المپیک 2021: چگونه بازی های توکیو را تماشا کنیم

[ad_1]

پس از تأخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا ، سرانجام بازی های المپیک 2021 در اواخر ماه جولای آغاز می شود. و آنها حماسی خواهند شد.

پس از پنج سال ، ما در شرف دیدن ورزشکاران تغییر دهنده بازی از جمله سیمون بیلز ، کتی لدکی ، آلیسون فلیکس ، نائومی اوزاکا و مسترهای اوکسانا هستیم که یک بار دیگر در بازی های المپیک تابستانی و پارالمپیک در توکیو حاضر می شوند. زنان WNBA نیز برای پیگیری خود برای بسکتبال ایالات متحده رقابت خواهند کرد هفتم مدال طلای متوالی و قهرمانان جام جهانی و قهرمانان برابر حقوق تیم ملی فوتبال زنان ایالات متحده نیز برای اثبات تسلط خود their دوباره برمی گردند.

همچنین چهره های تازه ای وجود دارد که برای اولین بار در صحنه های جهان آماده قرمز ، سفید و آبی هستند. بدیهی است که شما نخواهید دید که سریعترین زن آمریکا ، Sha’Carri Richardson ، در برابر دونده جامائیکایی ، Shelli-Ann Fraser-Pryce ، که در غیر این صورت سریعترین زن زنده مانده است ، روبرو شود. و همچنین تابلویی از زنان شگفت انگیز برای تماشای موج سواری و اسکیت بورد وجود دارد که هر دو اولین حضور خود در المپیک را دارند.

در اینجا همه مواردی که باید درباره نحوه تماشای بازی های توکیو در تابستان امسال بدانید آورده شده است.

المپیک تابستانی 2021 چه زمانی برگزار می شود؟

بازی های المپیک از 23 جولای تا 8 آگوست برگزار می شود. پارالمپیک 2021 از 24 آگوست آغاز می شود و تا 5 سپتامبر ادامه دارد.

چگونه بازی های المپیک تابستانی را تماشا کنیم

NBC محل پخش بازی های ایالات متحده است. با کوک کردن در ایستگاه محلی خود ، یا با پخش مستقیم مسابقات المپیک در NBCO Olympics.com ، از طریق برنامه NBC Sports یا طاووس می توانید همه اقدامات را انجام دهید.

NBC اولین پخش مستقیم خود را از مراسم افتتاحیه جمعه 23 ژوئن با شروع ساعت 6:55 صبح ET پخش می کند. (اگر آن را به صورت زنده از دست دادید ، نگران نباشید – پخش این شبکه از ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت EST پخش می شود.)

همچنین تماشای بازی های پارالمپیک امسال با بیش از 1200 ساعت فعالیت در NBC و کانال المپیک و پخش مستقیم از برنامه NBC Sports ، تماشای بازی های پارالمپیک از هر زمان دیگری آسان تر خواهد بود.

برنامه المپیک 2021

به محض شروع مسابقات ، تماشاگران فراوانی خواهند داشت: در بازیهای المپیک توکیو 33 مسابقه و 339 رویداد رکورددار خواهد بود.

برای یک برنامه کامل از افرادی که در چه زمانی شرکت می کنند ، برنامه رسمی المپیک و برنامه پارالمپیک را بررسی کنید.

برخی موارد برجسته برای افزودن به تقویم شما:

همه را دنبال کنید زرق و برقپوشش المپیک و پارالمپیک 2021 اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>