آندرا دی می گوید او به این کرم مرطوب کننده کاملاً معتاد شده است

[ad_1]

من عاشق اسکراب روغن پر کننده ، کرم نرم و مرطوب کننده ، تونر مقوی و اسپری و کرم دور چشم و پر کننده آن هستم که واقعا بسیار خوب است. این محصولات برتر من هستند.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، مواد آرایشی ، شیکر ، ریزش مو و لوسیون باشد

لایه بردار روغن La Mer Replenishing Oil

کرم مرطوب کننده La Mer Crème de La Mer

کرم مرطوب کننده La Mer Crème de La Mer

دریا
دریا

لباس زیر که نمی توانم صبر کنم تا بپوشم

من تازه شروع به خرید لباس زیر کردم. آیا شروع به پوشیدن آن کرده ام؟ نه. من قطعه هایی را در کمد خود دارم که امیدوارم روزی که ازدواج کرده ام از آنها استفاده شود. سالن واقعا قطعات زیبایی دارد. و Savage x Fenty ، بدیهی است. و این مالکیت سیاه است. تیم!

کتابها روی کیندل من بارگذاری شده است

من همزمان چندین کتاب می خوانم. نمی دانم چرا اما فقط به همین ترتیب کار می کند. دارم میخونم آزادی روح توسط دیده بان نی. او یک فیلسوف مسیحی چینی شگفت انگیز است. من هم دارم می خوانم آساتا، زندگینامه Assata Shakur. و یکی از دوستان من را به سراغ هرمان هسه برد بازی مهره شیشه ای.

با ارزش ترین قطعات گنجه من

یک لباس از شانل وجود دارد که من در جوایز قطار روح که بسیار دوست دارم ، پوشیدم. این ست دامن صورتی و فوشیا و تاپ مخزن است.

لس آنجلس ، کالیفرنیا – 29 نوامبر: لس آنجلس ، کالیفرنیا – 29 نوامبر: در این تصویر که در تاریخ 29 نوامبر منتشر شد ، روز آندرا در جوایز Soul Train Awards 2020 ارائه شده توسط BET شرکت می کند. (عکس از لئون بنت / STA 2020 / گتی ایماژ برای BET)لئون بنت / STA 2020

من همچنین چند قطعه از حنیفه دارم که بازیگر و طراح فوق العاده ای است. او تکه های زیبایی درست می کند که روی بدن هر خانم عالی است. این مشاغل متعلق به سیاه پوستان است و داشتن کمد پر از طراحان سیاه مهم است. Fe Noel یکی دیگر از موارد مورد علاقه من است.

غذای مورد علاقه من برای پخت

رشته فرنگی کدو سبز با مرغ ، پستو ، پوست لیمو و پارمزان درست می کنم. من این را دوست دارم زیرا می توانم عشق ماکارونی خود را بدون وجود ماکارونی واقعی جلب کنم. من همچنین شروع به سفارش Hello Fresh برای خانواده ام کردم و وسواس زیادی به خرج داده ام. غذا خیلی لعنتی است و همه مواد را به شما تحویل می دهد. من واقعاً آن را دوست دارم زیرا شما هنوز وقت آن را دارید که با عزیزانتان یا برای خودتان غذا درست کنید ، اما همه آنچه که نیاز دارید به شما تحویل داده می شود

فیلم های مورد علاقه من به کارگردانی زنان

دختران غبار توسط جولی داش احتمالاً فیلم مورد علاقه من به کارگردانی یک زن است. اما گفتن آن سخت است. من همچنین فکر می کنم همه باید تماشا کنند سیزدهم، مستند توسط Ava DuVernay.

چگونه میوه ها و سبزیجاتم را می گیرم

من یک نوع آب میوه بزرگ و اسموتی بزرگ هستم. من یکی با کلم پیچ ، اسفناج ، آناناس ، سیب ، کیوی و دانه های چیا درست می کنم. این نوشیدنی مورد علاقه من است.

عطر رفتن من

من هر چیزی از کیلیان را دوست دارم ، من کاملاً دوست دارم – عشق ، خجالتی نباش ، زن طلایی و فراتر از عشق. من همچنین عاشق Issey Miyake هستم.

عشق خجالتی نباشد

اسپری ادکلن کیلیون لاو ، خجالتی نباشید

زن کیلیان در عطر طلا

کیلیان زن در طلا عطر ادکلن

چگونه تمرین می کنم

هر چیزی که لب به لبم را بزرگتر کند! من اسکات ، پل گلوت ، پرورش گوساله و رقص را دوست دارم. همچنین گاراژم را به سالن بدنسازی تبدیل کردم. من یک تردمیل و یک سیستم باورنکردنی قدرت اسکات رک و کابل قرقره اسمیت دارم. این یک مربی کاملاً چند منظوره است و واقعاً جریان خون را بدست می آورد. به من کمک می کند واضح تر فکر کنم.

چگونه خانه خود را به خانه تبدیل کردم

آرایشگر و دوست من ، پورشه کوپر ، به من در تزئین خانه کمک کرد. او واقعاً در دکوراسیون منزل عالی است. من یک هنرمند هستم ، بنابراین فکر کردم که در این زمینه نیز عالی خواهم بود ، اما معلوم است که من وحشتناک هستم – مانند ، بدترین. پورشه به من کمک کرد تا این کاغذ دیواری گل بسیار زیبا و غنی از هلند را انتخاب کنم. پس زمینه سیاه است و این گلهای واقعاً پر جنب و جوش صورتی ، آبی و سفید را روی خود دارد. با کاغذ دیواری فضای اتاق بزرگتر ، گرمتر و دنجتر است. من همچنین در طبقه پایین برخی از هنرهای مدرن و انتزاعی آفریقایی را در نزد هنرمندی به نام بلو آرت دارم که دوستش دارم.

کیتلین برودی مدیر سرگرمی Condé Nast است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>