المپیک 2021: آلیسون فلیکس پس از انتخاب شدن برای توکیو لحظه ای زیبا را با دخترش به اشتراک می گذارد

[ad_1]

المپیک 2021 ، در اینجا Quanera Hayes و Allyson Felix حضور دارند.

در 20 ژوئن ، هیز و فلیکس مسابقه مقدماتی 400 متر نهایی تیم المپیک ایالات متحده را به ترتیب در جایگاه اول و دوم به پایان رساندند. هیز با 49.78 زمان با فلیکس ، چهار بار قهرمان المپیک ، در 50.02 ثانیه فاصله زیادی نداشت و جایگاه خود را به عنوان قهرمان ملی ایالات متحده تثبیت کرد. اما آهنگ ترک تنها یک عنوان مشترک است که این دو زن نیروگاه مشترک دارند. دیگری “مادر” است.

پس از مسابقه ، فلیکس کمترین لحظه را در این پیست با دختر دو ساله اش ، کمرین تقسیم کرد.

گتی

این تصویر زمانی شیرین تر می شود که جاده سختی را که فلیکس برای رسیدن به اینجا باید طی کند ، در نظر بگیرید. این اولین المپیک او از زمان استقبال از دخترش در سال 2018 است. 9 مدال آور المپیک ممکن است در دوران بارداری خود دچار پره اکلامپسی شدید شده باشد ، اما این مانع از شکستن رکورد ثبت شده توسط اوسین بولت فقط 10 ماه پس از زایمان نشد. . از آن زمان ، این نماد علیه نایک در مورد تبعیض بارداری صحبت کرده و همچنان از صدای خود برای افزایش آگاهی در مورد بحران مرگ مادران سیاه استفاده می کند.

فلیکس در طول یک مصاحبه پس از مسابقه ، گفت: “مرد ، این یک مبارزه برای رسیدن به اینجا بوده است.” صبح بخیر آمریکا. “و یک چیز که من می دانم چگونه انجام دهم جنگیدن است ، بنابراین من فقط می خواستم این کار را تا خانه انجام دهم.”

کمی بعد از مسابقه ، هایس پسر دو ساله خود دیمیتریوس را آورد تا به هم تیمی خود تبریک بگوید. “پسران ، ما به توکیو می رویم” ، پس از در آغوش گرفتن با هیز ، بچه ها گفتند: “آیا می توانید بگویید ابرماهی ها؟” تعامل شایان ستایش را در زیر تماشا کنید.

ستاره پیست دیگری که به هیز و فلیکس در توکیو پیوست سریعترین زن آمریکا ، Sha’Carri Richardson است. پس از حصول اطمینان از این عنوان و حضورش در تیم با پیروزی در فینال 100 متر در 19 ژوئن ، اولین بازیکن المپیکی 21 ساله مستقیم به آغوش مادربزرگش دوید.

وی به NBC گفت: “بدون مادربزرگ من ، هیچ شارری ریچاردسون وجود نخواهد داشت.” خانواده من همه چیز من هستند ، همه چیز من هستند تا روزی که کارم تمام شود. “

همه اینها را باید بگوییم که ما نمی توانیم هیجان بیشتری برای ریشه یابی این افسانه ها در طول بازی های المپیک 2021 که در 23 ژوئیه آغاز می شود ، داشته باشیم.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>