آیا ‘Grey’s Anatomy’ پایان دارد؟ Showrunner کریستا ورنوف صحبت های نهایی فصل 17

[ad_1]

اکنون برای چندین فصل ، سوال از هر آناتومی گری ذهن هوادار این بوده است ، “آیا نمایش پایان می یابد؟” درام پزشکی طولانی مدت – ما در حال حاضر در فصل 17 هستیم – یک وسیله تلویزیونی برای بسیاری از طرفداران است و در حال حاضر سریال درام شماره یک ABC است.

اما علی رغم موفقیت ، شوندا ریمز ، خالق آن گفته است که هر زمان که الن پمپئو (دکتر مردیت گری) آماده توقف فیلمبرداری شود ، نمایش به پایان می رسد. پمپئو ماه گذشته اعتراف كرد كه نویسندگان و تهیه كنندگان (او همچنین یك تهیه كننده اجرایی است) “وقتی تصمیم خود را به پایان می رسانند” تصمیم نگرفته اند.

با این حال ، کریستا ورنوف ، مجری برنامه فعلی ، به این موضوع می گوید هالیوود ریپورتر در یک مصاحبه جدید که فصل جاری به خوبی می تواند آخرین باشد … آه کشیدن. “من در حال برنامه ریزی یک فصل و یک فینال هستم که می تواند به عنوان یک فینال عمل کند فصل فینال یا الف سلسله آخر ، “ورنف می گوید.” من برای هر دو حالت احتمالی برنامه ریزی می کنم و سخت است و ایده آل نیست. آنجا نیست که آرزو می کنم کاش بودیم. »

وی ادامه داد: “من به آنها گفته ام كه ​​قبل از ساختن فینال باید بدانم كه چه چیزی می سازیم.” “از آنجا که چند رشته شخصیت وجود دارد که تغییر خواهد کرد. من برای هر دو شرایط غیرقانونی برنامه دارم. یا تعطیلی وجود خواهد داشت ، یا چیزی را در آن می سازم که به من امکان می دهد کمی از کلیفانگر و یک رشته برای فصل آینده داشته باشم. “

خاکستری فینال های فصل تمایل دارند که با انفجار تمام شوند. به معنای واقعی کلمه در بعضی مواقع. ما شاهد سقوط هواپیما ، تیراندازی ، تقلب در همسران سابق هستیم … اگر آن زمان چشمگیر باشد خاکستری آن را حل کرده است. بنابراین ، دشوار است تصور کنید که چگونه نمایش می تواند در این فصل به پایان برسد. ما شخصیت های قدیمی مانند دکتر درک شپرد (پاتریک دمپسی) و دکتر جورج اومالی (TR شوالیه) را دیده ایم که از طریق سکانس های رویایی برگردانده شده اند ، و این باعث شده است طرفداران واقعا باور کنند این می تواند پایان باشد.

صحبت از یک احتمال آناتومی گری spinoff هم اکنون در انتظار است. ورنوف توضیح می دهد: “بازگشت به مرحله تولید در طی همه گیری بسیار پیچیده و بسیار دشوار بوده است.” “ما روی بخار هستیم. من واقعاً فضای خلاقانه ای برای تصور آنچه ممکن است سال آینده اتفاق بیفتد ندارم. سعی می کنم این فصل را پشت سر بگذارم. وقتی فهمیدم این فصل آخر است یا نه ، می توانم سعی کنم چیزهای دیگری را تصور کنم.

بنابراین ، پاسخ سوال اولیه ما در مورد اینکه آیا یا نه آناتومی گری پایان دادن فقط این است که باید منتظر بمانیم و ببینیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>