آن هاتاوی در حال حاضر همه جعبه های مو دختر فرانسوی را می چیند

[ad_1]

از آنجا که همه بدنبال مدل موی جدید و بهبود یافته پس از قفل هستند ، هر موی عالی که در اینستاگرام منتشر می شود الهام قابل توجهی است. آن هاتاوی آخرین مدل مویی است که ما صرفه جویی می کنیم ، بنابراین می توانیم از آرایشگران خود بخواهیم وقتی آماده رفتن به سالن هستیم ، آن را برای ما دوباره بسازند.

قبلاً ما را در اعماق قفل حیرت زده کرده اید (ژانویه را به یاد می آورید؟) ، با موی چتری های فرعی و فرانسوی هنگام تبلیغ فیلمش قفل کردن، آخرین سلفی هاتاوی نشان می دهد که چگونه روز به روز حاشیه پوشید ، برخلاف رویدادهای رسمی. حاشیه بادگیر او را که به پهلو جدا شده است ، کاملا صورت او را قاب می کند و لمس قابل توجهی از عدم اطمینان فرانسه را به ظاهر او می افزاید. در حقیقت ، فرانسوا هاردی به ذهن خطور می کند. هایلایت های بلوند ظریف در طول او فقط به اثر افزوده است.

فرانسوا هاردی.

جیمز آندانسون

این بازیگر موهای خود را با عینک آفتابی قاب دار فوچیا ، یک بطری بزرگ آب و یک ژاکت بمب افکن جفت کرد – ظاهری ایده آل برای انجام وظایف.

این داستان در اصل در ظاهر شد وگ انگلیسی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>