الکس رودریگز روز Instagram J.Lo و بن افلک در میامی مشاهده شد

[ad_1]

آیا الکس رودریگز پس از جدایی از جنیفر لوپز آماده ادامه کار است؟ به نظر می رسد که به نظر می رسد بر اساس فعالیت اخیر وی در اینستاگرام باشد.

نیویورک سابق یانکی و چند استعداد هیاهو ستاره پس از چهار سال رابطه در اوایل سال جاری نامزدی خود را لغو کرد. از آن زمان لوپز با نامزد سابق خود بن افلک ارتباط داشته است. در تاریخ 23 مه ، از افلک و لوپز با هم در میامی عکس گرفتند ، و در میان گزارشات همه چیز خوب پیش می رود ، به طرز مضحکی خوشحال به نظر می رسند. و همان روز رودریگز به اینستاگرام رفت تا درباره… زندگی خود پست بگذارد.

وی با متن سفید روی زمینه ای سیاه نوشت: “من در شرف آغاز شروعی در زندگی ام هستم.” “هر چیزی که به من خدمت نمی کند پاک کردن زندگی من است. سطح جدیدی از نظر روحی ، جسمی و معنوی برای من باز می شود. من صبور هستم و می دانم که این مرحله جدید از زندگی من در راه است. ”

اینستاگرام:arod

اکنون ، به نظر می رسد زمان بندی در اینجا نشان می دهد که رودریگز قبل از انتشار عمومی آن عکس های J.Lo-Affleck ، داستان اینستاگرام خود را ارسال کرده است ، اما این به این معنی نیست که این دو به هم ربطی ندارند.

افلک و لوپز در مورد اتحاد مجدد مادر باقی مانده اند ، اما منابع در این باره بوده اند ریختن جزئیات ادعایی یک منبع به E می گوید! آنلاین ، “او می خواهد با بن یک ضربه به او بدهد. آنها واقعاً هرگز تعطیل نبوده اند و او همیشه فکر کرده است که چه چیزی می توانست بوده باشد. زمان هرگز مناسب نبود و آنها تاکنون در مکان های مختلفی بودند. “

جنیفر لوپز و الکس رودریگز در بیانیه مشترکی به “جنیفر لوپز” و الکس رودریگز گفتند: “ما فهمیده ایم که به عنوان دوست بهتر هستیم و منتظر ماندن هستیم.” امروز تا جدایی خود را اعلام کنند. “ما به کار مشترک و حمایت از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهار نظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>