المپیک 2021: 15 ورزش و ورزشکار باید تماشا کنید

[ad_1]

تماشا کنید: مسابقات تنیس از 23 جولای تا 1 آگوست برگزار می شود.

5. بسکتبال

یک سلسله ورزشی را دوست دارید؟ بیش از این به تیم بسکتبال زنان ایالات متحده نگاه نکنید ، که توسط پنج بار المپیک سو سو و دیانا توراسی هدایت می شوند. این تیم نه تنها هفتمین طلای متوالی خود را شلیک می کند ، بلکه آنها در 49 پیروزی پیروزی دارند. این تیم از سال 1992 شکست نخورده است.

تماشا کنید: زنان 27 جولای تا 7 آگوست بازی می کنند.

6. فوتبال

زنان USWNT – قهرمانان جهانی جهان ، جنگجویان با دستمزد برابر ، و بدخواهان همه جانبه – فقط به عنوان یک فرومایه غافلگیر کننده تبدیل شدند. در اولین مسابقه رسمی المپیک در 21 ژوئیه (قبل از مراسم افتتاحیه) ، ایالات متحده در مقابل رقیب دیرینه سوئد (که USWNT را از مرحله یک چهارم نهایی المپیک در سال 2016 حذف کرد) شکست خورد.

اگر مگان راپینو ، الکس مورگان و شرکت برتری پیدا کنند ، آنها بلافاصله پس از قهرمانی در جام جهانی به اولین تیم برنده مدال طلای المپیک تبدیل می شوند – عملی که بسیار بزرگتر از یک بازی فوتبال احساس می کند (انصافاً یا نه). یک چیز مطمئناً ، این یک ناخن تلخ است.

در جای دیگری از فوتبال ، نگاه خود را به اسطوره فوتبال برزیل ، فرمگیا ، که در آن مسابقه می دهد ، داشته باشید هفتم المپیک این ماه

تماشا کنید: USWNT در 21 ژوئیه آغاز می شود و فینال آن در 5 آگوست برگزار می شود.

7. شنا کردن

کتی لدکی یک ماشین رکوردشکن جهان است که شش بار رکورد 1500 متر جهان را شکست. امسال این رویداد برای اولین بار در تاریخ المپیک برای زنان آزاد است و لدکی برای آوردن طلا به خانه علاقه مند است. در توکیو او می تواند اولین زن آمریکایی در هر رشته ورزشی باشد که پنج مدال طلا به خانه آورده است.

تماشا کنید: در 24 ژوئیه تا 5 آگوست شیرجه بروید.

8. دوچرخه سواری پارالمپیک

مسترز اوکسانا عملاً فوق بشری است – او در سه رشته ورزشی قایقرانی ، بیاتلون و اسکی کراس کانتری مدال پارالمپیک را از آن خود کرده است. نه بزرگ در توکیو قبل از بازگشت به تمرینات بازیهای پارالمپیک زمستانی 2022 در پکن ، به دنبال آوردن مدال در یک ورزش دیگر – دوچرخه سواری – خواهد بود.

تماشا کنید: بازی های پارالمپیک از 24 آگوست تا 5 سپتامبر ادامه دارد.

9. موج سواری

موج سواری یکی از چهار ورزشی است که امسال اولین بازی المپیک مورد انتظار خود را دارد. این کار توسط Carissa Moore – قهرمان چهار دوره جهانی ، هدایت خواهد شد.

برخی از زمینه های بسیار هیجان انگیز که باید هنگام تماشای خرد کردن زنان به خاطر داشته باشید: در سال 2019 موج سواری به یکی از معدود ورزش هایی برای دستیابی به حقوق صاحبان حقوق تبدیل شد.

تماشای آن: مسابقات موج سواری براساس موج ها ممکن است تغییر کند ، اما زمان برگزاری این مسابقه 24 تا 28 ژوئیه است.

10. اسکیت بورد

اسکیت بورد امسال نیز اولین بازی المپیکی خود را انجام خواهد داد. این رشته مملو از بانوان غیرمجاز و باحالی است که هم در مسابقات خیابانی و هم در پارک ها مهارت و مهارت خاصی را به بازی ها وارد می کنند. چشمان خود را برای بریس وتشتاین و برایتون زونر ، بهترین دوستان دوران کودکی 16 ساله از کالیفرنیا ، جدا کنید.

تماشا کنید: این اقدام در تاریخ 25 ژوئیه و 3 آگوست کاهش می یابد.

11. وزنه برداری

چند مورد واقعی بدتر از تماشای زنان هستند که صدها پوند از بالای سر خود بلند می کنند ، مانند: “اوه ، این چیست؟” شما می گویید زنان قوی نیستند؟ ” امسال لورل هوبارد به اولین شخص ترانس آشکار تبدیل خواهد شد (که در هر رشته ورزشی) در تاریخ المپیک شرکت می کند.

آن را تماشا کنید: ببینید زنان 23 ژوئیه تا 2 اوت بلند می شوند.

12. کشتی

در نمایش مشابه سلطه خود را دست کم نگیرید ، هلن مارولیس ، قهرمان المپیک ، در دومین دوره بازی های المپیک خود برای کسب شانس تبدیل شدن به اولین کشتی گیر آمریکایی که مدال های طلای پشت سر خود را به خانه می آورد ، شرکت می کند.

تماشای آن: 31 ژوئیه تا 2 آگوست.

13. غواصی

غواصی همیشه یک ورزش نمادین برای تماشاست. مهارت! لطف ارتفاعات! امسال نگاه خود را به شی تینگمائو ، یک غواص چینی که از سال 2015 تاکنون هر قهرمانی جهان و عنوان های المپیک را به دست آورده است ، حفظ کنید.

تماشا کنید: مسابقه را از 25 ژوئیه تا 5 آگوست مشاهده کنید.

14. شنای پارالمپیک

جسیکا لانگ افسانه است. او در 12 سالگی اولین بازی خود را در پارالمپیک انجام داد و از آن زمان 23 مدال کسب کرده است – 13 مدال طلا – که او را به عنوان دومین پارالمپیکی که بیشترین تزئین را در تاریخ دارد ، کسب کرده است. (جای تعجب نیست که او شریک آموزشی سابق مایکل فلپس بود.)

محدودیت های ویروس کرونا در بازی های امسال به ویژه برای ورزشکاران پارا چالش برانگیز است. بکا میرز ، همچنین یک نیروگاه شنا ، اعلام کرد پس از محرومیت از حق آوردن یک دستیار مراقبت (مادرش) برای کمک به او به عنوان یک ورزشکار نابینا ناشنوا ، مجبور به کناره گیری از مسابقات شد.

تماشا کنید: بازی های پارالمپیک از 24 آگوست تا 5 سپتامبر ادامه دارد.

15. سافت بال

سافت بال بعد از 13 سال به المپیک برمی گردد. این بازی آخرین بار در سال 2008 انجام شد ، زمانی که تیم ایالات متحده آمریکا طلا به خانه آورد. دو نفر از این زنان ، کت اوسترمن و مونیکا ابوت ، امسال با تیم 2021 برای دفاع از عنوان خود در حال بازگشت هستند.

تماشا کنید: بازی ها از 20 ژوئیه تا 27 جولای ادامه دارد.

مشاهده همه زرق و برقs المپیک 2021 پوشش در اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>