الیزابت جیلیز از فیلم “سلسله” می گوید بدون این خط چشم هیچ وقت به جایی نمی رود

[ad_1]

یک سال شلوغ برای الیزابت “لیز” جیلیز بود. او ازدواج کرد (با همسر مایکل کورکوران) ، فیلمبرداری فصل چهارم را شروع کرد سلسله در طول همه گیر شدن (نمایش CW 7 مه برمی گردد) ، یک آهنگ اصلی را برای نمایش ضبط کرد ، یک قسمت آینده را کارگردانی کرد و قبلاً خبرهایی درباره تمدید شدن درام صابونی برای فصل پنجم دریافت کرد.

او گفت: “این واقعا دیوانه است ، اما همه ما بسیار خوش شانس هستیم.” زرق و برق از آتلانتا ، جایی که این مجموعه فیلمبرداری می کند. “من خیلی چیزها را درگیر یک سال بسیار کسل کننده کردم. سعی کردم جالب باشه من فکر می کنم بسته بندی وسایل عروسی احتمالاً باید یک سال دیگر صبر می کرد ، اما در واقع از نحوه برگزاری آن بسیار راضی هستم. ساده و زیبا بود و هر آنچه که من در هسته خود می خواستم بدون همه پرزها بود. “

به عبارت دیگر ، برعکس دیوانگی است که اتفاق می افتد سلسله، که در آن او نقش وارث Fallon Carrington را بازی می کند. وی گفت: “به ویژه این فصل بسیار چشمگیر است.” با این وجود ، “تغییرات زیادی در زندگی ایجاد شده است که برای بسیاری از شخصیت ها ، به ویژه فالون رخ داده است. فیلمنامه های خاصی ما را با آویزان آویزان باز گذاشته است ، بنابراین من نمی توانم صبر کنم تا همه شروع به تماشای آنها کنند.”

به علاوه ، شخصی تر از همیشه است. جیلی اولین کارگردانی خود را با قسمت 18 آغاز خواهد کرد ، کاری که مدتی است دوست دارد انجام دهد. او می گوید: “من از کارگردانی کاملاً هیجان زده و کاملاً مطمئن هستم.” “من از بچگی این کار را انجام می دادم و مطمئن شدم که هر وقت سر صحنه فیلمبرداری بودم همیشه سعی می کردم هرچه بیشتر یاد بگیرم. من می خواهم در جلسات تدوین یا مدیران سایه شرکت کنم. ” وی اضافه می کند ، حتی با تمام این آمادگی ها ، اگر از شما سال نکنید هرگز فرصت نخواهید داشت. “بدترین چیزی که می توانید بشنوید منفی است و اگر چنین اتفاقی بیفتد ، پس از چند ماه فقط دوباره س askال می کنید. شما فقط باید به دنبال آنچه می خواهید بروید. “

صحبت از پیگیری آنچه می خواهید… هنگامی که از الیزابت جیلیز خواستیم چیزهای مورد علاقه خود را برای آخرین نسخه ما در Faves Your Fave بگویید ، او چنین لیست حماسی را به ما ارائه داد که اکنون همه آنها را باید خریداری کنیم. از لباس چرت زدن گرفته تا ملافه های کنترل شده با دما ، چیزی برای همه وجود دارد. ادامه مطلب را بخوانید!

لباس مورد علاقه من برای پوشیدن در خانه

من در این بهار ، به ویژه در سبک Fiore ، در این ماکسیدرهای زیبا ، گل و بوهمی ناتالی مارتین در اطراف خانه زندگی کرده ام. این تنها چیزی است که هنگام بازگشت از محل کار به خانه می پوشم. این همه چیزی است که من آخر هفته می پوشم. من آن را خیلی دوست دارم که آنها را تقریباً در پنج رنگ خریداری کردم.

مدل در لباس ماکسی ناتالی مارتین فیوره

احساسی ترین وسایل کمد من

حجاب من از عروسی ام به طرز عجیبی در کمد لباسم است ، گرچه نباید بود. [Laughs.] هر وقت آن را می بینم باعث خوشحالی من می شود زیرا بسیار زیباست. اما باید با لباس عروس من بسته شود. من همچنین یک دو کفش فالون در کمد لباس خود دارم. طراح لباس قبلی ما به من گفت که می توانم آنها را نگه دارم زیرا آنها واقعاً نمادین بودند و دیگر آنها را نخواهیم پوشید. آنها همیشه لبخند می زنند زیرا کارهای دیوانه واری را که به عنوان فالون در آنها انجام داده ام به من یادآوری می کنند.

شلوار جین مورد علاقه من

شلوار جین Citizens of Humanity من کسانی هستند که در حال حاضر وسواس زیادی دارند. من آنقدر عاشق چکمه های برافراشته گرجستان هستم که آنها را در دو رنگ دارم. آنها کمی ذوق دارند ، که من آنها را دوست دارم.

شلوار جین Citizens of Humanity Bootcut Georgia High Rise

Citizen of Humanity Georgia شلوار جین بلند برش بلند

محصولات مویی که قسم می خورم

من از اوایل شروع به استفاده از کرستاز کردم سلسله ، و من واقعاً احساس می کنم که آنها مسئول رشد موهای من هستند. در حال حاضر من بور هستم ، بنابراین من از خط بنفش آنها استفاده می کنم ، که نارنجی موهای شما را بیرون می آورد ، زیرا وقتی مو بور مصنوعی هستم ، کمی گرم می شوم. کراستاز موهای من را نجات داده است زیرا در رنگین کمان به هر رنگی رشد کرده و رشد می کند و سالم می ماند ، بنابراین من بسیار سپاسگزارم.

شامپو بنفش Kerastase ، نرم کننده موهای بلوند

شامپو و نرم کننده ضد برنج Kérastase Blond Absolu

محصولات آرایش من

من هر نوع آرایش را دوست دارم ، بنابراین هرچه آرایش بیشتر ، بهتر است. اگر دوست ندارید نیازی به پوشیدن آن نیست ، اما من آن را دوست دارم! من از همان ابتدا از چوب زیرین بدون ردیابی تام فورد استفاده می کردم سلسله. من بدون خط چشم به جایی نمی روم ، حتی اگر فقط تمیز کردن یا چیزهای دیگر را انتخاب کنم. من عاشق آستر خال کوبی KVD Beauty هستم. KVD همچنین این سایه های چشم خیره کننده بسیار جذاب و خیره کننده را ایجاد می کند که ما در مورد آنها بسیار استفاده می کنیم سلسله. آنها سایه های چشم براق و کرم رنگی دارند که قابل ساخت هستند و فقط سایه را به روشی زیبا می گیرد.

پایه تام فورد Traceless در لوله قهوه ای بچسب

پایه تام فورد Traceless Foundation

خط چشم و نوک خط چشم خال کوبی KVD Beauty

خط چشم تاتو زیبایی KVD

سایه چشم سایه چشم KVD Beauty Dazzle Stick با ستاره

سایه چشم KVD Beauty Dazzle Stick

من عاشق پنهان كننده های دوتایی از لورا مرسیه هستم. و من همچنین طرفدار خطوط لب Lolita II KVD هستم. شارلوت تیلبری و نارس همچنین دارای چند خط لب بسیار زیبا است. و سپس خط لب شماره 4 آرمانی برای سالهای زیادی امتحان شده است.

Laura Mercier Correction و Brighten Concealer Duo Stick

Laura Mercier Secret Camouflage Concealer Duo Stick

خط لب ماندگار KVD Beauty در Lolita II

خط لب ماندگار KVD Beauty در Lolita II

مداد خط لب جورجیو آرمانی شماره 4

مداد لبو ابریشم صاف جورجیو آرمانی شماره 04

من درمان آکنه دارم

من عاشق این برچسب های zit شده ام. من ZitSticka را خیلی دوست دارم. آنها این تکه های ریزی هستند که دارو را به آنجا وارد می کنند اما در عین حال آن را می پوشانند و از آن محافظت می کنند. اگر موضوعی است که سعی در بهبود آن دارم ، از این وصله های جوش نرم Shield Shield SoKo Glam استفاده می کنم که بسیار شگفت انگیز نیز هستند. و برای نزدیک به 10 سال ، من از پد های از بین بردن آکنه دکتر دنیس گروس استفاده کردم. من آنها را دوست دارم سرانجام ، من از Cetaphil در دوش استفاده می کنم زیرا نمی توانم بخوابم مگر اینکه صورتم بدرخشد و بدون اثری از آرایش تمیز بدرخشد.

کیت وصله روشن کننده Zitsticka Killa Spot
شیشه از بین بردن آکنه دکتر دنیس گروس

دکتر دنیس گروس پد های از بین بردن آکنه یک مرحله ای

بطری پاک کننده آرایش بدون روغن Cetaphil

پاک کننده آرایش ضد آب ملایم Cetaphil

دستگاه صورت که معجزه می کند

بخار صورت صورت دکتر دنیس گروس. من فقط شروع به استفاده از آن در قرنطینه کردم ، و این واقعا تفاوت ایجاد می کند. بسیار آسان و جمع و جور است.

بخارشوی صورت دکتر دنیس گروس طرفدار نارنجی

بخار صورت صورت دکتر دنیس گروس

خط مراقبت از پوست که همیشه پوست استرس من را آرام می کند

من از کرم Indigo Tatcha برای پوست حساس استفاده می کنم زیرا آنقدر کار می کنم که می خواهم وقتی به خانه می آیم پوستم خنک شود و آرام شود. من عاشق تاتچا هستم. تمام خط آنها عالی است. ما از آن زندگی می کنیم سلسله در آنجا.

کرم Tatcha The Indigo، پوست حساس، شیشه بنفش

شمع هایی که من را آرام می کنند

مورد علاقه من در حال حاضر شمع سرو Jenni Kayne است. من آن را در اتاق رختکن خود در محل کار دارم. و همچنین من شمع Garden Mint شرکت سیدنی هیل را کاملاً دوست دارم که بوی آن بسیار تمیز باشد. من آن را زیاد در آشپزخانه ام قرار دادم.

شمع و جعبه شیشه ای Jenni Kayne Cedar

شمع شیشه ای Jenni Kayne Cedar

شمع سویای معطر Sydney Hale Co.

Sydney Hale Co. – شمع نعناع باغی

چگونه سگهایم را خراب می کنم

من زیبایی بسیار خاصی دارم و این تجارت کوچک شگفت انگیز به نام Little Donkey Supply Co. را پیدا کردم ، جایی که او همه چیز را از ابتدا برای سگهای شما درست می کند. یقه ها به راحتی از بالای سرشان می لغزند و هنگام دویدن راحت و خنک هستند و خیلی ضخیم یا خیلی بلند نیستند! من واقعاً خرید باند و بند و یقه آنها را توصیه می کنم. آنها شایان ستایش هستند.

خرید مورد علاقه من در حین قرنطینه

سگ من در رختخواب با من می خوابد ، و او بسیار گرم است ، مانند کمی سیب زمینی گرما. من عاشق این هستم که هنگام خواب سرد باشم ، بنابراین شوهرم این تشک گرم کننده و خنک کننده را به نام ChiliPad به من داد. این چیزی شده است که من نمی تواند بخواب یا بدون زندگی کن اساساً زیر ملحفه شما می رود و این دستگاه است که آب سرد یا دما را از طریق این لوله های کوچک پمپ می کند و شما را در طول شب خنک نگه می دارد. من یک خواب گرم هستم و نمی توانم گرم باشم ، بنابراین درجه خودم را روی 67 درجه قرار می دهم و خیلی خوشحالم. این یک سرمایه گذاری است و زندگی من را تغییر داده است.

سیستم گرمایش و سرمایش تشک chiliPAD ، لوله ها ، کنترل کننده

تشک خنک کننده و گرم کننده مکعب ChiliPad

میان وعده رفتن من در خانه یا سر صحنه

من تراشه های تورتیلا اواخر جولای را دوست دارم. من همیشه دوست دارم با آن کار بروم.

اواخر ماه ژوئیه تراشه های چند دانه نمک دریایی

اواخر ژوئیه تراشه های Tortilla نمک دریایی چند دانه

بهترین خرید آشپزخانه که کردم

Pan From Our Place Always Pan این تابه نچسب عالی است که برای قاشق چوبی شما روی آن قرار دارد و دارای یک درب است و می تواند از هر دو طرف بخارپز شود. این شگفت انگیز است. این مثل همه چیزهای آخر و آخر قابلمه های آشپزخانه است و من خیلی آشپزی می کنم. من خیلی سرخ کرده و سبزیجات درست می کنم ، بنابراین داشتن این ظرف کاملا عالی بوده است.

از مکان ما همیشه وسایل آشپزی را با رنگ قرمز بریزید

از مکان ما – همیشه تابه بزنید

اسباب خواب که دوستش دارم

من خیلی حلقه اورا پوشیده ام. مثل یک Fitbit است اما برای خواب. این خواب من را ردیابی می کند ، بنابراین اگر فردا صبح خسته باشم ، به من نشان می دهد که چقدر خواب REM دارم یا چقدر خواب عمیق یا خواب سبک دارم. همچنین ضربان قلب شما را دارد و به شما اجازه می دهد تا در هنگام افزایش درجه حرارت بدانید. من دوست دارم از آنچه در بدن من اتفاق می افتد بدانم ، بنابراین سرگرم کننده بوده است.

حلقه میراث اورا در نقره ای با اسباب بازی

زیاده روی تلویزیون مورد علاقه من

من هر قسمت را باند کردم نشویل در حدود یک ماه و نیم ، و این دیوانه کننده بود! من خیلی با آن وسواس پیدا کردم و بد نیستم که این حرف را بزنم چون یک ساعت تماشایی بسیار وحشی و با ارزش بود. من هم شروع کردم به تماشا کردن مسابقه کشیدن RuPaul. حدوداً دو فصل مانده و هر روز آن را به صورت شبانه روزی در تریلر خود تماشا می کنم. این مربا اصلی من است.

سلسله جمعه ها ساعت 9/8 شب پخش می شود. ET / PT در CW.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>