از الکس رودریگز درباره جنیفر لوپز و بن افلک س Askال شد – و پاسخ او جالب است

[ad_1]

آیا الکس رودریگز درباره رابطه نامزد سابقش جنیفر لوپز با بن افلک سایه دار است؟ شاید. صفحه شش به تازگی از رودریگز پرسیده است که در مورد تعطیلات لوپز با افلک چه نظری دارد؟ او پاسخ داد ، “برو یانکی ها.”

این امر تفسیر زیادی باقی می گذارد. بله ، رودریگز بیش از یک دهه در نیویورک یانکیز بازی کرد ، اما – و این بسیار جالب است – افلک یکی از طرفداران پرشور Red Sox است و دو تیم بیس بال رقبای شناخته شده ای هستند. بنابراین ، کاملاً ممکن است که نظر الکس رودریگز یک حیله گرانه در مورد این موضوع باشد آرگو ستاره ای که با خواننده “در طبقه” دوباره در پاتوق است.

کوین وینتر / گتی ایماژ

در صورت نیاز به اثبات بیشتر در مورد وفاداری افلک به Red Sox ، این یک واقعیت وحشی است. هنگام فیلمبرداری از فیلمش ، دختر از دست رفته، او تولید را برای چهار روز زیرا او از پوشیدن کلاه یانکی امتناع ورزید. سرانجام ، افلک موافقت کرد که به جای آن کلاه نیویورک متس بپوشد ، و در طی مصاحبه ای با نیویورک تایمز.

شاید کنایه از این که لوپز از قرار ملاقات با یک بازیکن یانکی به معاشرت با همسر سابق دوستدار Red Sox رفته است ، از دست رودریگز نرود. در هر صورت ، به نظر نمی رسد رابطه لوپز و افلک با توجه به این واقعیت که آنها اخیراً با هم به مونتانا سفر کرده اند ، در حال از بین رفتن است.

یک منبع به E گفت: “A-Rod از اینکه J.Lo حرکت کرده است شوکه شده است.” در داستانی که در تاریخ 10 ماه مه منتشر شده است. “او واقعاً فکر می کرد که آنها قادر به کار کردن آن و اتصال مجدد آن هستند. او در تلاش برای ملاقات با J.Lo بوده است و او بسیار کوتاه مدت با او بوده است. “

این منبع ادامه داد که رودریگز از گذراندن وقت با هم توسط لوپز و افلک “ناراحت” است و او ظاهراً با او تماس گرفته تا “ناراحت است” به او بفهماند.

اما این خودی اضافه کرد ، “[Lopez is] علاقه ای به احیای مجدد هر چیزی با A-Rod ندارم و انجام شده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>