آن هاتاوی تقریباً در فیلم Devil Wears Prada بازی نکرد

[ad_1]

درست مثل اندی ساکس تقریباً استخدام نمی شود باند، آن هاتاوی تقریباً نقش اصلی را رزرو نکرد شیطان پرادا می پوشد. و درست مثل همتای فیلمش ، او سرانجام به لطف یک کلمه حمایت کننده از مریل استریپ این برنامه را دریافت کرد.

در تاریخ شفاهی جدید این فیلم که تازه پانزده ساله شد ، بسیاری از ستاره ها و تهیه کنندگان با آن صحبت کردند هفتگی سرگرمی درباره کنار هم قرار دادن هجو کلاسیک دنیای مد کارگردان دیوید فرانکل به یاد آورد ، “ما آن را سه بار به راشل مک آدامز پیشنهاد دادیم. استودیو مصمم بود که او را داشته باشد ، و او مصمم بود که این کار را انجام ندهد. ”

ظاهراً از دیگر مدعیان این نقش اسکارلت جوهانسون ، ناتالی پورتمن ، کیت هادسون و کرستن دانست بودند. این مقاله حاکی از آن است که هاتاوی در آن زمان بیشتر به عنوان یک ستاره “نوجوان” مورد توجه قرار گرفته و مجبور بوده است که برای نقش آفرینی “دراماتیک” مبارزه کند ، حتی اگر این فیلم بیشتر کمدی باشد.

آن هاتاوی و مریل استریپ در اولین نمایش شیطان پرادا می پوشد.

سیلوین گابوری

الیزابت گابلر ، رئیس جمهور سابق فاکس 2000 گفت که آن هاتاوی برای بازی در نقش اندی بسیار آماده است ، “او هرگز از مبارزات انتخاباتی دست نمی کشید ، [Fox executive] دفتر کارلا هاکن و در باغ ذن خود نوشت ، “مرا استخدام کن”. “نه تنها این ، بلکه او ایده های خاص خود را برای فیلمنامه داشت.

گفت گابلر ، “من به یاد دارم كه او روی مبل من در دفتر كار من نشسته بود و توضیح می داد كه چرا می خواهد این كار را بكند ، چرا مجبور شد این نقش را بازی كند و در مورد اقدام سوم یادداشت های فیلمنامه می داد. وقتی به آن نگاه می کنم ، دقیقاً همان کاری نبود که در نهایت انجام دادیم ، اما حساسیت های او کاملاً با آنچه ما در نهایت انجام دادیم همسو بود … “

به قول خود هاتاوی ، نقش و فیلمنامه با او صحبت کرد. وی توضیح داد: “این به من احساس داد.” “این در مورد موضوعی بود که من آن را خیلی جدی می گیرم ، اما به روشی فوق العاده شاد و سبک.”

20thCentFox / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

در نهایت ، این تأیید استریپ بود که برنامه را ایمن کرد. فرانكل كه فاش شد ، “مریل مشتاق ساختن فیلم بود و او گفت ، اجازه بدهید با او ملاقات كنم.” کوه بروکبک در شرف بیرون آمدن بود. آنی نقشی شگفت انگیز و کوچک در آن داشت. و مریل با دیدن آن صحنه از فیلم ، با او ملاقات کرد [Hathaway] و تام روتمن را در فاکس صدا کرد و گفت: “بله ، این دختر عالی است ، و من فکر می کنم ما با هم خوب کار خواهیم کرد.” “و آنچه مریل می گوید می رود!

هاتاوی با دانستن اینکه او اولین گزینه برای این قسمت نبود ، به خاطر می آورد که سرانجام آن را رزرو کرد و خوشحال شد. او گفت ، “من با صبر و حوصله منتظر شدم تا نوبت من شود ، و تماس گرفتم. این ساده ترین بله در جهان بود. لحظه ای را به یاد می آورم که فهمیدم این قسمت را دریافت کردم ، فقط با جیغ از آپارتمانم دویدم. من در آن زمان چند دوست داشتم ، فقط در اتاق نشیمن پریدم و فریاد زدم ، “من می خواهم در آنجا باشم شیطان پرادا می پوشد! “”

و دیگر هیچ وقت از ریچل مک آدامز خبری نبود. (شوخی کردم. بدیهی است! او عالی عمل می کند.)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>