از نظر داسا پولانکو ، مراقبت از خود پس از پدیکور از پاهای او تشکر می کند

[ad_1]

داشا پولانکو پس از گرفتن پدیکور با پاهای خود صحبت می کند. او می خندد: “من می دانم که دیوانه به نظر می رسد.” “اما واقعاً اینطور نیست.” این او را زمین نگه می دارد.

در واقع ، این بازیگر یک سال گذشته را با استفاده از مراقبت از خود و تأییداتی از این دست برای غلبه بر ترس ، به ویژه در کار خود گذرانده است. بخشی از زرادخانه مراقبت از خود نیز شامل همسویی با پروژه هایی است که به او الهام می دهند. او اخیراً به عنوان سفیر با Olay Body همکاری کرد و جهان شاهد بازی های برجسته وی در نارنجی سیاه جدید است ، داستان جنایی آمریکا، وقتی آنها ما را می بینند ، عروسک روسی و اخیراً در ارتفاعات.

Cuca (Dascha Polanco) شخصیتی کاملاً جدید در اقتباس فیلم از نمایش موزیکال صحنه است. اکریلیک های براق و کیسه های دور کمر را به اشتراک می گذارد شایعات با تیم سالن Daniela (Daphne Rubin-Vega) و Carla (Stephanie Beatriz). چه در کنار استخر با پوشش گل گلدار و بیکینی صورتی یا در حال رقصیدن با پرچم جمهوری دومنیکن در یک کت و شلوار استرچ رنگ سورمه ای ، Cuca همیشه شیک ترین فرد در اتاق است.

با احترام از Olay

او می گوید: “برای اینکه بتوانم از شخصیت های زن در خانواده و جامعه من که نمادها و مادران را نشان می دهند الهام بگیرم – کشیش هایی که اعتلای خود را بالا می برند و ضروری و ضروری هستند – من قادر به انجام این کار نبودم.” این اولین بار بود از آن ، و قطعاً باعث شد احساس قدرت و اعتبار کنم. “

پولانکو می گوید الهام او برای Cuca عمه او است ، که صاحب مشاغل کوچکی است و سالن شخصی خود را دارد. پولانکو می گوید ، رابطه ای که مشتری با فناوری ناخن یا آرایشگر خود ایجاد می کند جامعه ای گره خورده ایجاد می کند. یکی که به پرورش شما کمک می کند و هویت شما را می سازد.

پولانکو می گوید: “ما فقط می گوییم” خانم های سالن “اما نمی فهمیم که لایه هایی وجود دارد. “وقتی در مورد افرادی که موهای شما را می کنند ، وقتی افراد در صورت شما هستند ، وقتی افراد تحت درمان های بدن هستند صحبت می کنیم ، احساس صمیمیت وجود دارد. شما در فضایی هستید که بسیار آسیب پذیر هستید. شما در حال واکس شدن هستید ، درست است؟ این بسیار صمیمی است. “

که ما را به آن اظهارات پس از سالن برمی گرداند. در این بخش از Faves Faves خود ، در مورد تمام ابزارهایی که Dascha Polanco برای مراقبت از خود استفاده می کند ، بخوانید.

کالای دوش که بدون آن نمی توانم زندگی کنم

در طی آن مراحل از زندگی که واقعاً در معرض ایده مراقبت از خود قرار گرفتید ، به من آموختند که مراقبت از پوست مهم است. این چیزی است که من از آن بسیار سپاسگزارم. هنگامی که Olay با این شستشوی بدن جدید لایه بردار و مرطوب کننده بیرون آمد ، من مانند “چطور ؟! این چیزی است که من دوست دارم. ” من پوست حساسی دارم و به اندازه کافی ملایم است که می توانم هر روز از آن استفاده کنم. سلولهای مرده پوست را ماساژ می دهد ، بنابراین باعث بهبود پوست من در طول مسیر و آبرسانی آن می شود. من واقعاً از این موضوع هیجان زده شدم و محصولی را دوست دارم که از مواد طبیعی نیز استفاده می کند.

بطری بدن اولای

شستشوی بدن لایه بردار و مرطوب کننده بدن Olay

چگونه خودم مراقبت می کنم

می نویسم ، با خودم صحبت می کنم – تصدیق ها. من باید هر روز مدیتیشن کنم ، اما احساس می کنم مراقبه من زیر دوش است. خوب است که به یک درمانگر مراجعه کنید تا در مورد مسائل صحبت کند و احساسات را بپذیرد و آگاه باشد. حتی با در ارتفاعات، من واقعاً از ممیزی ترسیده بودم. دیده نشدن یا دیدن شخصی مثل من [on screen] در این راه مانع من شده است. [So it’s important to] وقت بگذارید تا واقعاً در آینه با خود روبرو شوید و بگویید ، “من لیاقت دارم. من میتوانم این کار را انجام دهم. اشکالی ندارد ، آن را کنار بگذارید. نترس باش در عظمت خود بایستید. نکن نه تلاش كردن.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>