اسکار 2021: برترین محصولات فرش قرمز

[ad_1]

زندایا نیز زرد پوشیده بود ، اما لباس جسورانه والنتینو اوت کوتور ، با یک باند باریک ، موج گشاد و جواهرات بولگاری به ارزش 6 میلیون دلار ، یک مغول را در یک جزیره خصوصی تعطیل کرد. زندایا هرگز ، هرگز از دست نمی رود و فرش قرمز امشب اسکار نیز از این قاعده مستثنی نیست. او همچنین راحت به نظر می رسد ، که چشمگیر است. تنها اشکال این است که ، احتمالاً گردن او از حمل کل ویترین جواهرات خسته شده است. این تنها مشکلی است که ما آرزو می کنیم برایش آرزو کنیم.

استخر

ونسا کربی ، نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در قطعات یک زن، یک لباس مجلسی سفارشی Gucci صورتی کم رنگ با قطار چشمگیر و یک روپوش شانه دار ساختاری که یک زیر چشمی شکم می پوشید ، پوشید. این یک محصول برتر ، مودب و زیبا است که می توانید با ملکه به عید پاک بپوشید (احتمالاً با یک شال غول پیکر.) کربی ، که او را از نقش او به عنوان پرنسس مارگارت در فصل دو می شناسید تاج، آن را به خوبی می پوشد.

استخر

در اسکارهای 2012 ، آنجلینا جولی بدون اینکه چیزی بگوید ، اظهار داشت که تم شب “پاها” بود. در سال 2019 ، لباس جما چان – جیب هایی داشت! – سالی کاملاً بازو داشت. و این اسکار غیرقابل انکار به میانی ها اختصاص دارد. با عشق فراوان به دهه 80 ، نوستالژی خیلی زود نسبت به دهه 2010 و عصبانیت هنوز هم از کدهای لباس دبیرستان ، که شبهای اسکار با مضمون midriff را در آغوش می کشیم ، در آغوش می کشیم. این یک مصالحه خوب بین لباسهای سنگین و غول پیکر فرشهای قرمز گذشته و کت و شلوارهای لباس مجلسی است که افراد مشهور از آن استفاده کرده اند “به نظر دوباره”. برای اولین بار پس از سالها ، این زنان در واقع به نظر می رسد در یک روز بهاری در جنوب کالیفرنیا هستند.

برش های کوتاه ، شکاف های بالا ، بندهای مورب ، باندا ، لباس های بدون بند و دامن های بلند ، به نظر می رسد نوید یک بهار امیدوار کننده ، و یک تابستان شاد و امن را می دهد. زرق و برق نویسندگان مد در زمین حضور دارند (خوب ، ما در اتاق های نشیمن خود عرق می کنیم) اسکار شرکت کنندگان اسکار را انجام می دهند. تاکنون ، یک دکمه شکم مشاهده نشده است ، اما سلام – هنوز زود است.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>