اسکار 2021: یون یو جونگ از سخنرانی های اسکار خود برای لاس زدن با برد پیت استفاده کرد

[ad_1]

یون یو یونگ روز یکشنبه ، 25 آوریل بهترین جایزه بازیگر نقش مکمل زن در اسکار 2021 را به خانه برد و او سخنرانی کرد که کل تشویق اینترنتی است.

او ابتدا با پرسیدن از براد پیت ، مجری برنامه ، هنگام فیلمبرداری کجا بود؟ تهدید کننده (فیلمی که برای آن برنده شد). رفتار نماد او پس از شروع معاشقه ، با سخنرانی صمیمانه ای از خانواده ، دوستان و دست اندرکاران فیلم تشکر کرد.

اما یون مطمئناً با شوخ طبعی باورنکردنی فلفل می خورد. پیرمرد 73 ساله خاطرنشان كرد كه هیچ اسكاری “برنده شدن” وجود ندارد ، به ویژه هنگامی كه در برابر افسانه ای مانند گلن كلوز نامزد شوید. او به شوخی گفت که شاید او فقط “خوش شانس تر” از همکاران معرفی شده خود است. و در پایان سخنان خود ، او از دو پسرش “که می سازند” تشکر کرد [her] بیرون برو و کار کن. “او مطمئناً اضافه کرد ،” این نتیجه است زیرا مامان خیلی سخت کار می کند. “و حالا من احساساتی هستم!

استخر

افراد دیگر نیز بودند و آنها نیز فقط به طور کلی برای سخنرانی زندگی می کردند. در زیر برخی از واکنش ها را برای خود بخوانید.

یون یو جونگ در کنار آماندا سیفرید ، اولیویا کلمن ، گلن کلوز و ماریا باکالوا در اسکار 2021 نامزد شد. وی اولین کره ای است که برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن است.

یون گفت: “این جایزه برای من معنی ندارد.” ناظر. “پاداش من بدست آوردن مشاغل جدید ، پروژه های جدید است – این پاداش من است. مطمئناً در آن لحظه دریافت جایزه بسیار خوشحال خواهید شد. می توانید در لحظه بسیار خوشحال باشید. اما من یک شخص بسیار عملی و بسیار واقع بین هستم. اگر شغل جدیدی پیدا کنم ، این پاداش من است. “

وی درباره اهمیت گفتن داستان در مورد مهاجران ، گفت: “همه متفاوت هستند و این جهان روز به روز کوچکتر می شود. بالاخره ما همان انسان ها هستیم. “تو این کار را می کنی ، [and] من اینجوری می کنم مردم فکر می کنند ، “اگر من این کار را می کنم و تو این کار را می کنی ، در این صورت اشتباه می کنی.” انجام این کار به طریقی یا دیگری اشکالی ندارد. این راه درمان نیست [each other]، من فکر می کنم. من فکر می کنم داشتن تنوع زیاد و درک یکدیگر معنی خوبی دارد. همه ما انسان هستیم – همان انسان ها. طبقه بندی نکنید که شما زرد هستید ، سفید هستید ، سیاه هستید و سفید بهتر از زرد یا سیاه یا هر رنگ پوست است. این چیزهای احمقانه ای برای مقایسه است. همه ما متفاوت و زیبا هستیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>