اسکار 2021: آرایش و آرایش به نظر می رسد همه در مورد آن صحبت خواهند کرد

[ad_1]

حداقل یک فصل جوایز عجیب و غریب بوده است. و در نهایت با اسکار 2021 به پایان می رسد. در حالی که “جوایز اسکار” نزدیکترین به یک فرش قرمز معمولی بود که تاکنون دیده ایم – یک فرش قرمز واقعی وجود داشت! – قطعاً هنوز هم جفت شد ، زیرا فقط نامزدها و مجریان برنامه حضور داشتند. با این حال ، ظرفیت محدود قطعاً جلوی چرخش را نمی گرفت و افراد مشهوری که ظاهر می شدند همه توقف ها را بیرون کشیدند.

اسکارها همیشه در بخش های آرایش و آرایش مو کمی رسمی تر از نمایش های دیگر جوایز است – این جایی است که آپدیت های کلاسیک و رژ لب های قرمز واقعا می درخشند – و امشب از این قاعده مستثنی نبود. اما فرش قرمز اسکار 2021 بعد از یک فصل ستاره هایی که از کاناپه هایشان بزرگ می شدند ، به خصوص احساس جذابیت می کرد.

همانطور که سایه های پررنگ آماندا سیفرید و ماریا باکالوا ثابت کرده اند ، رژ لب به طرز بزرگی بازگشته است. در همین حال ، زمرد فنل و رجینا کینگ آن را در بخش سایه چشم آوردند. و این فقط در 30 دقیقه اول بود. در اینجا موهای آرایش و آرایش مورد علاقه ما از فرش قرمز اسکار 2021 ، در زیر آمده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>