الکساندرا هدیسون ، همسر جودی فاستر کیست؟

[ad_1]

یکشنبه ، 28 فوریه ، جودی فاستر برای کار در فیلم Golden Globe بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کرد موریتانی، درامی بر اساس وقایع واقعی در زندان گوانتانامو. فوستر در سخنرانی پذیرش خود گفت ، “آیا شما با من شوخی می کنید؟ فکر کنم اشتباه کردی کمی بی زبان هستم. من هرگز انتظار نداشتم که هرگز اینجا باشم ، وای. ”

روی لباس و لباس خواب های ابریشمی کنار فاستر روی نیمکت نشسته بود ، همسرش الکساندرا هدیسون و سگشان زیگی بودند.

“من عاشق همسرم هستم! متشکرم ، الکس و زیگی [the dog] و آرون راجرز ، “او گفت. (بعداً در مورد آخرین بیت اطلاعات بیشتری کسب کنید.)

او سپس هدیسون را بوسید ، که این مهم و طبیعی است – زیرا نمایندگی مهم است اما جامعه نیز به سرعت روابط LGBTQ + را عادی می کند.

NBC / گتی ایماژ

فاستر و هدیسون پس از اندکی بیش از یک سال دوستانه در سال 2014 ازدواج کردند. هدیسون عکاس و بازیگری است که در سینما ظاهر شد L Word. وی پیش از این با الن دی جنرس رابطه داشت.

فوستر گفت ، “در طی سخنرانی پذیرش جایزه Cecil B DeMille در سال 2013.” و همکاران و سپس به تدریج ، با افتخار برای همه کسانی که او را می شناختند ، برای همه کسانی که واقعاً ملاقات کرده است. اما اکنون به من گفته شده است ، ظاهراً انتظار می رود که هر مشهور جزئیات زندگی خصوصی خود را با یک کنفرانس مطبوعاتی ، یک عطر و بوی خوش واقعیت نمایش اولیه. “

در مورد آن فریاد آرون راجرز ، مردم یادآور می شود بازیکن Packers در اوایل این ماه ضمن قبول جایزه بهترین بازیکن با ارزش از NFL ، از Foster تشکر کرد. (راجرز همچنین نامزد فاستر است موریتانی کوستار ، شایلین وودلی.)

مردم آنلاین جودی فاستر را در فضای Globes دوست داشتند:

آه ، و روسری گردن زیگی با لباس فاستر مطابقت دارد! مرده! خدا حافظ!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>