آنا د آرماس شایعات ظاهراً خطاب به او و بن افلک در حال بازگشت به یکدیگر هستند

[ad_1]

آیا بن افلک و آنا د آرماس – معروف به بن آنا – دوباره با هم هستند؟ برای لحظه ای کوتاه ، به نظر می رسید طرفداران فکر می کنند ستاره در حال ظهور است و بتمن بازیگر پس از تماس عاشقانه همه گیر خود بازگشت. این کار همانطور که شایعات سال 2021 انجام می شود ، در Stories Instagram آغاز شد ، جایی که د آرماس تصویری از خودش را به گردنبندی با آویز قلب شکسته ارسال کرد. شما می دانید ، مانند نوعی که با بهترین دوست خود در Claire تقسیم می شوید ، اگرچه مال او احتمالاً طلای واقعی است و روی آن نمی گوید “BE / FRI”.

د آرماس سلفی را زیرنویس نکرد ، اما او انجام داد یک برچسب قلب اضافه کنید. بینندگان سریع متوجه شدند که چاقوها بیرون ستاره در حالی که در طول رابطه با افلک در لس آنجلس بود ، این گردنبند را پوشیده بود. در واقع ، او نیمه دیگر قلب را دارد. آیا این پست یک پیام مخفی بود که آنها دوباره با هم بودند؟ آیا دلش برای او تنگ شده است؟ معنی اینها چیست؟

خوب ، خیلی سریع نیست. مورد بعدی که او در Instagram Stories قرار داد ، کلاژ برچسب هایی بود که روی آنها نوشته شده “نه” و “نه” و “من فکر نمی کنم” ، در میان عبارات دیگر. او همچنین دستی را پرتاب کرد که نشانه صلح را به سمت بالا پرتاب می کرد.

آیا ممکن است این هیچ ارتباطی با شایعات آشتی نداشته باشد؟ مطمئن. اما د آرماس زن جوان باهوشی است. ما می خواهیم حدس بزنیم که او از صحبت مردم آگاه شده و می خواست قبل از اینکه گردنبند-دروازه به یک چیز کامل تبدیل شود ، ماجرا را پیش ببرد.

اینستاگرام / آنا د آرماس

او همچنین کلیپی از شبکه خود به شبکه ارسال کرد آقایان مو بور را ترجیح می دهند که در آن مرلین مونرو این کلمه را می خواند نه چندین برابر او این كلیپ را عنوان كرد: “آنچه او گفت! “، که به نظر می رسد خودش صحبت می کند. دی آرماس در یک فیلم آینده نقش مونرو را بازی می کند ، بنابراین این پست دو برابر هوشمندانه است.

یک منبع گفت مردم که جدایی بن افلک و آنا د آرماس دوستانه بود. بعضی وقت ها آویز فقط آویز است ، مردم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>