آناتومی گری: درک بازگشت – دوباره – و بینندگان احساسات زیادی دارند

[ad_1]

فقط یک هفته پس از آنکه دکتر اندرو دللوکا قهرمانانه تلاش کرد یک حلقه قاچاق انسان را از بین ببرد ، آناتومی گری یک مشت مکنده دیگر از یک قسمت احساسی ارائه داده است. اما این بار هیچ شخصیتی از بین نرفت – در عوض ، بینندگان وقت بیشتری را با شخصی که قبلاً مرده بود ، فرا می گرفتند.

دکتر درک شپرد (پاتریک دمپسی) ، شوهر فقید مردیت گری (الن پمپئو) ، در تمام طول فصل در سکانس های رویایی که در یک ساحل idyllic تنظیم شده است ، به ملاقات او می رود. مردیت ، مبتلا به COVID-19 ، آرامبخش است و روی دستگاه تنفس قرار دارد.

در این قسمت ، درک تقریباً مثل یک فرشته نگهبان صحبت می کرد که از بهشت ​​مراقب مردیت و بچه هایشان بود. او عاشقانه و با جزئیات درباره دختر آنها ، الیس ، به نام مادر مردیت که درک زنده هرگز او را ملاقات نکرد ، صحبت کرد. از دختر دیگر آنها ، او گفت (در هر مردم) ، “زولا شگفت انگیز است ، نه؟ او خیلی درخشان است. او در ژورنال خود برای من نامه می نویسد – آیا این را می دانستی؟”

این قسمت همچنین حاکی از این است که اوقات حضور مردیت در ساحل – و تحت آرامش بخشی – به زودی به پایان خواهد رسید. به نظر می رسید دکتر کورماک هیز (ریچارد سیل) با مردیت تماس گرفت و به او گفت: “همه ما برای جنگیدن به شما احتیاج داریم.”

او از درون حالت رویایی خود پاسخ داد ، “من نمی دانم که می توانم.” اما هیز پیگیر بود. وی گفت ، “من معتقدم که شما می توانستید ، زیرا من داستانهای مربوط به همه مبارزاتی را که قبلاً برنده شده اید شنیده ام ، بنابراین از شما می خواهم که بجنگید” ، “اشکالی ندارد. من همین جا خواهم بود.”

پمپئو و کریستا ورنف ، مجری برنامه درمورد اینکه این هفدهمین دوره فعلی است یا نه مبهم هستند آناتومی گری آخرین خواهد بود بدیهی است که اگر مردیت هرگز از خواب بیدار نشود ، ادامه نمایش دشوار خواهد بود.

در این بین ، طرفداران در واکنش به این قسمت به صورت آنلاین واکنش نشان می دهند و ثابت می کنند که پس از نزدیک به 20 سال ، خاکستری هنوز هم می تواند قلب را تند کند.

بعد به چه شکنجه های نفیس فکر می کنند؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>