اشلی گراهام با این ترفند آسان برای پوست براق قسم می خورد

[ad_1]

اشلی گراهام: ابروهای نهایی براق هرچه بزرگتر برسد ، بهتر است. من چسب مژه را در ابروهایم گذاشته ام تا آنها بمانند. شما زیاد احتیاج ندارید – و من پیشنهاد می کنم از نوع شفاف یا سفید استفاده کنید – آن را روی قرقره قرار دهید و فقط آن را مسواک بزنید. بیرون آوردن آن در پایان روز هم کار سختی نیست. من فقط از پاک کننده روغن استفاده می کنم.

به نظر شما کدام یک از قوانین زیبایی BS است؟

ضربه محکم و ناگهانی [of your body] بعد از زایمان این BS سخت است. پس چرا این انتظار را بر سر خود بگذارید؟

بهترین توصیه زیبایی که مادر شما تاکنون به شما داده است چیست؟

کمتر بیشتر است. لیندا همیشه کمتر از این بوده است و این همیشه یک ماده اصلی برای تمام زندگی من بوده است.

کدام شهر یا کشوری بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

رجیو کالابریا در جنوب غربی ایتالیا. این جایی است که خانواده شوهرم زندگی می کنند و آنجا بسیار زیبا است. آنها در این شهر خانه ساحلی کوچکی به نام Scilla دارند. از نظر زیبایی بسیار زیبا است ، غذاها زیبا و تازه هستند ، مردم دوست داشتنی هستند. اگر بتوانم هر سال به آنجا می رفتم. قدیمی نمی شود

الان روی ناخن هایتان چه چیزی را دوست دارید؟ رنگ یا طرح خاصی دارید؟

من واقعا در مورد ناخن هایم تنبل شده ام. من فقط سعی در سالم نگه داشتن آنها داشتم. من در دوران بارداری هستم ، بنابراین آنها خیلی سریع رشد می کنند. این هرگز برای من اتفاق نیفتاده است ، بنابراین متشکرم ، قبل از تولد. اما ادامه دادن آن سخت است.

جای خالی را پر کنید: من موهایم را دوست دارم

وقتی کل خط موی من دوباره رشد کرد زیرا همه آن چهار ماه پس از زایمان از بین رفت. من خوش شانس هستم که هنوز این رشته ها را جلوی صورتم دارم ، اما همه اینها در نزدیکی جلو افتاد. این “خداحافظ” رفت. این عجیب است ، اما کاملاً ارزشش را دارد ، و من قطعاً دوباره این کار را می کنم.

آیا ترجیح می دهید صورت یا ماساژ بگیرید؟

صورت من در مراقبت از پوست خود وسواس دارم. من می خواهم همیشه پوستی درخشان و زیبا داشته باشم و برای من ماساژ روی آن گیلاس است. من ترجیح می دهم در خانه یوگا یا چیز دیگری انجام دهم تا بدنم را بیرون بکشم. من عاشق مزیا شیمان در Upper East Side در نیویورک هستم. او شگفت انگیز است

عطر شما چیست؟

من عاشق Byredo هستم. من سانتال را هم دوست دارم. من بعضی اوقات از سانتال شوهرم استفاده می کنم. او مانند شما است ، شما بوی من را می گیرید. من مثل این هستم ، آیا اینجا مشکلی وجود دارد؟

پیچ ، ازدواج ، کشتن: ریمل مژه و ابرو ، رژ لب ، هایلایتر.

ریمل را بپیچانید ، هایلایتر را از بین ببرید و با رژ لب ازدواج کنید.

من فکر نمی کردم که شما برجسته را بکشید زیرا عاشق درخشش هستید.

نه ، می دانید چرا؟ از آنجا که من فقط می توانم از یک مرطوب کننده زرق و برق دار به عنوان برجسته استفاده کنم. من شناخته شده ام که از Aquaphor به عنوان برجسته استفاده می کنم زیرا هیچ چیز دیگری در جیب عقب خود ندارم. من فقط آن را روی استخوان های گونه ام می کشم. من ترجیح می دهم از هایلایتر استفاده کنم ، اما اگر کمی خرج کنم ، از Aquaphor استفاده می کنم.

لوله پماد شفابخش Aquaphor با کلاه آبی

پماد شفابخش Aquaphor

اگر بتوانید یک چیز را در مورد درک زیبایی تغییر دهید ، چه چیزی خواهد بود؟

از فیلتر خلاص شوید و خود واقعی خود را نشان دهید. من عاشق چراغ انگشتر هستم ، اما به فیلتر نیاز نداریم همه زمان.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>