از ایرینا شایک در میان شایعات دوست یابی در میان Kanye West با سابق بردلی کوپر عکس گرفته شد

[ad_1]

بردلی کوپر در حین گردش در شهر نیویورک با ایرینا شایک سابق و دخترش لیا لبخندهایی زد.

در 17 ژوئن ، تنها چند هفته پس از مشاهده شیخ در پاریس با دوست پسر شایعه خود ، كانیه وست ، زوج سابق با هم توسط آپارتمان NYC مدل مشاهده شدند. به گفته یک منبع صحبت با ای! برخط، این بازیگر سابق خود را که از سال 2015 تا 2019 قرار داشت برای قرار ملاقات انتخاب می کرد.

یک شاهد عینی به نشریه گفت: “آنها هر دو با دخترشان صحبت می کردند و او متحرک بود و به چیزهایی اشاره می کرد.” به نظر می رسید که آنها یک خانواده خوشبخت هستند که وقتشان را با هم می گذرانند.

MediaPunch / بائر-گریفین

در 8 ژوئن ، سوپرمدل با وست در فرانسه مشاهده شد ، جایی که او 44 سالگی خود را جشن می گرفت ، برای هر TMZ. منبعی که با این نشریه صحبت کرد ادعا کرد این زوج با هم در اطراف یک هتل بوتیک لوکس قدم می زدند و “100٪ عاشقانه با هم بودند” ، هرچند “مشخص نیست” که رابطه تا چه اندازه جدی است. در این مقاله همچنین اشاره شده است که شایک در یک نمایش Yeezy مدل سازی کرده است و اینکه او در آهنگ “Christian Dior Denim Flow” وی مورد بررسی قرار گرفته است. او حتی در موزیک ویدیوی آهنگ “قدرت” وست 2020 ظاهر شد و به دوربین خیره شد.

منبع دوم فاش كرد: “ایرینا و كانیه مدت زمانی را با هم می گذرانند و یكدیگر را می شناختند.” هفتگی ما. “او همیشه فکر می کرد که او زیبا است و هر دو منتظرند ببینند این کجا می رود.”

به گفته منبع دیگری که با این نشریه صحبت می کند ، بردلی کوپر کاملاً از رابطه بالقوه سابقش حمایت می کند. این منبع ادعا کرد: “بردلی از هر کسی که ایرینا تا به امروز انتخاب کند کاملا حمایت خواهد کرد – او فقط می خواهد او خوشبخت باشد.” “بردلی و ایرینا فقط به عنوان پدر و مادر مشترک خوب نیستند ، آنها همچنین به عنوان دوست صمیمی هستند و چیزهای شخصی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند.”

ایرینا شایک قبلاً درباره اینکه چرا اصطلاح “فرزند پروری” را رد می کند صحبت کرد. وی گفت: “من هرگز اصطلاح” تعلیم و تربیت “را نفهمیدم آی تی در نمایه مارس “وقتی با دخترم هستم ، 100٪ مادر هستم ، و وقتی او با پدرش است ، او 100٪ پدرش است. فرزندپروری فرزند پروری است. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>