الن بنت ، کارآفرین ، می خواهد شما خیلی از فکر کردن را متوقف کنید

[ad_1]

اگر تا به حال چشم خود را به کسی که با اشتیاق به شما گفته است ، غلت زده اید ، “جعل کنید تا درست کنید!” پس داستان الن بنت برای شما مناسب است.

قبل از اینکه بنت صاحب شرکت چند میلیون دلاری وسایل آشپزخانه Hedley & Bennett شود ، به عنوان آشپز خط در B lineco Mercat ، یک رستوران با دو ستاره میشلن در لس آنجلس کار می کرد. او رانده شد ، بله ، اما او نمی توانست پیش بینی کند که آینده در انتظار چه چیزی است.

یک روز در محل کار ، سرآشپز به بنت 24 ساله در آن زمان اشاره کرد که او یک دسته پیش بند را سفارش می دهد. او از او پرسید که آیا یکی را می خواهی؟ فکر کارکردن تغییر دیگری در پیشبندهای “ارزان ، شلخته ، خراشیده” – که بیشتر از لباس فرم هنرمندان آشپزی شبیه لباس بیمارستان است – بنت را از لبه خارج کرد. یک فرد عادی در این شرایط بله یا خیر ساده ای داده است. نه بنت

“سرآشپز ، من یک شرکت پیش بند دارم!” او بیرون زد. او این کار را نکرد. اگرچه او می دانست آنجا و آنجا می تواند بهتر عمل کند. “من فقط می دانستم که واقعاً از پیش بندهایمان متنفرم!” او به زرق و برق.

ابتدا رویا ، جزئیات بعد توسط الن بنت (16 دلار در آمازون)

ظهور بنت از آشپز خط به یک کارآفرین نیروگاه شاهدی بر طبیعت خوش بینانه و کارآمد اوست. او به تازگی اولین کتاب خود را منتشر کرده است ، ابتدا رویا ، جزئیات بعد، که نگاهی اجمالی به چگونگی تبدیل شدن وی به فروشنده برخی از بزرگترین سرآشپزها و رستورانهای جهان دارد. همانطور که از عنوان این کتاب پیداست ، این کتاب مخصوص رویاپردازان ، هوسران و صادقانه گفته شده ، کسی است که بیش از حد تصور می کند.

پیش رو ، برای آخرین اطلاعات ما چگونه در خانه غذا می خورم ، بنت نوک پول را برای زندگی دگرگونش ، وسواس شور و غذای “ظریف” ای که فقط نمی تواند از آن سیر کند ، به اشتراک می گذارد.

زرق و برق: چه چهار پایه همیشه در انبار / یخچال شما وجود دارد؟

الن بنت: لیمو ، همیشه. من با لیمو به این امر پایبند هستم. روغن زیتون ، همیشه. کره ، همیشه. نمک پوسته پوسته ، همیشه. مهم نیست چه مواد تشکیل دهنده ای دارید ، اگر آن چهار نفر را داشته باشید ، می توانید معجزه کنید. شما اسید دارید و کمی هم عطر و طعم دارید. می توانید با آن سوت کنید. می توانید آن را روی آن بریزید و یک پانسمان درست کنید. این پایگاه خوبی برای بسیاری از وسایل است.

هنگام آشپزی چه موسیقی گوش می دهید؟

من الان واقعاً اهل آنگوس و جولیا استون هستم. اگر به موسیقی آرام نیاز داشته باشم ، من عاشق باشگاه اجتماعی Buena Vista هستم. اما اگر من هول می کنم و باید کارها را انجام دهم ، مطمئنا Arcade Fire.

آیا هنگام پختن آب ، شراب … کوکتل چیزی می نوشید؟

وقتی می پزم ، مثل شتر می شوم. من عاشق نوشیدن آب هستم. من همیشه یک کوزه بزرگ و پوچ در کنارم هستم. به اندازه سرم است. من همیشه یک ظرف ماسون پر از پودر و اکسیر دارم. تیم من دائماً می پرسد ، “حالا چه می نوشی؟” چون دوست دارم مواد مغذی ام را بنوشم. من یک خانم اسموتی بزرگ هستم.

غذای مورد علاقه همیشه شما چیست؟

من عاشق لازانیا هستم و عاشق تاکو هستم. احساس می کنم هر دوی آنها غذای راحتی من هستند. اوه ، و من یکی دیگر را داخل می اندازم: پای چوپان. وای خدای من ، خیلی خوب است. این مرا به یاد مکزیک و میراث انگلیسی من می اندازد ، زیرا در مکزیک یک غذای گوشت گاو گوشتی به نام پیکادیلو وجود دارد که بسیار شبیه است.

چه انگیزه خرید خوراکی است که هرگز نمی توانید در برابر آن مقاومت کنید؟

چیپس! من چیپس ذرت چیکا را دوست دارم – آنها با سس سویا و آب آهک پوشانده شده اند. چیپس ذرت Have’a؛ نمک دریایی کیپ کد و چیپس سرکه. من فقط نمی توانم متوقف شوم.

شما 20 دلار وقت دارید تا در بازار کشاورزان هزینه کنید. چه میخری؟

بسته به فصل ، هلو ، آلو ، شلیل – نوعی میوه سنگی آبدار به دستم می رسد. می توانید موارد را به موارد مختلف تبدیل کنید. من کمی کلم پیچ جالب توسکانی می گیرم ، نوعی غول آسا. من از قبل روغن و لیمو را در خانه داشتم ، بنابراین نیازی به تهیه آن ندارم. من همچنین چند موسیر می گیرم. از آنجا که این بازار کشاورزان است ، آنها از زمین تازه و کمی طعم دار تر می شوند. و سپس اگر هنوز مقداری پول برای من باقی مانده است ، چند سیب Honeycrisp به من می رسد.

نکته شماره یک پول چیست که باعث می شود فکر شما درباره پول تغییر کند؟

با بزرگ شدن ، منابع محدودی داشتیم. مادرم باید بسیار مقرون به صرفه بود ، و چیزی که او همیشه می گفت این بود: “ما بیش از آنچه می خواهیم هزینه نمی کنیم!” من همچنین یک عموی درخشان دارم که مدتهاست در کار اسباب بازی است و از هر رکود اقتصادی زیر آفتاب جان سالم به در برده است. او همین حرف را به من زد… اینکه وقتی پول داری ، آن را دوباره به هر کاری که می کنی سرمایه گذاری کن تا پول رشد کند ، خواه تجارت باشد یا [your own betterment].

در همه گیری چه غذایی / غذایی را بیشتر از همه پختید؟

من سال گذشته وزنم را در تاکو خوردم.

برنامه مورد علاقه شما در تلفن شما چیست؟

Crop Swap را انتخاب کنید. این در واقع به شما در مورد یک دسته از کشاورزان در سراسر مکان می گوید و محصولات آنها را به اشتراک می گذارد. بنابراین می توانید از آنها خرید یا مبادله کنید. این برنامه بسیار اساسی است ، اما شما را با کشاورزانی که می توانند از کمک های اضافی استفاده کنند متصل می کند. من عاشق این برنامه هستم!

Marquita K. Harris مدیر فرهنگ موقت برای زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید marquita_harris_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>