احیای ‘Sex and the City’ در HBO Max: هر آنچه درباره آن می دانیم ‘و دقیقاً مانند آن’

[ad_1]

بعد از سالها حدس و گمان و شایعات بسیار اخیر ، جنس و شهر به صفحه های ما بازمی گردند. بله ، درست است: احیای سریالی ، با عنوان و درست مثل آن ، دارد به HBO Max می آید.

“سارا اوبری ، سرپرست مطالب اصلی در HBO Max ، در بیانیه ای ، در هر مهلت گفته شده است.

در اینجا همه آنچه در مورد فصل بعدی زندگی کری بردشاو ، شارلوت یورک و میراندا هابز می دانیم آورده شده است.

جنس و شهر درحال برگشتن است! بله ، ما قبلاً این را گفتیم ، اما به سختی می توانیم باور کنیم. سینتیا نیکسون در 10 ژانویه این توئیت را منتشر کرد و نوشت: “همه چیز ممکن است. این نیویورک است ، “او در کنار یک تیزر نوشت.

وقتی صدای سارا جسیکا پارکر و صدای NYC را می شنویم ، شخصی تایپ می کند: “و دقیقاً مثل آن.” “داستان ادامه دارد …”

اسمش چیه؟ طبق مهلت، سری احیا نامیده می شود و درست مثل آن این حساب توییتر خاص خود را دارد اما می توانید با آن تماس بگیرید SATC: فصل بعدی اگر هشتگ و تیزر تبلیغاتی نیکسون چیزهای قابل قبولی است.

چه کسی درگیر شده است؟ نیکسون سارا جسیکا پارکر و همچنین کریستین دیویس را در پست خود برچسب گذاری کرد اما به خصوص کیم کاترال را کنار گذاشت. آخرین مهلت تأیید می کند که بازیگری که در شش فصل اصلی و دو فیلم سامانتا جونز بازی کرده است ، برنخواهد گشت. آیا کسی واقعاً تعجب کرده است؟

گرچه دارن استار ، که او نیز خلق کرد امیلی در پاریس، خالق اصلی این مجموعه بود ، گزارش شده است که مایکل پاتریک کینگ به عنوان تهیه کننده اجرایی همراه با نیکسون ، پارکر و دیویس خدمت خواهد کرد. کینگ پیش از این چندین قسمت از سریال و همچنین هر دو فیلم را کارگردانی کرده بود.

آنها در مورد سامانتا چه می کنند؟ در فوریه 2021 ، مدیر ارشد محتوای HBO Max ، کیسی بلویز گفت خط تلویزیون، “همانطور که در زندگی واقعی ، مردم وارد زندگی شما می شوند ، مردم نیز ترک می کنند. دوستی ها کمرنگ می شوند و دوستی های جدید آغاز می شود. بنابراین من فکر می کنم این همه نشان دهنده مراحل واقعی ، مراحل واقعی زندگی است … آنها سعی می کنند داستانی صادقانه درباره زن 50 ساله بودن در نیویورک تعریف کنند. بنابراین همه باید تا حدی ارگانیک باشد و دوستانی که شما در 30 سالگی دارید ممکن است در 50 سالگی نداشته باشید. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>