آنچه آماندا باتولا ستاره ‘Summer House’ در این فصل خریداری می کند

[ad_1]

اگر کسی می داند چگونه بهترین زندگی خود را در طول تابستان زندگی کند ، این آماندا باتولا است. به عنوان ستاره Bravo’s خانه تابستانی ، سریال واقعیت در مورد گروهی از جوانان حرفه ای که آخر هفته های خود را در مهمانی های همپتونز می گذرانند ، 29 ساله پنج فصل گذشته را با نگاهی به زندگی پر از shenanigan زندگی او و دوستانش سرگرم تماشاگران کرده است. درام وجود داشته است ، مطمئناً ، اما طرفداران همچنین تماشا کرده اند که باتولا و نامزدش ، کایل کوک ، عاشق یکدیگر شده و با هم یک تجارت ساخته اند (Loverboy ، یک سری چای های گازدار و کوکتل های کنسروی بسیار خوشمزه که من آنها را در یخچال نگه می دارم همیشه).

خلاصه آماندا باتولا به معنای واقعی کلمه برای تفریح ​​پول می گیرد. و در حالی که جهان به لطف انتشار واکسن شروع به باز شدن می کند ، ما به افرادی مانند او نیاز داریم تا درباره هنر از دست رفته مراسم پیش از جشن مهمانی به ما یادآوری کنند. به همین منظور ، ستاره واقعیت اخیراً با Skintimate همکاری کرد تا لیست های پخش شده و دستور العمل های کوکتل را برای تجربه آماده سازی بعدی شما به اشتراک بگذارد.

اما باتولا چه چیز دیگری را برای داشتن بهترین تابستان همیشه توصیه می کند؟ در مورد آخرین نسخه Faves Faves ما را بخوانید.

چگونه برای نمایش به سبک خودم نزدیک می شوم

برنامه ریزی لباس من برای خانه تابستانی کمی آشفته است من باید همه چیز را بیرون بگذارم من لباسهای زیادی می خرم و همه چیز را امتحان می کنم ، زیرا یک خریدار وحشتناک هستم. خوب ، خریدار وحشتناکی نیست ، اما من عاشق لباس ها و لباس های زیادی هستم که لزوماً بدن من را چاپلوس نمی کند. من تمایل به خرید چیزهایی دارم که باید آنها را امتحان کنم تا ببینم آیا می توانم آنها را به نتیجه برسانم. بنابراین با عصبانیت خرید می کنم ، و سپس همه چیز را امتحان می کنم – حتی لباس هایی که در حال حاضر دارم. به این ترتیب من چیزی را به تابستان نمی آورم که قرار باشد آن را بپوشانم و مانند آن باشم ، “اوه صبر کنید ، من این را دوست ندارم.” من همیشه بیش از حد بسته بندی می کنم – این بزرگترین تحریک حیوان خانگی من است – بنابراین من باید ابتدا همه چیز را بصری بیرون بگذارم. کایل ، شب قبل ، بسته بندی می کند. اما از ابتدا تا انتها دو هفته طول می کشد.

لوازم ضروری تابستان من

من می توانستم تمام تابستان را فقط با یک لباس حمام ، تیغ خوب و کرم اصلاح بروم. مارک مایوی مورد علاقه من Somerfield Swim نام دارد. من آن را به طور تصادفی در اینستاگرام پیدا کردم و در آن زمان تنها مارک هایی بود که می توانستم پیدا کنم که در لباس هایشان زیر و رو شده بود. مدل شبیه ، فوق العاده لاغر ، مشاعره بزرگ و کوچک در بسیاری از تصاویر او بود ، به این معنی که حتی کوچک در اطراف سینه من قرار می گرفت ، اما من می توانم فنجان ها را پر کنم. من لباس حمام آنها را مثلاً سه سال است که می خرم.

سالهاست که برای تیغ و کرم اصلاح خود از Skintimate استفاده کرده ام – من نمی توانم تمام تابستان را با سوزش بد و پاهای موی خود بروم. من باید در اوج نهایی خودم باشم و تا حد ممکن صاف باشم. این کرم تفاوت را ایجاد می کند زیرا در این صورت شما مجبور نیستید هر چند وقت یکبار اصلاح کنید – از آنجا که از دوش خارج می شوید در حال حاضر نرم و ابریشمی هستید. این فقط باعث می شود که کل تجربه دوش بهتر شود. وقتی واقعاً وقت می گذارم و خودم را با یک تجربه خوب تراشیدن و دوش گرفتن پذیر می کنم ، این باعث می شود که من بیشتر از یک فرد بزرگسال احساس کنم.

قوطی ژل اصلاح

ژل اصلاح شوک Skintimate

تیغ در بسته بندی

تیغ جرقه Skintimate (2 عددی)

محصولات زیبایی که بدون آنها نمی توانم زندگی کنم

یک روغن خوب برای روغن مهم است. از آنجا که ما در نمایشگاه تمام مدت در آفتاب هستیم ، باید پوست را مرطوب کنم. و بدیهی است که ضد آفتاب بسیار مهم است. بسیاری از مرطوب کننده ها ، مواد آرایشی و محصولات زیبایی من دارای SPF هستند ، از جمله کرم CC + مورد علاقه من.

مدیر عامل شرکت ساندی رایلی Glow Face Oil

کرم It + Cosmetics CC + با SPF 50+

چگونه موهایم را حالت می دهم

ما همیشه برای نمایش مو و آرایش خود را انجام می دهیم. مردم تصور می کنند که ما این کار را انجام داده ایم و آنها نظر خواهند داد. آنها همچنین تصور می کنند که ما صاحب سبک هستیم و درباره اینکه چه کسی لباس ما را می پوشد اظهار نظر می کنند. مثل اینکه ، هوم ، من لباسم را می پوشم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>