الن دی جنرس پس از فصل بعدی به نمایش گفتگوی خود پایان می دهد

[ad_1]

فصل آینده نمایش گفتگوی معروف الن دی جنرس – فصل 19 – آخرین فصل آن خواهد بود. این بازیگر و کمدین این خبر را به طور انحصاری تأیید کرد هالیوود ریپورتر روز چهارشنبه ، 12 مه. و او در مورد اپرا وینفری در مورد قسمت 13 تصمیم خواهد گرفت نمایش الن دی جنرس.

دی جنرس گفت: “هنگامی که شما یک فرد خلاق هستید ، دائماً باید به چالش کشیده شوید – و به همان اندازه که این نمایش عالی است ، و به همان سرگرم کننده بودن ، دیگر فقط یک چالش نیست.” هالیوود ریپورتر.

برادران وارنر گفت: “اگرچه همه چیزهای خوب باید به پایان برسند ، اما شما هنوز امیدوارید که چیزهای بزرگ واقعاً هرگز به پایان نخواهند رسید.” مایک دارنل ، رئیس تلویزیون بدون نسخه ، گفت THR. وی افزود كه نمایش DeGeneres “یك پدیده مطلق” است كه خود را بعنوان “مقصد برتر هر دو سوپراستار و داستانهای باورنكردنی قلبی بشریت” تثبیت می كند.

الن یک قطعه پاک نشدنی از چشم انداز تلویزیون بود و هست ، و به شدت از دست خواهد رفت. ”

فکر کردن در مورد سال گذشته سخت است نمایش الن بحث و جدال با انتشار این خبر. ادعاهای محیط سمی محل کار در اینترنت ظاهر شد و منجر به تحقیق توسط وارنر مدیا شد.

وی در مورد چگونگی تأثیر این تصمیم DeGeneres برای پایان دادن به نمایش ، گفت THR، “تقریباً این نمایش را تحت تأثیر قرار داد. این برای من بسیار مضر بود. منظور من این است که، بسیار. اما اگر به همین دلیل نمایش را ترک می کردم ، این فصل برنمی گشتم. بنابراین ، من متوقف نمی شوم اما سخت بود زیرا من در خانه نشسته بودم ، تابستان بود و من داستانی را می بینم که مردم قبل از اینکه با من صحبت کنند باید آدامس بجوند و من مثل این هستم ، “خوب ، این خنده دار است. سپس من داستان دیگری از برخی چیزهای مضحک دیگر را می بینم و پس از آن متوقف نشد. و من کار نمی کردم ، بنابراین هیچ بستری نداشتم و نمی خواستم به آن بپردازم [Twitter] و فکر کردم اگر فقط به آن نپردازم ، از بین خواهد رفت زیرا این همه احمقانه بود. ”

چه زمانی THR وی گفت ، “این جنجال از بین نرفت ،” او گفت ، “تمام وجود من در مورد خوشبخت کردن مردم است. و با برنامه گفتگو ، همه آنچه که من به آن اهمیت می دادم گسترش مهربانی و ترحم بود و هر آنچه را که برای آن ایستادگی می کردم مورد حمله قرار می گرفت. صادقانه ، مرا نابود کرد. اگر می گفتم دروغ نمی گوید و این واقعاً ناراحتم می کند که آنجا منفی بسیار شادی دارد. این یک فرهنگ اکنون است که فقط افراد پست وجود دارد و آنقدر برای من بیگانه است که مردم از آن لذت می برند. سپس ، در قسمت پاشنه آن ، ادعاهایی در مورد محل کار سمی وجود دارد و متأسفانه ، این را از طریق مطبوعات فهمیدم. و در ابتدا باور نمی کردم زیرا می دانم که همه چقدر اینجا خوشحال هستند و هر مهمان چگونه صحبت می کند ، “مرد ، تو اینجا جای خوبی داری. از بین تمام برنامه های گفتگوی تلویزیونی که انجام داده ام ، همه در اینجا بسیار خوشحال هستند. ‘ این چیزی است که من تاکنون شنیده ام. “

وی ادامه داد ، “بدیهی است ، یک تحقیق داخلی انجام شد ، و ما برخی چیزها را یاد گرفتیم اما این فرهنگ ما در حال زندگی است [is one where] هیچ کس نمی تواند اشتباه کند و من نمی خواهم تعمیم دهم زیرا افراد بدی در آنجا هستند و این افراد نباید دیگر كار كنند ، اما به طور كلی ، فرهنگ امروز فرهنگی است كه در آن شما نمی توانید یاد بگیرید و رشد كنید ، یعنی به عنوان یك انسان ، آنچه ما اینجا هستیم تا انجام دهیم. “

دی جنرس گفت وقتی قلبش را شکست قلب او را شکست که کارمندانش “چیزی غیر از یک تجربه خارق العاده ، که به هر طریقی آسیب دیده اند” را تجربه می کنند.

“من تا آنجا که می توانم از طریق زوم به بخشهای مختلف اعلام حضور می کنم و اطمینان حاصل می کنم که مردم می دانند اگر سوالی وجود داشته باشد یا هر موضوعی وجود داشته باشد ، آنها می توانند به من مراجعه کنند و نمی دانم چرا قبلا چنین چیزی مورد توجه قرار نگرفت ،” او گفت. “من آدم ترسناکی نیستم. من خیلی راحت صحبت می کنم بنابراین ، همه ما از چیزهایی یاد گرفته ایم که نمی فهمیدیم – یا من متوجه نبودم – در حال وقوع هستند. من فقط می خواهم که مردم اعتماد کنند و بدانند که من همان چیزی هستم که به نظر می رسم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>