اشمیگادون اپل! نقد و بررسی: این یک نمایش موزیکال تلویزیونی برای همه کسانی است که برادوی را از دست می دهند

[ad_1]

اشمیگادون ، مینی سریال جدید کمدی موزیکال از Apple TV + (اکنون در حال پخش است) برای افرادی است که کارهای زیر را انجام داده اند: در یک نمایش آواز از Mamma Mia: Here We Go Again ، با لباس جملات شروع شده مانند: “همه ما می شناسیم باید شده است آنی در کلاس هشتم … “آه کشید ، به ستاره ها خیره شد و فکر کرد ،” آیا سرگرم کننده نخواهد بود اگر مردم احساسات خود را بخوانند؟ ” اشمیگادون! همچنین برای گروه دوم است: جانهای بدبخت بدبختی که عاشق افرادی از گروه اول شده اند.

برای برخی از ما ، هنر تئاتر موسیقی نوعی سرخوشی روانی به وجود می آورد – دیدن پرده بلند کردن ، دستیابی و لمس چهره خداست. و برای دیگران ، موزیکال نوعی شکنجه قانونی است.

در قلب شمیگادون! این نوع از یک زوج بین مذهبی است – ملیسا (سیسی استرانگ) زنی عاشق نمایش های موزیکال است ، و جاش (کیگان-مایکل کی) مردی است که همسرش را بخاطر علاقه به نمایش های موزیکال تمسخر می کند. آنها پزشکان نیویورکی هستند که رابطه آنها خراب شده است – او مانع می شود ، او فشار آور است. وقتی به هم نگاه می کنند دیگر زنگ نمی شنوند.

با گذشت شش دقیقه از خلبان ، قهرمانان ما تصادفاً روی گروهی از مردم شهر گونه گونه گلگون که یک شماره موسیقی خودجوش اجرا می کنند ، برخورد کرده اند. آنها وارد شده اند اشمیگادون! “جایی که مردان مرد هستند و گاوها گاو هستند.” جاش و ملیسا در یک نمایش موزیکال مربوط به دوره 1940 در برادوی گیر افتاده اند ، و قوانین کاملاً مشهور به عنوان درجه بالای سوپرانو است: “در مرزهای آن شما تا آخرین عشق واقعی که پیدا خواهید کرد مقید هستید.” سایر داستانهای مربوط به تعویض بدن / سفر در زمان / گیر افتادن در یک قلمرو جادویی در تنظیم و نمایش خیلی طولانی است. در نیست اشمیگادون! ما آمدیم تا آرون تویت را با شلوار پر آب ببینیم ، در حال خواندن و همراهی با تنبور ، و مانند هر موزیکال خوب ، اشمیگادون! مصمم است که آنچه را می خواهیم به مخاطب ارائه دهد.

موزیکال ها عادت دارند که به مردم کمک کنند تا خود را از خود دور کنند – به زودی ، جاش در حال استفاده از تعلیق است و از میدان شهر رد می شود ، و ملیسا از طریق آواز توصیه های زنان را ارائه می دهد. آنها هر دو در حال خواندن دوئت عاشقان آواز خواندن با Schmigadoon-ians محلی هستند. آیا آنها هرگز رابطه خود را اصلاح خواهند کرد؟ آیا آنها درسهایی پیچیده تر از خردی را که جاش با یک پسر زودرس شهر به اشتراک می گذارد می آموزند؟ یعنی “روابط مثل بازی کازو نیست. آنها کار می گیرند. ” آیا آنها توسط گروه محافظه کار مبارز ، مادران علیه آینده ، به طرز چشمگیری از شهر طرد خواهند شد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>