اما استون در ‘Cruella’ رژ لب قرمز کامل می پوشد – این جایی است که می توان خرید

[ad_1]

بعد از یک سال و تغییراتی که برای تماشای همکاران خود از طریق فیلترهای Zoom غمگین و به روزرسانی کامل مراقبت از پوست پرداختیم ، آرایش دوباره بازگشت. خدا را شکر. و چه زمان مناسبی برای کرولا، یک فیلم اکشن زنده درباره شرور شیطانی دیزنی که اکنون در سینماها حضور دارد.

این فیلم که در دهه 70 در جریان جنبش پانک-راک در لندن برگزار می شود ، اما استون را به عنوان گریفری جوان به نام استلا بازی می کند. استلا که از یک زندگی جنایت کوچک خسته شده است ، فکر می کند که سرانجام یک شغل رویایی به عنوان طراح بارونس فون هلمن (اما تامپسون) ، رئیس یک خانه معتبر مد مانند Dior ، به دست آورد. اما استلا هم با استعداد است و هم عصیانگر – ترکیبی خطرناک برای شخصی مثل بارونس که بیش از این خوشحال است که اعتبار کار سخت استلا را می پذیرد. بدون خراب شدن بیش از حد ، روابط پر سر و صدا آنها استلا را الهام می بخشد تا خودش را به یک شخصیت جدید و با اعتماد به نفس بیشتر تبدیل کند: کرولا د ویل

اما استون به عنوان شخصیت “کرولا” او. © Disney + / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

هر فیلمی با محوریت یک طراح مد – حتی کسی که آرزو دارد توله سگها را برای یک کت بکشد – تضمین می کند ظاهر زیبایی داشته باشد ، اما کرولا از نظر تصویری حتی بیشتر از حد انتظار هیجان انگیز است. (این بودجه بزرگ دیزنی بسیار زیاد است.) استون و تیم خلاق پشت سر او ، تعداد زیادی را تحویل می دهند لحظات از طریق دو شخص که همه کمی طاقت فرسا است. استلا ، یک دختر پانک که در جیب بری در خیابان بزرگ شده است ، با لاک ناخن تراش خورده ، خط چشم لکه دار و کاملاً عالی تعریف می شود. در همین حال ، آلتر ایگو او کرولا ، به عنوان یک اخلالگر در آوانگارد شناخته می شود. امضاهای زیبایی او لب های قرمز پررنگ ، سایه چشم چشمگیر و آن موهای دو رنگ غیر قابل تصور می شود.

برای آرایشگر نادیا استیسی ، کرولا تعیین تکلیف یک عمر بود. “وقتی اما استون تماس گرفت ، او گفت که این فیلم در دهه 1970 ، حدود دوران پانک تنظیم شده است. او به عنوان یک آرایشگر و آرایشگر ، یک رویای مطلق است. ” زرق و برق “در آن زمان لندن یک فضای خارق العاده است – این انفجار پانک و تغییر برای زنان وجود داشت. نه فقط در مد ، بلکه در نگرش های اجتماعی نیز.”

از نظر استلا ، استیسی به دنبال نمادهای دهه 70 مانند دبی هری خواننده Blondie ، کریسی هاینده Pretenders ، پتی اسمیت خواننده “Because the Night” و هنرمند موج جدید آلمانی نینا هاگن بود – زنانی که “از این نوع زیبایی بی دردسر برخوردارند که هنوز هم نوعی کثیف بودن به آن. ” موهای استلا قرمز عمیق ، در سایه ای است که مشخصاً از یک جعبه است. “این یک قرمز طبیعی نیست زیرا من فکر می کنم اگر استلا قصد دارد موهای خود را رنگ کند ، او این کار را می کند رنگ کردن استیسی با خنده می گوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>