آنچه باید درباره ادعاهای آزار جنسی علیه اندرو کوومو بدانید

[ad_1]

روز یکشنبه ، با جلب توجه روزافزون ادعاهای این دو زن در رسانه ها ، استانداری بیانیه دیگری ارائه داد. کوومو اذعان کرد که “تعاملات من ممکن است غیر حساس یا بیش از حد شخصی باشد” و “برخی از مواردی که من گفته ام به اشتباه معاشقه ناخواسته تفسیر شده اند.” اما او از خود دفاع كرد ، و نوشت: “در محل كار من گاهي فكر مي كنم كه بازيگر هستم و شوخي هايي مي كنم كه به نظر من خنده دار است” ، و اضافه كرد ، “صدها بار ديده ايد كه در جلسات توجيهي اين كار را انجام مي دهم.” وی اتهامات مربوط به لمس نامناسب و پیشنهاد رابطه جنسی را رد كرد و خواستار بازبینی مستقل اتهامات از خارج شد.

بویلان ، اولین متهم ، می گوید چه اتفاقی افتاده است؟

بویلان در مقاله متوسط ​​خود می نویسد که در سال 2016 ، پس از اینکه کار خود را در ایالت نیویورک آغاز کرد ، رئیس او به او گفت که کوومو “سخت” به او فشار آورده است. او عکسهای صفحه ای از ایمیل 2016 زن دیگری در دولت کوومو را ارائه می دهد که در آن زن ادعا می کند که کومو بوایلان را با دوست دختر سابق خود که شایعه شده مقایسه کرده است و گفته است که بویلان “ظاهری بهتر” دارد. بویلان همچنین می نویسد که کوومو شروع به تماس گرفتن با نام شایعه دوست دختر سابق خود در محل کار می کند ، و “فرماندار تمام تلاش خود را می کند تا من را به کمر ، بازوها و پاهایم لمس کند.”

وی می نویسد ، در یک سفر کاری 2017 ، فرماندار از او خواسته است که پوکر استریپ بازی کند. در سال 2018 ، بویلان به معاون وزیر توسعه اقتصادی و مشاور ویژه فرماندار ارتقا یافت – او می نویسد که کار را رد کرد تا زمانی که توانست اطمینان حاصل کند که دفتری را که از نظر جسمی دورتر از دفتر کومو بود ، حفظ می کند. او نوشت ، هنگام ملاقات یک به یک در حالی که وی در آن نقش بود ، او ناگهان او را بدون رضایت او بوسید. بویلان می نویسد: “فرماندار اندرو کوومو در دولت خود فرهنگی ایجاد کرده است که آزار و اذیت و آزار جنسی به حدی فراگیر است که نه تنها مورد تأیید نیست بلکه انتظار می رود.”

بنت ، متهم دوم چیست؟

زن دوم ، شارلوت بنت ، به بار وقتی کوومو تابستان گذشته رئیس او بود ، او 25 ساله را در تنهایی سوار می کرد و سوالات شخصی او را در مورد زندگی دوستانه اش ، به ویژه در مورد قرار ملاقات با مردان مسن ، می پرسید. وی گفت یک هفته پس از مکالمه ناراحت کننده با فرماندار در مورد بغل کردن ، به رئیس ستاد رئیس جمهور ژیل دسروزیر گفت و به یک دفتر دوردست منتقل شد. او پیام هایی را با بار وقتی او برای کوومو کار می کرد ، با شکایت از آزار و اذیت ، برای والدین و دوستانش فرستاده بود.

بنت و مادرش تصور می کردند که فرماندار نقش مربی را بر عهده می گیرد. وی گفت ، اما بعد از اینکه او با او در میان گذاشت که او یک بازمانده از حمله جنسی است ، او در مورد آن صحبت کرد به روشی کاملا ناراحت کننده. بعداً ، وی گفت ، او شروع به پرسیدن س herالاتی در مورد رابطه جنسی با مردان مسن کرد. وی متن هایی را که در آن زمان برای دوستان خود ارسال کرده بود به اشتراک می گذاشت و جزئیات این مکالمات را شرح می داد. فرماندار ، به گفته وی ، از او س ifال كرد كه آیا قرار است با مردان مسن تر قرار بگذارد یا نه و او را تشویق كرد كه روی باسن خود خالكوبی كند. به طرز ترسناکی ، عمده آزار و اذیت هایی که وی می گوید از کوومو تجربه کرده است در اوج شیوع COVID در نیویورک اتفاق افتاد – زمانی که فرماندار تقریباً مداحی می کرد.

کوومو چه پاسخی داده است؟

کوومو همه ادعاهای آزار و اذیت جنسی و تجاوز جسمی را رد کرده است ، اما بیانیه ای را برای معذرت خواهی از اینکه کسی احساس ناراحتی می کند ، رد کرده و می نویسد: موقعیت ، باعث شد دیگران احساس کنند به روشی که من هرگز قصد آن را نداشتم. “

پس از انکار ادعاهای بویلان در ماه دسامبر و ادعاهای بنت در فوریه ، فرماندار پیشنهاد داد که قاضی سابق فدرال باید بررسی ادعاهای بویلان و بنت را انجام دهد. پس از انتقاد سران دیگر از این ایده ، دفتر كومو اعلام كرد كه از دادستان كل لتیتیا جیمز و قاضی ارشد دادگاه تجدید نظر می خواهد كه برای انجام تحقیقات “یك وكیل مستقل و واجد شرایط در عمل خصوصی بدون وابستگی سیاسی” انتخاب كند. جیمز پاسخ منفی داد و گفت كه این شرایط نیاز به یك “تحقیق واقعی مستقل” دارد كه به وی اجازه می دهد تا شاهد و اسنادی را احضار كند ، كه فراتر از آن چیزی است كه دفتر فرمانداری خواستار آن شده بود. سرانجام ، یکشنبه شب ، دفتر فرمانداری بیانیه ای ارائه داد و گفت که جیمز باید یک معاون ویژه مستقل دادستان کل کشور را برای بررسی ادعاها انتخاب کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>