آنچه در زیر در Netflix نهفته است: آن پایان گیج کننده ، توضیح داده شده

[ad_1]

اگر تماشا کردید آنچه در زیر قرار دارد در Netflix و هنوز در حال خراشیدن سر خود هستید ، شما تنها نیستید. این هیجان ، که در ابتدا در ماه دسامبر منتشر شد ، زندگی جدیدی را در بستر پخش جریانی پیدا کرده است و به جمع دیگر هیجان های صابونی ، ویروسی مانند توهمات کشنده و امر مهلک. این زیر ژانر تقریباً به یک امضای Netflix تبدیل شده است. آنها فیلم هایی هستند که لزوماً مورد تحسین منتقدان قرار نمی گیرند اما به لطف امتیازات برنامه نویس ، بازیگری در فضای مجازی و ملودرام مادام العمر بسیار تماشا می شوند.

آنچه در زیر قرار دارد همه آن چیزها را دارد و همچنین ، به عنوان یک پاداش ، مermردها! یا بیگانگان! یا برخی دیگر از هیولاهای فرازمینی غیرقابل تشخیص. به طور مشخص مشخص نشده است چی جان (تری تری) است ، اما ما می دانیم که او از آب بیرون آمده است تا میشل (منا سواری) و دخترش لیبی (اما هوروات) را ویران کند.

اما آنها این را نمی دانند. از نظر میشل ، جان فقط یک جوان 30 ساله ، ریش دار و سپیدو پوش است که از هیچ جا برای جلب او ظاهر نشده است. بنابراین اگر او ساعت ها در زیرزمین او به کار بر روی چیزهای شبح وار “ژنتیک آب” بپردازد چه؟ به شانه هایش نگاه کنید!

وقتی لیبی از اردوگاه به خانه می آید و با جان ملاقات می کند ، در ابتدا با او خونسرد است ، اما بعد همه چیز عجیب می شود. مانند ، وحشتناک-ناراحت کننده-WTF-اتفاق عجیب و غریبی است. یک حادثه در یک قایق رخ داده است که لیبی پریود می شود ، سپس او خون حسی او را لیس می زند. سپس او را زیر دوش جاسوسی می کند و پیراهنی را که برای پاک کردن خون گفت استفاده می کند. این همه بسیار آزار دهنده و گیج کننده است.

و این فقط ادامه می یابد بیشتر مزاحم و گیج کننده است. در پایان ، شما مطمئن نیستید که چه خبر است – فقط اینکه جان بد است ، او میشل را زندانی و آغشته کرده است ، و لیبی باید روز را نجات دهد.

اما او این کار را نمی کند. در یک پیچ و تاب عجیب و غریب ، اتفاقات ناگوار ، میشل می میرد و لیبی توسط جان و گروهی دیگر از انسان های شجاع و بیگانه که شبیه او هستند ربوده می شود. سپس او مقداری نور آبی به او تزریق می کند و او در یک سلول الماسی شکل که در آب غوطه ور است از خواب بیدار می شود. در ابتدا ، او ترسناک می شود زیرا مخزن پر می شود. اما بعد او… لبخند می زند؟ رونق ، پایان دادن ، اعتبار رول. چیست اتفاق می افتد؟

اما هوروات و تری تریور در آنچه در زیر قرار دارد.

حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>