اشلی گراهام بارداری دوم خود را در یک عکس زیبا و دست انداز کودک که توسط همسرش گرفته شده ، نشان داد

[ad_1]

تبریک می گویم ، اشلی و جاستین! اشلی گراهام مدل به تازگی فاش کرد که او و همسرش 11 ساله ، جاستین اروین ، در انتظار فرزند دومشان با هم هستند. این زوج در حال حاضر پدر و مادر ایزاک پسر یک ساله هستند.

گراهام با انتشار عکسی خیره کننده و چشمگیر از خودش که شکم خود را با یک پیراهن سفید دکمه ای گهواره می زند و به افق خیره می شود ، از اضافه شدن جدید خانواده به اینستاگرام خبر داد. او توسط مه و سرسبز احاطه شده است ، و پرتره را هیچ کس دیگری به غیر از اروین گرفته است (حدس بزنید عکسهای خیره کننده آسان است وقتی شما یک مدل هستید که با یک فیلمساز ازدواج کرده اید). این یادآور تصویری است که آنی لیبوویتس از آن دو برای آن گرفته است Vogue زمانی که گراهام از آیزاک باردار بود. رویه سفید شبیه ، یک تنظیم طبیعی دیگر.

در زیرنویس عکس ، اشلی گراهام در مورد معنای این زندگی جدید برای او و خانواده اش تأمل کرد. “سال گذشته پر از شگفتی های کوچک ، غمهای بزرگ ، آغازهای آشنا و داستانهای جدید بود. من تازه شروع به پردازش و جشن گرفتن معنای این فصل بعدی برای ما می کنم …
mmrjustinervin ، ”او نوشت.

اروین با دو قلب قرمز درباره این پست نظر داد و البته او تنها کسی نبود که اخبار را جشن می گرفت. همکار گراهام ، تیلور هیل نوشت: “تبریک می گویم !! Jan “، و جانت موک اضافه کرد ،” چه DREAMMMMMMMMMMM. ” سوپرمدل هلنا کریستنسن اظهار داشت: “اوه چقدر زیبا بود مادر و پاپا …” ، کریستی تورلینگتون نوشت ، “خیلی زیبا ، مامان …” و سیندی کرافورد گراهام را گفت ، “مادر زیبا!” این نوزاد قرار است این همه خاله مدل داشته باشد!

گراهام در حین و بعد از اولین بارداری خود صریحاً آنلاین بود و نسبت به تغییراتی که نوزادی در بدن او ایجاد کرده بود شوخ طبعی داشت. او با علائم کشیدگی خود سرگرم شد و عکس هایی از موهای نوزاد پس از زایمان خود را منتشر کرد. در اینجا امیدواریم که کودک شماره دو خانواده آنها را به همان اندازه قلب ، شوخ طبعی و عشق به ارمغان بیاورد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>