ماده اصلی در کنار تخت من است. من آن را در همه جا دارم ، حتی در ماشین. من فکر می کنم این گرانترین محصول است که استفاده می کنم ، اما واقعاً به آن اعتقاد دارم. آرایشگر من در مامان رفته همچنین من را به سرم فعال iS Clinical تبدیل کرد و این شگفت آور است.

سرم گیاه شناسی فعال Vintner's Daughter با قطره چکان

سرم گیاه شناسی فعال Vintner’s Daughter

iS Clinical Active Serum بطری آبی با قطره چکان

روغن صورت و کرم روز من

وقتی نوجوان بودم هرگز روی پوست چربی نمی گذاشتم. اکنون آنها ضروری هستند. یکی از محصولاتی که من به طور مذهبی استفاده می کنم محصول AbOvo Skincare است که توسط یک آرایشگر ، تینا روسلر کروین با من به اشتراک گذاشته شده و حاوی روغن EMU است. خیلی خیلی هوس انگیز است.

مرطوب کننده من

من کرم مرطوب کننده La Mer را دوست دارم. واقعا کار می کند.

کرم مرطوب کننده La Mer Creme de la Mer

کرم مرطوب کننده La Mer

کرم چشم من

دوباره AbOvo. این کرم دور چشم مورد علاقه من است زیرا در آن روغن EMU وجود دارد و من آن را دوست دارم. همانطور که پیر می شوم پوست من خشک است ، بنابراین بین نوشیدن یک تن آب و قرار دادن این روغن ها در شب کمک می کند.

ضد آفتاب من

من هر روز از ضد آفتاب رنگی EltaMD 40 استفاده می کنم. من در این باره قاطع هستم. در هر دو طرف خانواده ما سرطان پوست وجود دارد ، بنابراین بچه های من همه چیز را در مورد SPF می دانند. این نکته را به اشتراک می گذارم: من 19 سال پیش فیلمی به نام گره ها با پائولینا پوریزکووا. یکی از بهترین چیزهایی که او در آن زمان به من گفت این بود: “حتما ضد آفتاب را روی پلک های خود بزنید.” از آن به بعد هرگز دست از چنین کاری نکشیدم.

پمپ EltaMD UV Daily Broad Spectrum SPF40

EltaMD UV Daily Tinted Broad-Spectrum SPF40

مرهم لب من

من گل سرخ Rosebud را دوست دارم. اگر من چیزی در کیف خود دارم ، این همان است.

Rosebud Salve مرهم لب لب هلو سایه صورتی

دستگاه من

من یک NuFace دارم ، این دستگاه کوچک ریز جریان که وقتی حدود 20 دقیقه تلویزیون می بینم از آن استفاده می کنم. گونه های شما را سفت می کند و می توانید این کار را در اطراف چشم انجام دهید. من قطعاً متوجه یک تفاوت شده ام. و شوهرم هم روز بعد او می گوید ، “این کار می کند!” جالب است [Laughs.]

دستگاه NuFACE Trinity با ضمیمه های لب و چشم

بسته نرم افزاری NuFace Trinity + Eye and Lip Enhancer

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>