ابزارهای دفاع شخصی برای زنان کاملاً شفاف و واضح است

[ad_1]

اما افزایش اخیر لوازم جانبی دفاع شخصی در شبکه های اجتماعی بیشتر محلی است – بیشتر این مشاغل کوچک هستند که اغلب متعلق به زنان رنگین پوست هستند و بیشتر از طریق رسانه های اجتماعی به بازار عرضه می شوند. Efua Dadson ، صاحب SheDefense ، که 90٪ تجارت خود را در اینستاگرام انجام می دهد ، می گوید: “تجارت من بسیار عجیب است.” وی گفت: “معمولاً وقتی افراد شغلی دارند ، آنها دعا می كنند كه مشتریانشان از محصولات آنها استفاده كنند و به آنها بازخورد دهند. در پایان ، من دعا می کنم که مشتریانم هرگز مجبور به استفاده از آن نشوند. “

دادسون در غنا بزرگ شد و تقریباً یک دهه پیش برای کالج به ایالت ها نقل مکان کرد. او می گوید: “به خانه چیزی شبیه دفاع شخصی نیست.” “احساس ترس هرگز به ذهنم خطور نکرده است.” در حال انتقال به آتلانتا ، دادسون از اخبار مربوط به ربوده شدن و تعرض دختران و زنان شوکه شد. او می گوید: “من همیشه خودم به عنوان یک زن مجرد زندگی می کردم و می خواهم مطمئن شوم که از من محافظت شده است.” “من بازی نمی کنم ، زیرا آنجا دیوانه است.”

یک جاکلیدی معمولی از SheDefense شامل: یک بطری اسپری فلفل در یک کیف چرمی براق ، یک کلید جعلی که یک چاقوی تاشو ، یک کوباتون براق و یک غول ، کرکی ، پوم پوم را نشان می دهد (pom pom یک سلاح دفاعی نیست ؛ این یک پومپوم است.) برای اضافه کردن لوازم جانبی ، مانند یک چوب شب صورتی کم رنگ تاشو ، می توانید هزینه اضافی بپردازید. برخی از ایالت ها محدودیت های قانونی در مورد برخی از موارد دفاع شخصی دارند – در کالیفرنیا ، اسپری فلفل باید زیر 2.5 اونس باشد ، در فلوریدا می تواند تا پنج بار باشد ، در نیویورک شما باید یک فرد غیر مجاز بیش از 18 سال باشید تا خرید برخی از ایالت ها برای حمل مزه یا اسلحه بی حس کردن به مجوز احتیاج دارند.

و می دانید ، در واقع استفاده از آنها چیست؟ “مانند هر ابزار دفاع شخصی دیگر ، تا زمانی که پاسخ متناسب با تهدید باشد ، قانونی است. گفتنی است ، جای تردید نیست که شما می توانید با قدرت به زور ملاقات کنید ، “می گوید جان رومان ، عضو ارشد گروه اقتصاد ، عدالت و جامعه در دانشگاه شیکاگو ، که مطالعه کرده است که چگونه سیستم عدالت کیفری با خود زنان رفتار می کند موارد دفاع او می گوید ، وقتی تهدید کلامی است ، نه جسمی ، پیچیده تر است.

رومن می گوید که دلیل وجود این است که جاکلیدی ها چیزی فراتر از یک روند زیبا باشد. وی می گوید: “ادبیات تحقیق نشان می دهد كه وسایل محافظت از خود می توانند باعث عقب نشینی یك مهاجم شوند.” “ادبیات در مورد اینکه آیا استفاده از وسایل شخصی محافظ شخصی باعث تشدید خشونت می شود ، متفاوت است ، اما به نظر نمی رسد که به طور متوسط ​​(به طور متوسط).” اکثر افرادی که جاکلیدی را به بازار عرضه می کنند واضح هستند – استفاده از ابزارهای دفاع شخصی باید آخرین چاره باشد. بهترین روش ها هوشیاری و جلوگیری از موقعیت های خطرناک و تنها بودن است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>