از زنان سیاه پوست برای بهترین Bops در لیست پخش خود تشکر کنید

[ad_1]

نیجا چارلز یکی از مهمترین ترسوها در پشت سرگذاشتن موفقیت باران بر من روی آریانا گراند و لیدی گاگا است ، زرق و برق سال گذشته در مورد پیمایش در دنیای پاپ به عنوان یک زن سیاه پوست.

وی گفت: “از آنجا که ما سیاه پوست هستیم و از آنجا که آنها ما را در حال کار با رپرها یا خوانندگان R&B می بینند ، سعی می کنند ما را کبوتر کنند.” “شما وارد یک اتاق پاپ خواهید شد ، و بگذارید بگوییم مردم در حال کار با کسی مانند جاستین بیبر یا گاگا یا هنرمندی مانند آن هستند – سرحال ترین پاپ – و سپس آنها می گویند ،” من می خواهم روی 21 کار کنم وحشی من امروز می خواهم یک آهنگ 21 Savage بسازم. ‘ مثل این است که ، خوب ، چرا ناگهان می خواهید امروز روی این موضوع کار کنید؟ شما دیروز وقتی با نویسنده دیگری بودید که سیاه نیست ، نمی خواستید روی آن کار کنید. این مبارزه دائمی است که ما هر روز به عنوان خلاق سیاهپوستان از آن عبور می کنیم. “

واقعیت این مبارزه خشمگینانه است – زیرا زنان سیاه پوست به خلق کمک کرده اند خیلی زیاد بازدیدهای پاپ توسط هنرمندان غیر سیاه پوست. مثل ، خیلی ها مدرک می خواهید؟ بیش از این به لیست خسته کننده نگاه نکنید.

“باران بر من” توسط لیدی گاگا و آریانا گرانده ، توسط نیجا چارلز

چارلز یکی از درخشان ترین هنرمندان جوان موسیقی است که دارای اعتبار در تمام آهنگهای موسیقی شما است – از بیانسه گرفته تا کاردی B گرفته تا Chloe x Halle. او گفت ، از روی جاه طلبی های شخصی خود زرق و برق، “من قصد دارم هنرمندی خودم را شروع کنم ، موسیقی خودم را شروع کنم. نمی خواهم فقط به عنوان یک نویسنده نگاه شود. من می خواهم یک مغول بشوم ، بنابراین شرکت تولیدی خودم را تأسیس می کنم. من می خواهم هنرمندان و تهیه کنندگان و نویسندگان را امضا کنم و همچنین به آنها بستر بدهم – در موقعیتی که من در یک روز قرار دارم. من می خواهم به یک نام خانوادگی تبدیل شوم. ”

“Vibes” توسط زین ، توسط نویسنده نیا چارلز

“چه کسی می گوید” از سلنا گومز ، نویسنده توسط پریسیلا رنه

رنه یک پیشکسوت موسیقی است که بیش از یک دهه اعتبار نوشتن را زیر کمر خود دارد. او خودش دو آلبوم منتشر کرده است که شامل ژانرهای: الکتروپاپ ، کانتری ، سول ، R&B است. شما اسمش را بگذارید ، پریسیلا رنه این کار را انجام داده است. (یادداشت های شخصی من از او: آهنگ او در سال 2009 “Dollhouse” و آهنگ Madonna در سال 2012 “Love Spent” که به تهیه کنندگی آن پرداخت.) فقط چند مورد از محبوب ترین های او را در زیر ببینید.

“ترانه محبوب” توسط آریانا گراند و میکا ، ساخته شده توسط پریسیلا رنه

“Timber” ساخته کشا و پیتبول ، که توسط Priscilla Renea نوشته شده است

“Worth it” نوشته Fifth Harmony ، ساخته شده توسط Priscilla Renea

“بیکن” ساخته نیک جوناس ، نویسنده برجسته پریسیلا رنه

“Thumbs” نوشته سابرینا کارپنتر ، ساخته شده توسط پریسیلا رنه

“Love So Soft” ساخته کلی کلارکسون ، نویسنده توسط Priscilla Renea

“تصور کن” ، “دقیقاً مثل جادو” و “شش سی” از آریانا گراند ، همه توسط پریسیلا رنه آهسته

“خوب باش” ساخته آریانا گراند ، نویسنده ویکتوریا مونت و نائو

Monét یکی دیگر از کالاهای اصلی برتر 40 و یک همکاری طولانی مدت با Ariana Grande است. اما شما واقعاً باید موسیقی خودش ، از جمله EP 2020 او را بررسی کنید ، جگوار. “تجربه” با خالد و SG لوئیس همینطور است خوب.

در همین حال ، نائو یک هنرمند برجسته است که برای آلبوم خود نامزدی گرمی 2020 را به دست آورد زحل. او در مورد تجربه خود در صنعت موسیقی به گفتگوی musicweek.com پرداخت.

وی گفت: “استخر برای زنان سیاه پوست معمولاً بسیار کوچک است.” “به عنوان یک هنرمند ، مثل این است که شما موسیقی Black را انجام می دهید اما مجبورید آن را در یک فضای سفید انجام دهید. پیمایش این بسیار مشکل است زیرا برخی از افراد می توانند زنان سیاه پوست را بسیار صریح یا عصبانی بدانند اگر بخواهند ایده خاصی را پیش ببرند. واقعاً دشوار بوده است ، اما یک نعمت زیبا این است که ببینیم مخاطب چقدر متنوع است ، دیدن سیاه پوستان ، رنگین پوستان و سفیدپوست ها دور هم جمع می شوند و عشق را نشان می دهند ، این شخصاً بیشترین پاداش را برای من دارد. “

“بستنی” ساخته سلنا گومز و بلک پینک ، نویسنده ویکتوریا مونت

به طور خلاصه: ما زنان سیاه را داریم که به خاطر بهترین آهنگهای آریانا گراند ، سلنا گومز ، لیدی گاگا و هنرمندان محبوب تر ، از آنها تشکر می کنیم. چرا اونجا هنوز مانعی برای ورود هنگام خلاقیت های سیاه و موسیقی پاپ بیش از حد گیج کننده است. صحبت هنرمندانی مانند نیجا چارلز در مورد این مسئله گامی در جهت رفع آن است – اما به یاد داشته باشید که این وظیفه او نیست. امیدوارم مدیران رکورد گوش کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>