آنتونی هاپکینز ادای احترام به چادویک بوزمن را در سخنرانی بهترین بازیگر نقش اول برای وی دریافت کرد

[ad_1]

سر آنتونی هاپکینز بازیگر افسانه ای به عنوان قدیمی ترین دریافت کننده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول تاریخ را ثبت کرد و خبر او را کاملاً متعجب کرد. به گفته نماینده او ، پدر ستاره در طول مراسم در رختخواب خوابیده بود. با توجه به اینکه ساعت 4 صبح در ولز بود ، جایی که او زندگی می کند – و یک بیماری همه گیر جهانی وجود دارد – کاملاً قابل درک است که هاپکینز تصمیم گرفت به جای اینکه به یک مکان دور از دسترس بروید ، خواب خوبی داشته باشد. جرمی باربر ، نماینده او ، وقتی هاپکینز خبر را فهمید ، می گوید: “او بسیار خوشحال و قدرشناس بود.”

اوایل صبح روز دوشنبه (26 آوریل) ، فقط چند ساعت پس از پایان مراسم ، هاپکینز با ارسال یک سخنرانی کوتاه پذیرش ، ابراز شوک ، تشکر و قدردانی کرد و چادویک بوزمن ، نامزد همکار خود را نامید ، که در اوت گذشته درگذشت.

“صبح بخیر. اینجا من در وطنم در ولز هستم و در 83 سالگی انتظار نداشتم این جایزه را بگیرم ، واقعاً چنین نکردم. [I’m] از آکادمی بسیار سپاسگزارم ، متشکرم. و من می خواهم به چادویک بوسمن ، که خیلی زود از ما گرفته شده است ، ادای احترام کنم. و دوباره از همه شما بسیار سپاسگزارم. من واقعاً انتظار چنین چیزی را نداشتم ، بنابراین احساس می کنم بسیار ممتاز و مفتخر هستم ، متشکرم. “

بسیاری حدس می زنند که برد هاپکینز برای تهیه کنندگان مراسم اسکار غافلگیر کننده باشد ، با توجه به اینکه این برنامه که همیشه با اعطای بهترین فیلم به پایان می رسید ، امسال با بهترین بازیگر نقش اول مرد به پایان رسید. به نظر می رسد تنها توضیح قابل قبول برای این تغییر این باشد كه آنها انتظار داشتند بوسمان كه پس از مرگ برنده جوایز زیادی در سال جاری برای كار در پایین سیاه ما راینیبا ارائه یادداشت نهایی حساس به مراسم ، برنده خواهد شد. در عوض ، برنده و مجری سال گذشته ، خواکین ققنوس ، از طرف هاپکینز جایزه را پذیرفت.

پدر در حال حاضر با قیمت 20 دلار از طریق آمازون پرایم در دسترس است و پایین سیاه ما راینی در Netflix است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>