آنچه جنیفر گارنر گزارش می دهد درباره جنیفر لوپز-بن افلک دیدار مجدد فکر می کند

[ad_1]

در اینجا هیچ رقابت Jen-on-Jen وجود ندارد. در حالی که بن افلک و جنیفر لوپز بیشتر و بیشتر به دیدن یکدیگر می روند ، گفته می شود همسر سابق افلک ، جنیفر گارنر ، با این وضعیت خوب است. و طبق منابع ، این احساس متقابل است.

“ج لو مهر تایید جنیفر گارنر را دارد. ” هفتگی ما، افزود كه این دو بازیگر در طول دهه های حضورشان در هالیوود مسیرهای متقاطع را طی كرده اند. “ج لو فکر می کند جنیفر فردی مهربان و فوق العاده و مادری شگفت انگیز است. ” خوب بله ، همه احساس جنیفر گارنر را دارند. بالاخره او مادرش با دکتر جیل فریکین بایدن دوست دارد.

گارنر رابطه اصلی بعدی افلک پس از آن بود که او و لوپز نامزدی خود را در این امور لغو کردند. این دو به مدت 10 سال ازدواج کردند و سه فرزند مشترک دارند. در همین حال ، لوپز قبل از جدایی با مارک آنتونی ازدواج و بچه دار شد.

کوین وینتر / گتی ایماژ

به نظر می رسد گارنر از همان ابتدا نسبت به رابطه از سرگرفته شده سرد و خنک بوده است. در ماه مه ، هنگامی که “بننیفر 2.0” برای اولین بار به نظر می رسید ممکن است یک چیز باشد ، یک منبع فاش کرد سرگرمی امشب که “جن از این که بن با جی لو و یا هر شخص دیگری صحبت کند اذیت نمی شود. او بهترین چیزی را برای بن می خواهد. ” این در پی جدایی افلک از آنا د آرماس و جدایی لوپز از نامزد الکس رودریگز بود. در آن زمان ، منبع گفت: “آنچه برای او بیشتر از همه مهم است پدر بزرگ بودن پدر است … آنها مدتی است که در امر فرزندپروری خوب صحبت می کنند و خوشبختی بچه های آنها اولویت اصلی جن است.”

در همان زمان ، گزارش شد که گارنر ممکن است عاشقانه خود را با دوست پسر جان میلر ، مدیر عامل رستوران های زنجیره ای کالیبرگر از سر بگیرد.

چیز خوبی که گفته می شود همه با هم کنار می آیند ، زیرا گفته می شود لوپز به دنبال املاک و مدارس در لس آنجلس است تا بتواند به افلک نزدیک تر زندگی کند قرار ملاقات دو برابر در کالیبرگر ، کسی؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>