اسرار زیبایی و مراقبت از پوست Regina Hall

[ad_1]

رجینا هال وسواس زیادی در مو و آرایش دارد – دلیل خوبی ندارد. او در مورد روند بازیگری خود می گوید: “این واقعاً چگونگی شروع من است.” وقتی فیلمنامه ای را می خوانم ، همیشه تصور می كنم كه این شخصیت چگونه به نظر می رسد و چگونه خودش را نشان می دهد. دوباره دریافت شد و چگونه خودت را می بینی. برای من ، این به نوعی قسمت مورد علاقه من است. “

بگیر آخرین اخبار در شهرستان یوبا، که در ماه فوریه منتشر شد. هال به عنوان یک کارآگاه در شهر کوچک ، از کلاه گیس دیوانه سبک کفال شخصیت خود لذت می برد. او با خنده گفت: “ما فقط قسمت جلو را رنگ کردیم زیرا او به پشت اهمیت نمی دهد.” “خیلی عالی بود!”

سپس نقش آتی او در سریال مورد انتظار هولو وجود دارد ، نه غریبه کامل. هال توضیح می دهد: “او از نظر مو و آرایش بسیار برهنه است ، زیرا مدت زیادی است که خودش را در اولویت قرار نداده است.” هال برای بازی در نقش کارمل کلاه گیس پوشیده بود ، اما وقتی سریال به دلیل استراحت از لس آنجلس به استرالیا نقل مکان کرد همه گیری ، رطوبت گاهی اوقات بهترین حالت را از آن می گرفت. “ما مثل اوه بودیم ، او رشد می کند!” هال با موهایش شوخی می کند.

و سپس داون تاونر ، شخصیت هال در مجموعه نمایش های Showtime در دهه 1980 حضور دارد دوشنبه سیاه. هال می گوید ، هنگامی که فصل سه آغاز می شود (اوایل این یکشنبه ، 23 مه) ، داون در زندان است و “خشن” به نظر می رسد. “هنوز تلاش وجود دارد ، اما چیزی شبیه جلوه معمولی او نیست.”

در مورد نگاه واقعی او به هنگام شیوع بیماری ، 50 ساله شوخی می کند که این چندان خوب پیش نمی رود. “این فقط عرق و گره بالا است – بسیار ساده ، اما در واقع بسیار زیبا. من فقط باید یک پدیکور دوباره بزنم. ”

خود هتک حرمت خود را کنار بگذاریم ، هال دارای بسیاری از رازهای بزرگ مراقبت از پوست است که بیش از این خوشحال بود که با ما به اشتراک بگذارد. زمان یک دور دیگر از زرق و برقسوالات زیبایی بزرگ!

یک قانون زیبایی که به آن قسم می خورید چیست؟

شروع از داخل. بنابراین برای من ، این به معنای یک دسته آب و آبگوشت استخوان است. من سعی می کنم حداقل چهار بار در هفته آبگوشت استخوان بخورم زیرا کلاژن زیادی در آن وجود دارد. گاهی اوقات بوقلمون و گوشت بره یا مرغ یا گوشت گاو ، یا حتی جلبک دریایی و قارچ است. تنها آنچه شما نیاز دارید یک فنجان است.

به نظر شما یک قانون زیبایی BS چیست؟

شاید این تمرینات عجیب غبغب و گردن را مادرم انجام داده باشد. چانه را بالا و پایین می برد و می گفت: “این گردن شما را نجات می دهد!” اما من مثل این بودم که “مامان ، هیچ چیز جز دکتر دکتر را نجات نمی دهد!” من مطمئن هستم که این کمک می کند ، و چیز او بسیار در مورد مرطوب نگه داشتن گردن بود ، اما در غیر این صورت من مثل “من نمی دانم ، مامان!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>