ابروهای میکروبلیدینگ: تفاوت بین میکروشایدینگ و میکروفوترینگ

[ad_1]

اگر میکروبلیدینگ ابروهای خود را در نظر گرفته اید ، تنها نیستید. بخشی از کارا دلوین و پسر ابروهای Glossier ، ابروها در 10 سال گذشته کاملاً متحول شده اند. آنچه که زمانی فقط باعث خنک شدن موهای صورت شما شده بود ، اکنون یکی از ویژگی های آرایش یا شکستن است. این ذهنیت بیشتر در مورد ابروها محبوبیت mircoblading- نسخه جدید و نیمه دائمی خال کوبی ابرو را تا حد زیادی افزایش داده است. اما ابروهای خشن ، مهر و موم شده نیستند. در عوض ، ضربه های ظریف و واقع گرایانه مانند ابروهای کرکی رویاهای شما به نظر می رسند.

در حقیقت ، محبوبیت اخیر میکروبلیدینگ باعث پیدایش میکرو شده استسایه زدن و میکروپر زدن، دو تکنیک که بسته به تنظیمات شما ابرو متفاوتی به شما می دهد. Sparknotes؟ میکروبلیدینگ ابروهای طبیعی و کرکی به شما می دهد حتی اگر حرفی برای گفتن نداشته باشید ، ریزپودری بر اساس آنچه قبلاً گرفته اید ساخته می شود و میکرو سایه زدن به شما حالت پودری نیمه ماندگار می دهد.

برای جزئیات بیشتر در مورد هر سرویس ، از جمله هزینه ، مراقبت های بعدی و آنچه انتظار می رود ، ادامه مطلب را بخوانید.

در این مقاله:

میکروبلیدینگ

ابروها قبل و بعد از میکروبلیدینگ

بتسی شوکی

بهترین برای:

هرکسی که می خواهد ابرویی طبیعی داشته باشد و ماندگار باشد.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ روشی است که با استفاده از یک قلم فوق العاده ظریف (از نظر فنی ، یک بسته 12 تا 15 سوزنی) برای رسوب رنگدانه در پوست استفاده می شود. در واقع نوک آن بسیار خوب است ، به طوری که می تواند سکته های مغزی ایجاد کند که به نظر قانونی می آیند. بتسی شوکی ، آرایشگر و متخصص ابرو که خدمات میکروبلیدینگ را در مطب جراح پلاستیک NYC ، Scott Wells ، MD ارائه می دهد ، در مقایسه با سایر تکنیک ها می گوید:

آیا میکروبلیدینگ خال کوبی است؟

مرتب کردن بر اساس از اصل اصلی تاتو استفاده می کند (به سوزن های ریز رجوع کنید) ، اما برخلاف تاتو ، سوزن ها فقط به لایه های سطحی پوست می رسند. به همین دلیل است که فقط نیمه دائمی است ، و در برابر خال کوبی های آرایشی سنتی دائمی نیست. هر ضربه را کمی برش کاغذ در نظر بگیرید. (ما می دانیم که از چه چیزی تعجب می کنی: بله ، صدمه دیده است ، اما هنرمند ابرو شما می تواند ابتدا ناحیه را بی حس کند.)

در طول جلسه میکروبلیدینگ چه اتفاقی می افتد؟

ابتدا هنرمند ابرو شما به ابروهایی که در حال حاضر با آن کار می کنید شکل می دهد و سپس به طور معمول از یک کرم بی حس کننده استفاده می کند. در حالی که این کار به نتیجه می رسد ، آنها گزینه های رنگ و شکل را با شما در میان می گذارند. سپس هنرمند شما با قلم سوزن وارد می شود و رنگدانه را روی پوست شما می گذارد. کل مراحل کمی بیش از یک ساعت طول می کشد.

مراقبت های بعدی و بهبود میکروبلیدینگ:

اگر تا به حال خال کوبی کرده اید ، انتظار مراقبت های بعدی مشابه میکروبلیدینگ خود را داشته باشید. شوکی می گوید: “در روز اول بعد از میکروبلیدینگ ، ابروهای خود را با آب مقطر روی پنبه پنبه ای به آرامی تمیز کنید و هر چهار ساعت کرم مراقبت های بعدی را بزنید.” در روز دوم ، این کار را سه بار تکرار کنید. برای پنج روز آینده ، این صبح و شب را انجام دهید. ناحیه ابرو شما ممکن است قرمز و پوسته پوسته باشد ، بنابراین سعی کنید کارهای بزرگ (به عنوان مثال ، یک مصاحبه شغلی بزرگ یا عکس های نامزدی) را برای یکی دو هفته اول تنظیم نکنید. شوکی می افزاید: “همچنین از رفتن به باشگاه خودداری کنید ، تعریق بیش از حد در اطراف ابرو از احتباس رنگدانه جلوگیری می کند و می تواند باعث عفونت شود.”

میکروبلیدینگ چه مدت دوام دارد؟

حدوداً یک ماه دیگر به یک تماس تلفنی نیاز خواهید داشت (هزینه این کار معمولاً با توجه به هزینه خدمات اولیه در نظر گرفته می شود). سپس میکروبلیدینگ بسته به سبک زندگی شما می تواند از 12 ماه تا سه سال طول بکشد. چند روش برای گسترش آن: از آفتاب دور بمانید ، زیرا می تواند رنگدانه را محو کند و از قرار دادن لایه بردارها (مانند رتینول و اسید گلیکولیک) در کنار ابروهای خود خودداری کنید ، زیرا با ادامه استفاده از آنها لایه های بالایی پوست شما بلند می شود – و رنگ با آن

هزینه میکروبلیدینگ:

قیمت ها براساس مکان و تخصص هنرمند متفاوت است ، اما انتظار می رود یک کار با کیفیت بین 700 تا 1500 دلار انجام شود.

میکروفرینگ

ابروها قبل و بعد از میکروفینگ

کریستی استریچر / رشته ها

بهترین برای:

هر کسی که بخواهد به آرامی ابروهایی را که از قبل دارد پر کند.

میکروفهرینگ چیست؟

Microfeathering نوعی میکروبلیدینگ و تکنیکی است که توسط هنرمند ابرو برای ستاره ها Kristie Streicher ایجاد شده (و با مارک تجاری شناخته می شود). او بیشتر به خاطر ابروهای پرش معروف است ، روشی بدون سوزن که ابروهای طبیعی و کرکی دارد. این شبیه آن است ، اما با رنگدانه است. او مانند میکروبلیدینگ از یک تیغه ظریف برای ایجاد برش های ریزی استفاده می کند. استرایچر می گوید: “سپس رنگدانه ها در برش ها رسوب می کنند ، در نتیجه” موی ابرو “با ظاهر طبیعی باورنکردنی ایجاد می شود. بر خلاف میکروبلیدینگ ، که به طور معمول بیشترین ابرو را برای شما ایجاد می کند ، Streicher از موهای موجود ابرو شما به عنوان “پایه شروع” استفاده می کند و به راحتی لازم را پر می کند.

چه اتفاقی می افتد در طول جلسه میکروشهر؟

فقط به دلیل دقیق بودن Streicher نسبت به میکروبلیدینگ ، میکروپوترینگ کمی بیشتر نگهداری می شود. او برای اطمینان از وجود موهای طبیعی کافی برای کمک به ترکیب رنگدانه ها در ابروهای شما به مشاوره نیاز دارد. (و معمولاً یک دوره رشد 6 تا 12 ماهه وجود دارد بنابراین موهای ابرو موجود شما کاملاً محاسبه می شود.) این نیز یک فرایند دو بخشی است. استرایچر توضیح می دهد: “در هنگام اولین ملاقات ، سکته های مغزی کوچک در نواحی متراکم تر از ابرو ایجاد می شود.” “شش تا هشت هفته بعد ، بسته به نحوه بهبود و واکنش پوست ، سکته های اضافی اضافه می شود.” او می گوید ، همه افراد به طور متفاوتی بهبود می یابند ، بنابراین هنگامی که می داند چگونه پوست شما بهبود می یابد ، می تواند ظاهر را بهتر انجام دهد.

مراقبت های بعدی و بهبودی میکروفوترینگ:

اگرچه انتظار تحریک کمتری نسبت به میکروبلیدینگ دارید اما مراقبت های بعدی تا حد زیادی یکسان است. هنوز هم در صورت قرمزی برای چند روز کم کلید برنامه ریزی کنید و از ورزش یا شنا خودداری کنید. در اولین روز پس از سرویس ، ابروهای خود را با آب مقطر روی یک پنبه پنبه ای تمیز کنید و هر چند ساعت یکبار پماد مانند Aquaphor استفاده کنید. روز بعد ، این فرآیند را سه بار تکرار کنید ، و برای صبح هفته تا صبح و شب کار کنید.

میکروفهرشی چه مدت طول می کشد؟

استرایچر می گوید معمولاً قدرت ماندگاری میکروبلیدینگ ندارد زیرا “سکته های رنگی بسیار ریزتر و طبیعی به نظر می رسند.” بسته به فاکتورهای خاصی مانند نوع پوست شما (پوست چرب رنگدانه را نیز در خود نگه نمی دارد) ، سن و روال مراقبت از پوست ، میکروفرینگ معمولاً حداکثر 8 تا 12 ماه طول خواهد کشید.

هزینه microfeathering:

برای مشاوره ، قرار ملاقات اول و پیگیری ، Streicher 1000 دلار هزینه می گیرد.


تماشا کنید: میکروبلیدینگ ، میکروشادینگ ، و میکروفوترینگ: تفاوت چیست؟


میکرو سایه زدن

ابروها قبل و بعد از میکرو سایه زدن.

بتسی شوکی

بهترین برای:

هر کسی که می خواهد ابروها “تمام شده” تر به نظر برسند (یعنی ضخیم و پر شده).

میکروشایدینگ چیست؟

اگر میکروبلیدینگ بیشتر شبیه نقاشی و ریزهوشی باشد ، ترسیم میکرو شیشه مانند یک امپرسیونیست است که از تیغه دور می شود. این مثل نوشیدنی های پودر یا پودر در اثر ضربه های مداد میکروبلیدینگ است – فقط نیمه دائمی. تأثیر کلی بیشتر شبیه نوعی ابرو است که در هر اینفلوئنسر موجود در اینستاگرام پیدا می کنید.

در یک جلسه میکرو سایه زنی چه اتفاقی می افتد؟

شوکی می گوید: “روش میکروشایدینگ یا با استفاده از یک ابزار دستی الکتریکی یا یک ابزار دستی انجام می شود که یک اثر نرم و پودری ایجاد می کند که شبیه پودر ابرو است.” به جای استفاده از سکته مغزی معمولی با میکروبلیدینگ و ریزپوشکاری ، میکرو سایه زدن از یک روش سفت کننده استفاده می کند ، که از نقاط رنگی تکراری استفاده می کند.

برخی از افراد می توانند از ترکیبی از میکروشایدینگ بهره مند شوند و شوکی می گوید ، میکروبلیدینگ. ابروهای نازک و نامزدی با پوست خشک تر وجود دارد – بنابراین احتمالاً از طرف بالغ تر است. ابروهای نازک می توانند از سایه چشم اضافی بهره مند شوند. اگر در حصار بین این دو هستید ، هیچ چیز نمی تواند عکس های موجود در اینستاگرام را بررسی کند. آنها به شما درک خوبی از سبک یک هنرمند ابرو می دهند ، بنابراین شما ایده بهتری از انتظارات هنگام قرار ملاقات خواهید داشت. بعلاوه ، این کیفیت کار را نشان می دهد ، زیرا تصاویر نمی توانند یک کار میکرو بلاگینگ بسته بندی شده یا میکرو سایه گذاری را پنهان کنند. (همچنین ، برای یک هنرمند دارای مجوز یا گواهینامه از انجمن متخصصان آرایشی و بهداشتی دائمی یا آکادمی میکروپیگمنتیشن آمریکا ، بهار نشان می دهد که آنها آموزش های لازم را دیده اند.)

مراقبت های بعدی و بهبود میکروشاید:

میکروشادینگ همان فرآیند بهبودی را دارد که میکروبلیدینگ و میکرفیترینگ دارد ، بنابراین آن Aquaphor را آماده کنید.

میکرو سایه چه مدت طول می کشد؟

همه خبرهای خوب در اینجا – هیچ تفاوتی در طول عمر میکرو سایه زنی و میکروبلیدینگ وجود ندارد. بنابراین ، به استثنای اولین لمس کردن ، قبل از اینکه دوباره نیاز به دیدن هنرمند ابرو خود داشته باشید ، یک سال خوب دارید.

هزینه میکرو سایه زنی:

حتی اگر هم میکروشلیدینگ و هم میکروبلیدینگ تهیه کنید ، قیمت تقریباً مشابه قیمت میکروبلیدینگ برابر است. انتظار دارید در هر جایی بین 700 تا 1500 دلار پرداخت کنید.

دینا پای نویسنده زیبایی در شهر نیویورک است. او را در اینستاگرام دنبال کنید deannapai.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>