اما واتسون پس از نه ماه به شبکه های اجتماعی بازگشت تا برخی شایعات مداوم را مطرح کند

[ad_1]

اما واتسون پس از نه ماه به شبکه های اجتماعی بازگشت تا برخی شایعات در مورد زندگی و حرفه خود را مطرح کند.

حلقه Bling بازیگر روز دوشنبه ، 17 مه ، یک سری توییت منتشر کرد که در آن به گمانه زنی هایی که با دوست پسر لئو رابینتون نامزد کرده و اینکه “از بازیگری بازنشسته می شود” پرداخت. بر اساس پیام های او ، به نظر می رسد هر دو این داستان ها خلاف واقع هستند.

واتسون نوشت: “شایعات درمورد نامزد بودن یا نبودن ، یا اینکه” کار من “خاموش است یا نه” راههایی برای ایجاد کلیک در هر زمان صحت یا خلاف واقع بودن است. ” “اگر من خبری دارم – قول می دهم آن را با شما در میان بگذارم.”

وی ادامه داد ، “در این مدت لطفاً هیچ خبری از من نپذیرید فقط بدان معنی است که من همه گیر همه گیر را همانطور که بیشتر مردم هستند می گذرانم – در تهیه نان خمیر مایع (!) ، مراقبت از عزیزانم و تمام تلاشم را می کنم تا پخش نشوم ویروسی که هنوز هم افراد زیادی را تحت تأثیر قرار داده است. “

واتسون پیام خود را با این جمله پایان داد: “من آنقدر عشق را برای شما می فرستم که امیدوارم در این اوضاع عجیب و غریب خوب باشید و خوشحال باشید. و دوباره ، از همه کسانی که برای حفظ امنیت و سلامتی ما بسیار سخت تلاش می کنند متشکرم. ”

مدیر خود اما واتسون در Untitled Entertainment ، جیسون وینبرگ ، گمانه زنی ها راجع به اینکه “حرفه اش” در ماه فوریه “خاموش” رفته بود ، را تعطیل کرد. “حساب های رسانه های اجتماعی اما غیرفعال است اما شغل او اینگونه نیست” او گفت EW در یک بیانیه.

در مورد رابطه او ، واتسون اولین بار با رابینتون در اکتبر 2019 جفت شد ، مردم گزارش ها؛ آنها از آن زمان تاکنون همه چیز را بسیار کم کلید و دور از کانون توجه قرار داده اند.

واتسون از سال 2019 تاکنون یک پروژه سینمایی یا تلویزیونی منتشر نکرده است زنان کوچک بازسازی ، به کارگردانی گرتا گرویگ. (واتسون در نقش مگ ، دختر بزرگ ماه مارس بازی کرد.) قبل از آن ، او آزاد شد دایره با تام هنکس و در لایو اکشن در نقش بل بازی کرد زیبایی و وحش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>