آیفون هک: آرم اپل در پشت یک دکمه است

[ad_1]

اگر به تمام جزئیات مربوط به iPhone خود متصل نباشید ، ممکن است از یک ویژگی بسیار جالب اطلاع نداشته باشید. با تشکر از افراد خوب TikTok ، بسیاری در حال کشف وجود ابزاری هستند که در دید ساده پنهان است: آرم اپل در پشت تلفن. بله ، این یک ابزار / سنسور / دکمه است.

این ‘tok’ از Brit Brown در اکتبر سال 2020 ارسال شده است و به کاربران نشان می دهد که چگونه اپل خود را برای انجام عملکردهایی مانند گرفتن عکس از صفحه ، باز کردن یک برنامه خاص یا قفل کردن صفحه شما برنامه ریزی کنند. منطقی است که این لکه به لمس حساس باشد (محصولات اپل به طور فزاینده ای شیشه ای و مبتنی بر لمس هستند) ، اما به طور جدی ، چگونه قبلاً این مورد را مشاهده نکردیم؟ ما تمام روزهای زنده را به معنای واقعی کلمه با تلفن های خود داریم.

TikTok را در زیر کامل ببینید. آیا شما قبلاً در این مورد می دانید؟

به یاد داشته باشید ، این یک ضربه دو ضربه سریع است ، بنابراین اگر والدین اهل فن در کار کردن این هک مشکل دارند ، ممکن است به همین دلیل باشد.

به نظر می رسد براون در حال نشان دادن آموزش خود در مورد آیفون 11 است ، بنابراین به راحتی می توان گفت که اگر آن نسخه از آیفون یا نسخه بالاتر را داشته باشید ، این عملکرد م willثر خواهد بود. وقتی اپل آیفون 7 را راه اندازی کرد ، ما 9 ویژگی پنهان در دستگاه را فاش کردیم ، بنابراین امیدوارم امروز همه بتوانند چیز جدیدی یاد بگیرند. و اگر آخرین سیستم عامل iOS را دارید ، چرا صفحه اصلی خود را شخصی نمی کنید؟ (به یاد دارید که چند ماه پیش همه این کار را می کردند؟ زمان در زمان های همه گیر وجود ندارد.)

متأسفانه ، هیچ یک از هک های موجود در اینجا یا TikTok به مسئله واضح و آشکار با اضافه کردن عملکرد به آرم اپل نمی پردازند: بیشتر افراد تلفن های خود را در یک کیف نگه می دارند. و معمولاً این مورد آرم را می پوشاند. حال ، اگر این شرکت می توانست محصولی بسازد که در هنگام افتادن به یک میلیون قطعه متلاشی نشود ، که واقعاً یک ویژگی است که می توانیم از آن استفاده کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>