آیا فراموش کرده اید که چگونه در طول شیوع بیماری رابطه جنسی برقرار کنید؟

[ad_1]

این دقیقاً احساسی است که سامانتا ، 21 ساله و ساکن کارولینای شمالی دارد. او می گوید: “من از زمان ابتلا به COVID زندگی عادی جنسی نداشته ام ، بنابراین احساس می کنم فراموش کرده ام که چطور زندگی جنسی عادی است و چگونه دوباره راحت هستم.” “هر وقت رابطه جنسی برقرار می کنم ، دوباره احساس جدیدی می شود. عصبی می شوم و نگرانم که آیا این کار را به درستی انجام می دهم. “

اگر ماهها یا حتی یک سال مرخصی گرفتید ، آیا ممکن است فراموش کنید که چگونه رابطه جنسی برقرار کنید؟ ویتنی می گوید در واقع نه. او می گوید: “من فکر می کنم که رابطه جنسی مهارتی است که می توان آن را اصلاح کرد.” “اگر نگران هستید ، همیشه می توانید کتاب بخوانید [about sexuality]، شما همیشه می توانید به یک پادکست گوش دهید ، اما رابطه جنسی برای ما بسیار ذاتی است. ”

اینطور نیست که فکر کردن در مورد رابطه جنسی به عنوان یک نمایش استعدادیابی یک چارچوب عالی برای تعالی در آن باشد. ویتنی می گوید: “صادقانه بگویم ، من فقط می خواهم به مردم اجازه حضور در صحنه را بدهم و ببینم چه اتفاقی می افتد.” “من فقط تجربه جنسی را تجربه می کنم ، مانند:” ما هر دو نوعی تازه کار هستیم ، بیایید با هم احمقانه سر و کله بزنیم و از سرگرمی دوباره کشف کنیم که رابطه جنسی با یک انسان واقعی دیگر چگونه است “.

اما شاید برخی از شبح های ناخوشایند نگاه جمعی مردانه شما را متقاعد کرده باشد که نداشتن رابطه جنسی برای مدتی بدن شما را تغییر داده یا به نوعی “تجدید حیات” کرده است؟ اوه عزیزم. جسیکا شفرد ، MD ، یک پسر بچه دارای مجوز هیئت مدیره ، می گوید: “هیچ نتیجه جسمی در نتیجه وقفه جنسی وجود ندارد.” “به عنوان مثال ، در حین تحریک جنسی برای زنان ، دهانه رحم در واقع به سمت بالا حرکت می کند و کانال واژن را هنگام تحریک طولانی می کند – صرف نظر از اینکه از آخرین رابطه آنها چه مدت گذشته است. بنابراین اگر روانکاری کافی و احساس برانگیختگی متقابل وجود داشته باشد ، مطمئناً “زنگ زده” بودن در آنجا هیچ عارضه جسمی ندارد ، مگر اینکه اتفاق دیگری رخ دهد. ” اجازه ندهید کسی شما را در خلاف این متقاعد کند.

اریکا ، 22 ساله ای که در انتاریو زندگی می کند ، نگران “عادت دادن به یک روال جدید جنسی” است. او واکسینه شده است ، و حتی اگر قصد دارد شریک زندگی جنسی خود را به افرادی که واکسینه می شوند نیز محدود کند ، “نزدیک بودن با کسی و آسیب پذیری در فضای او ، همچنین اقامت در خانه و رفتن به خانه او ، بسیار عجیب خواهد بود.”

این یک نگرانی قابل تکرار است. چطور از فریاد کشیدن ، “من گفتم درباره چه چیزی فکر کردی؟ بازی QUEEN’S GAMBIT؟ ” از طرف دور پتوی پیک نیک تا بیدار شدن از خواب و نفس صبح فرد دیگری که مستقیماً به سوراخ های بینی شما سرازیر می شود؟ ویتنی می گوید: “همه ما طی یک سال گذشته دچار یک آسیب جمعی شده ایم و این تجربه آسیب زا می تواند ما را از دسترسی کامل به بدن خود منصرف کند.” “ما فقط بیش از حد هوشیار هستیم ، و من فکر می کنم این باعث شده است که مردم واقعاً از بدن ما جدا شوند.”

بازگشت به ایستادن در کنار افراد دیگر ، از نظر عاطفی پیچیده خواهد بود ، چه رسد به اینکه شلوار خود را برای مخاطب در بیاورید. شما می توانید به یکی از دو روش به وقفه جنسی خود فکر کنید – یک: شما یک عقب گرد بزرگ زندگی داشته اید ، تجربه های عمده را از دست داده اید ، باید در داخل بمانید و تماشا کنید دختر شایعه از ابتدا برای آماده شدن برای راه اندازی مجدد. یا دو: شما بر روی پرتگاه ارتباطات جادویی بیشمار ، فیزیکی و عاطفی ، با افرادی که هنوز ملاقات نکرده اید ، ایستاده اید. حداقل ، به توصیه سامانتا برای سهولت در کار توجه کنید.

او می گوید: “از زمانی که COVID اتفاق افتاد ، تصمیم گرفتم برای خود یک ویبراتور تهیه کنم که همه چیز را بهتر می کند.” ویبراتور من بهترین چیزی است که تاکنون برای آن هزینه کرده ام. “

جنی سینگر نویسنده ستادی برای زرق و برق تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>