افراد مشهور با قیمت مناسب در سال 2021 پیر شده اند

[ad_1]

فرش قرمز ممکن است بارزترین مکان برای دریافت توصیه های مناسب برای آرایش و محصولات زیبایی به نظر نرسد. به عنوان یکی از بزرگترین سنت های هالیوود ، جلسات عکس با فرش قرمز – یا در میان همه گیر ، حیاط خانه – زمانی است که می توانید انتظار داشته باشید افراد مشهور واقعاً این کار را انجام دهند. به هر حال ، ما در مورد نمایش های جوایزی صحبت می کنیم که به مبلغ 1900 دلار لیفت سینه خون آشام و TP لوکس در کیف های هدیه خود ، کوپن می دهند. بنابراین تعجب آور نیست اگر محصولات زیبایی نیز فقط از 1٪ در دسترس باشند ، درست است؟

اگرچه ممکن است در مورد “صورت آلت تناسلی مرد” وجود داشته باشد ، اما بسیاری از تیم های گلمی که برای مو ، آرایش و محصولات مراقبت از پوست در مدار جوایز استفاده می کنند بسیار تازه و مقرون به صرفه هستند. مارک ها اغلب با استفاده از آرایشگران و آرایشگران می توانند از جدیدترین محصولات خود برای ظاهر فرش قرمز استفاده کنند. چرا که نه؟ به عنوان “چه کسی را می پوشید؟” سوال ثابت می کند ، افراد مشهور روی فرش قرمز اساساً بیلبورد راه می روند ، حتی در دوره نمایش جوایز در خانه.

به علاوه ، این خبر خوبی برای بقیه ما است. ممکن است نتوانیم هزاران لباس مجلسی طراحانه بپردازیم ، اما 9 دلار سایه چشم مگان تی استالیون در گرمی ها پوشید؟ شما شرط می بندید که ما این را می خواهیم – و می توانیم داشته باشیم -.

جلو ، برگه ها را نگه دارید زیرا مقرون به صرفه ترین آرایش و موهای این فصل فرش قرمز را ردیابی می کنیم. بهترین قسمت؟ شما می توانید همه چیز را به سبد خرید اضافه کنید و بیش از حد بودجه هزینه نکنید

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>