اسرار زیبایی بروک شیلدز سوگند یاد می کند

[ad_1]

بروک شیلدز بهترین طرفدار است. در زمان مصاحبه ما – برای صحبت در مورد همکاری با کلگیت – او چند هفته از شکستن استخوان ران ، طولانی ترین استخوان در بدن انسان دور شد. با همه حساب ها ، او حق لغو را داشت ، اما این سپرها نیستند.

او می گوید: “به اندازه کافی عجیب ، انجام مصاحبه ها به من کمک کرده تا تمرکز خود را حفظ کنم و بدانم که می توانم این کار را انجام دهم.” زرق و برق. وی گفت: “من فقط مجبورم هر روز یکبار اعتیاد پیدا کنم و آن را مصرف کنم. اما خوب است که تمرکز دیگری داشته باشیم ، حتی برای کمی. ”

این “تمرکز” بر روی پیشگیری از دندان و سلامت لثه است ، که به گفته شیلدز هرگز درمورد افزایش سن در مورد آن صحبت نمی شود. “این یک بخش مهم از سلامت کلی دندان شماست ، اما تمام آنچه که ما بزرگ می شویم مسواک زدن و نخ دندان کشیدن است. بیش از این موارد وجود دارد. ”

از آنجا که لثه های ما مانند ما پیر می شوند ، ضروری است که آسیب لثه را عوض کنیم ، که اغلب از تجمع باکتری ها ایجاد می شود. به همین دلیل است که بروک شیلدز می خواست چهره جدیدترین خمیردندان های کلگیت باشد که همگی برای هدف قرار دادن مسائل اولیه لثه و محافظت در برابر خرابی بیشتر طراحی شده اند. “این کار طاقت فرسایی نیست. در واقع این یک امتیاز است که ما به همه اینها دسترسی داریم. “

مینای دندان خمیر دندان کالگیت تجدید شده برای لثه ها

خمیر دندان Colgate Renewal — Enamel Fortify

ترمیم حساسیت خمیردندان دندان Colgate برای لثه ها

خمیر دندان Colgate Renewal — ترمیم حساسیت

ترمیم کننده سفید کننده کلگیت برای لثه ها

خمیر دندان Colgate Renewal — ترمیم کننده سفید شدن

بنابراین ، با در نظر داشتن موضوع مراقبت از خود ، از بازیگر و مادر دو فرزند پرسیدیم که چگونه سر خود را بالا نگه داشته است و چرا مراسم برای او بیش از هر زمان دیگری معنی دارد. زمان یک دور دیگر از زرق و برقسوالات زیبایی بزرگ.

در حال حاضر یکی از گرایش های زیبایی که شما وسواس دارید چیست؟

لکه های لب که روی گونه ها ، چشم ها یا لب های خود می خوابانید. این فقط به نوعی شما را شاداب می کند و جوانی در آن وجود دارد. من هرگز به دلیل یکسری بنیان ها یکی نبوده ام. دوست دارم پوست نشان داده شود. اگر مجبور نباشم آرایش کنم ، این کار را نمی کنم. اما وقتی بچه های من کوچکتر بودند ، می گفتند ، آیا نمی توانی مثل آن عکسهایی که در یک مجله یا چیزی دیگر گرفته ای ، به نظر برسی؟ من مثل هستم ، این زندگی روزمره من نیست! خدا را شکر که آنها از این رشد کرده اند زیرا اکنون آنها فقط نوجوانان قابل اعتراضی هستند و حتی نمی خواهند مردم بدانند که من مادر آنها هستم.

به نظر شما یک قانون زیبایی BS چیست؟

این وسواسی که شما باید شبیه دیگران باشید. من فکر می کنم این یک ضرر برای همه مردم زیبا و منحصر به فرد موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>