آوانی گرگ از این Illuminator 12 دلاری پوست براق خود را بدست می آورد

[ad_1]

اگر تا به حال در بحث عالی Side Part vs. Middle Part شرکت کرده اید ، پس می دانید که تأثیر TikTok بر روند زیبایی تا چه اندازه عمیق است. این سیستم عامل محصولات 100 ساله ای را که قبلاً لنگ قلمداد شده بود ، احیا کرده است ، ابروهای صابون را به چیزی تبدیل کرده و به ما الهام بخشیده است تا دوباره خط چشم لک دار سیاه را امتحان کنیم. این همچنین نسل جدیدی از تأثیرگذاران و دختران باحال را به ما معرفی کرده است – و پیشرو این بسته آوانی گرگ ، آوانی گرگ ، 18 ساله از ایندیانا است که برای بسیاری “دختر دلقک” معروف است.

Gregg اولین بار شهرت اینترنتی را پس از ارسال ویدیویی از خود با آرایش دلقک کامل (از این رو لقب) پیدا کرد. این روزها پست های او متنوع تر است – یکی نمی تواند دختر دلقک باشد برای همیشه – و محبوبیت او بر این اساس افزایش یافته است. اکنون ، او بیش از 32 میلیون فالوور دارد که منجر به جلد مجله ها ، کتاب آینده در مورد زندگی او و مجموعه آرایش جدید با Morphe می شود.

این خط که هم اکنون در دسترس است ، با قیمت 12 دلار آغاز می شود و شامل نوعی از محصولات بازیگوش است که شما انتظار دارید Gregg را در یکی از فیلم های خود استفاده کند. گرگ از طریق تلفن به من گفت: “آرایش روش من برای انجام هنر است.” “من همیشه دوست داشتم نقاشی بکشم. هنگامی که آرایش خود را انجام می دهم ، باعث افزایش اعتماد به نفس می شود. این مانند لحظه مثبت و خوشحال من است که می خواهم تمام روز هنر خود را بر روی صورت خود به نمایش بگذارم. “

متناسب با این موارد ، یک کالای برجسته از مجموعه ، پالت “For the Bebs” وی است که شامل تمام رنگ هایی است که گرگ دوست دارد از بهترین استفاده کند. “من واقعاً وارد کار نشدم [making this collection] کورکورانه ، “او توضیح می دهد. “من تمام یادداشت هایم را آماده کردم. چیزی که باعث تعجب من شد این بود چگونه آماده بودم که برای آن باشم ، زیرا قبلاً هرگز مانند آن کار نکرده ام. “

آوانی گرگ پالات

برای پالت هنری Bebs

یک کیت لب براق از Avani Gregg x Morphe

کیت براق لب مینی Lil Beb

با توجه به عشق آوانی گریگ به زیبایی همه چیز ، ما مجبور شدیم از او بخواهیم در آخرین نسخه ما از Faves Your Fave شرکت کند ، زرق و برقستونی که از شماره های یک شما می پرسد در حال حاضر چه چیزی را دوست دارند. بخوانید تا متوجه شوید!

سبک خرید من

من یک خریدار هستم. من دوست دارم برای گریم خرید کنم که فقط می خواهم آن را امتحان کنم ، اما لباس همین است. هر وقت چیزی را می بینم که دوست دارم ، فقط باید آن را بدست آورم. حدس می زنم فقط الان چطور باشد. من معمولاً از دیگران الهام نمی گیرم. اگر من قطعه ای را دوست دارم که با رنگ یا سبک مورد توجه من قرار گیرد ، آن قطعه را انتخاب می کنم و یک لباس کامل از آن ایجاد می کنم. اگر مجبور باشم برای آن چیزی بخرم ، می روم و می خرم تا بتوانم آن لباس را بپوشم.

من می گویم سبک من همه جا است. من نوعی لباس خیابانی و مد بالا را با هم مخلوط می کنم. من همیشه ست تنبل می پوشم ، اما مطمئن می شوم که عرق کاملاً خنک باشد یا پیراهن ورزشی جزئیات داشته باشد یا پاپ کند. من واقعاً یک آدم لباس مجلسی نیستم ، اما وقتی صحبت از این نوع احساسات می شود ، آن را مخلوط می کنم تا راحت باشد اما واقعاً عالی به نظر می رسد. من برچسبی برای سبک خود ندارم ، زیرا من همیشه آن را روشن می کنم.

کیف پول که زندگی من را تغییر داد

من این کیف را در خارج از آمازون خریداری کردم که می تواند یک میلیون مورد را در آن جای دهد ، اما هنوز هم به نظر بسیار کوچک است. وقتی با دوستان و چیزهای دیگر می گذرانم ، آنها مانند ایبوپروفن و آب و میان وعده های کوچک حمل نمی کنند. اما مثل اینکه ، من کیف مادر دارم. همه وقت به کارتان می آید. همه همیشه از من می پرسند ، “آه ، آیا می توانم یک تکه آدامس داشته باشم؟” یا “آیا شما آب دارید؟” من مثل سه بطری آب و یک بسته عظیم آدامس بیرون می کشم.

کیف آمازون

کیف دستی Scarleton Satchel

آخرین چیزی که خریدم

من واقعاً در شلوار جین کمر کمر هستم که گشاد و جیب های زیادی دارد ، اما متناسب با باسن است. من در Depop می گشتم زیرا در حال حاضر واقعاً در روند نیست. من تعدادی فروشنده دارم که لباس های مربوط به دوران Y2K را دوست دارم و آنها دقیقاً همان سبکی هستند که من می خواهم. من مثل چهار جفت از این دختر خریده ام و هرگز آن شلوارها را در فروشگاه نمی دیدم. خیلی خوشحالم که توانستم آنها را بخرم زیرا آنها در حال حاضر شلوار مورد علاقه من هستند.

ست دنج مورد علاقه من

Skoot Apparel این شلوارهای بسیار بسیار ضخیم را دارد که بسیار نرم است. آنها طرح هایی روی خود دارند ، بنابراین می توانید با آن کاملاً مناسب باشید اما هنوز هم دیوانه وار راحت باشید.

دو نفر که یک ست شلوار عرق متناسب با آن پوشیده اند

محصولات آرایش من

من هر پالت را که آسترهای کیک داشته باشد دوست دارم ، که یک سایه چشم بسیار رنگی و متراکم است. برس خود را به آب آغشته کنید ، و این یک خط کامل است که می توانید مخلوط کنید. این می تواند در هر رنگی که شما می خواهید وجود داشته باشد ، و اگر من می خواهم یک ظاهر آرایش اولیه داشته باشم اما یک رنگ تیز به آن اضافه کنم ، به نظر من بهترین است. بسیار آسان است ، من بیشتر از خط چشم معمولی استفاده از آن را دوست دارم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>