آنا فاریس در مورد مسائلی که در هر دو ازدواج خود با آن روبرو شده بود واقعاً فهمید

[ad_1]

در قسمت اخیر پادکست او ، فاقد صلاحیت، آنا فاریس مسائلی را در شخصیت شخصی خود فاش کرد که فکر می کند در ازدواج هایش مشکلی ایجاد کرده است.

Faris گفت: صریح و صریح با گوئینت پالترو در مورد یادگیری از طلاق ، گفت: مردم) ، “دو ازدواج دیگر من با بازیگران بود و من فکر نمی کنم که ما در از بین بردن قدرت رقابت کار بزرگی انجام دادیم.”

“یا حداقل من این کار را نکردم [do that work]، یک فرد مغرور بودن ، و مایل به آشکار کردن آسیب پذیری نیست ، “ادامه داد.

Faris از سال 2004 تا 2008 با بن ایندرا ازدواج کرده بود نگهبانان کهکشان ستاره کریس پرات از 2009 تا 2018. او و پرات یک پسر به نام جک دارند.

وقتی Faris و پرات با هم ملاقات کردند ، هر دو در درجه اول به خاطر کار در کمدی ها شناخته می شدند – و لزوما ستاره های بزرگی نبودند. اما وقتی پرات به جهان مارول پیوست ، به یک شخص برجسته تبدیل شد.

فاریس در مورد ازدواج هایش گفت: “هر اشاره ای به رقابت و مقایسه داشتم ، من خیلی خوب از پس آن برنیامدم ، فکر نمی کنم” ، اگرچه او مشخص نکرد که آیا در مورد پرات صحبت می کند یا ایندرا. “من امیدوارم که من از آن رشد کرده ام.”

از زمان جدایی ، کریس پرات و آنا فاریس به دنبال یافتن عشق با شرکای جدید بوده اند. فاریس با فیلمبردار مایکل بارت نامزد شده است و پرات با کاترین شوارتزنگر که با او یک دختر بچه مشترک است ازدواج کرده است.

در همان قسمت ، پالترو در مورد طلاق خود از کریس مارتین ، جبهه اصلی فیلم Coldplay و ازدواج دومش با براد فالچوک تهیه کننده صحبت کرد. پالترو که هنوز در روابط بسیار خوبی با مارتین بود ، گفت: “من هرگز دوست نداشتم طلاق بگیرم. من از نظر نظری هرگز دوست نداشتم با پدر بچه هایم ازدواج کنم. ”

همانطور که گفته شد ، پالترو به Faris گفت (per امروز ایالات متحده آمریکا) که او “خیلی چیزها” از روند یاد گرفته است. وی گفت: “از آنجا که من روی مسئولیت پذیری تمرکز داشتم ، پس از آن توانستم شگفت انگیزترین مرد را پیدا کنم و چیزی بسازم که قبلاً هرگز با برد ، همسرم نداشتم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>